Dopasowanie bran¿y procesor do o du¿ej pojemnoœci Husky Hypet

- Historie sukcesów
Demontaż i załadunek Husky Hypet

MachinePoint koordynuje demontaż i transport z Azji Środkowej do Ameryki Południowej

Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych transakcji kupna / sprzedaży, MachinePoint dąży do zapewnienia naszym klientom możliwie najlepszej wartości. Oznacza to nie tylko znalezienie najlepszych ofert, ale także dopasowanie kupującego do maszyny, która dokładnie odpowiada jego potrzebom ,ale to tylko jeden krok w kompleksowym zarządzaniu projektami MachinePoint . Nie wystarczy znaleźć dobrą ofertę dla naszych klientów - nadzorujemy każdy aspekt zakupu maszyn.

Tutaj klient MachinePoint był jedną z największych firm w Ameryce Łacińskiej zajmującą się produkcją preform PET. Ponieważ klient szukał sposobu na dalsze rozszerzenie produkcji , zlecono MachinePoint znalezienie linii produkcyjnej, która oferowałaby dobrą wartość, elastyczne możliwości produkcyjne i oczywiście wysoki standard jakości.

Jak we wszystkich projektach, MachinePoint podjął szereg działań, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

1. Dopasuj kupującego do idealnej maszyny
Jak wspomniano, pierwszym wyzwaniem jest znalezienie idealnej maszyny dla potrzeb kupującego . My potrzebujemy do rozważenia na przykład :

 • Jakie są ramy czasowe projektu ?
 • Jakie materiały i specyfikacje są wymagane?
 • Jaka marka jest preferowana przez kupującego?

  W tym przypadku ramy czasowe doprowadziły do zaangażowania MachinePoint , ponieważ nowa maszyna od producenta nie mogła zostać dostarczona wystarczająco szybko, aby spełnić wymagania projektowe nabywcy . Drugim czynnikiem, który stał się krytyczny później, były istniejące marki należące do kupującego. MachinePoint był w stanie zlokalizować używaną maszynę do produkcji preform Husky, markę dobrze znaną i lubianą przez kupującego. Kupowanie od znanej marki zmniejsza ryzyko związane z transakcją, a także oszczędza kupującemu kłopotów i kosztów nauki nowego systemu, ponieważ mają już wyszkolonych techników, a dzielenie się częściami zamiennymi i urządzeniami pomocniczymi jest również znacznie łatwiejsze.

  2. Sprawdź, historię maszyny i jej wydajność
  Po zlokalizowaniu potencjalnie używanej maszyny do preform firmy Husky Hypet w Azji, następnym krokiem MachinePoint było przeprowadzenie szczegółowego audytu z pomocą producenta OEM. Konserwacja maszyny została przeprowadzona głównie przez firmę Husky i stwierdzono, że maszyna jest w doskonałym stanie technicznym.

  Audyty MachinePoint są prawdopodobnie jednym z najbardziej krytycznych etapów całego procesu zakupowego, zapewniając, że każda potencjalna maszyna zostanie poddana profesjonalnej, szczegółowej kontroli w jej obecnej fabryce. To daje pewność nabywcy podczas wprowadzania do umowy.

  3. Upewnić się co do jakości
  Ta linia Husky Hypet pozytywnie przeszła audyt. Ta konkretna maszyna nie tylko była poddawana stosunkowo lekkiemu użytkowaniu, ale także producent maszyn ma ugruntowaną reputację jako lider w branży produkcji preform. Dzięki temu zakupowi MachinePoint dopasował wysokiej jakości maszynę do wiodącego w branży producenta.

  4. Nadzoruj demontaż i transport
  Końcowy nabywca potrzebne wsparcie przy organizowaniu demontażu i transportu od lokalizacji urządzenia w Azji Środkowej do Ameryki. MachinePoint wszedł w skoordynowane zespoły lokalnych ekspertów , aby podjąć się demontażu Linii Husky Hypet.

  Etap demontażu i transportu obejmował więcej niż jedną firmę. MachinePoint zatrudnił, koordynował i nadzorował firmy w celu demontażu maszyny; usunąl maszynę z jej oryginalnej fabryki; transport autostradą do portu międzynarodowego; i przetworzyl całą niezbędną dokumentację eksportową. Na każdym etapie i w każdej firmie MachinePoint nadzoruje harmonogramy i monitoruje postępy.

  5. End-to-end projekt zarządzania
  Zakup używanej maszyny na całym świecie wymaga kompetentnego zespołu, koordynującego działania na różnych kontynentach i za granicą. Obejmuje logistykę, sprzedaż i skomplikowaną papierkową robotę.

  MachinePoint to podstawowy zespół, który zna branżę i wie, gdzie uzyskać pomoc w razie potrzeby. W tym przypadku MachinePoint szybko znalazł i wysłał lokalne zespoły z Azji Środkowej, aby fachowo zdemontować linię i przygotować ją do transportu. Od tego momentu MachinePoint nadal nadzorował płynny transfer maszyny do Ameryki i miejsca docelowego .

  MachinePoint zbadał i zlokalizował używaną linię Husky Hypet od szanowanego producenta. Zmontował on pobliskie ekspertyzy, aby zdemontować maszynę, a następnie MachinePoint uzgadnia transport linii drogą lądową i morską do Ameryki. To kompleksowa wiedza dostępna tylko w MachinePoint .


 • *Imię i nazwisko:
  *Numer telefonu:
  *Nazwa firmy:
  *Adres e-mail:
  *Miasto:
  *Kraj:
  *Komentarze:


  Skontaktuj się z nami

  Head Office - Europe
  Parque Tecnológico de Boecillo
  Calle Andrés Laguna 9-11
  E - 47151 Valladolid
  Spain
  +34 983 549 900
  info@machinepoint.com
  Zobacz nasze inne biura »

  MachinePoint na świecie