Used Machinery w Turcji, MachinePoint otwiera nowe biuro handlowe

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint Turkey handel europejską jakością używane maszyny
MachinePoint, wiodąca europejska firma zajmująca się sprzedażą używanych maszyn przemysłowych, kontynuuje swoją międzynarodową ekspansję - rozpoczętą już od oddziałów w Afryce Północnej i Indiach - otwierając oddział zakupów w Stambule w Turcji. MachinePoint odniósł sukces w profesjonalizacji rynku używanego sprzętu przemysłowego, zapewniając doskonałą obsługę i gwarancję dla wszystkich uczestników rynku.

MachinePoint posiada ugruntowane międzynarodowe doświadczenie w zakupie i sprzedaży używanych maszyn przemysłowych. Prowadzi sprzedaż w ponad osiemdziesięciu krajach, zaspokajając potrzeby zarówno kupujących, jak i sprzedających. MachinePoint, z siedzibą w Hiszpanii, ma obecnie ugruntowaną pozycję na rynku europejskim i szybko rozwija się w Europie Wschodniej, Rosji, Indiach, Afryce Północnej, a teraz także w Turcji. Cesar Rodriguez - CEO MachinePoint komentuje: "Rynek turecki okazał się dla nas bardzo ważny. Jest to w rzeczywistości silny ośrodek handlowy i odgrywa kluczową rolę dla regionu Eurazji. Nasza lokalna obecność pomoże nam skuteczniej reagować na potrzeby tak rozdrobnionej bazy klientów. MachinePoint zajmuje się głównie markami europejskimi, utrzymując w ten sposób wysokie standardy i będąc bardziej atrakcyjnym dla rynku międzynarodowego. Turcja ma silny przemysł tworzyw sztucznych i zmienny rynek napojów bezalkoholowych. Oba sektory są jednak stosunkowo młode i można w nich znaleźć najnowsze maszyny w doskonałym stanie. MachinePoint może pomóc firmom sprzedać ich stary sprzęt za granicą, jednocześnie chroniąc ich wiedzę przed potencjalnymi lokalnymi konkurentami.

Tureckie fabryki, z ograniczonym budżetem, mogą nadążyć za standardami jakości produkcji, korzystając z europejskiej technologii. Od 2007 roku nastąpił znaczny wzrost działalności, a tegoroczny wzrost wyniósł 30% w porównaniu z rokiem poprzednim. Tendencja jest stale rosnąca. Mimo, że firma jest dopiero na początku swojej działalności, chce realizować ambitne projekty. Klienci doceniają profesjonalizm i bezpieczeństwo współpracy z wiodącą firmą. Inwestowanie w sprzęt - używany lub najnowocześniejszy - jest częścią strategii biznesowej każdej firmy i poszukiwania przewagi konkurencyjnej. Z tego powodu odpowiednia wiedza na temat maszyn i ich szacowania musi być odpowiednio traktowana.

Volkan Yilmaz został mianowany kierownikiem sprzedaży w Turcji. Volkan posiada tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej na Uniwersytecie w Kocaeli (Turcja) oraz tytuł magistra w dziedzinie biznesu międzynarodowego na Uniwersytecie Wiedeńskim.

Link do oryginalnej strony internetowej: https://www.beverfood.com/machinepoint-ufficio-vendite-turchia-wd3732/

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie