MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Seznamte se s MachinePoint tým na BrauBeviale 2018. Mluvme o použitých strojů!


Prosím, kontaktujte nás zde sjednat osobní schůzku během tohoto tradefair: user@machinepoint.com

MachinePoint tým mohl pomoci identifikovat stávající příležitosti na trhu použitých strojů, které jsou na prodej.

Pokud jste v současné době hledá prodat své použité stroje, nechte náš tým vědět, abychom vám může dát volný ocenění za jeho tržní cenu.

BrauBeviale 2018
Opět letos MachinePoint tým se vrací na Brau Beviale v Norimberku. To je důležitý veletrh MachinePoint's nápoje divizi, protože je to skvělá příležitost setkat se zákazníky a potenciálními klienty, aby diskutovali s nimi, jak MachinePoint jim může pomoci při nákupu a prodeje procesu jejich použité zařízení. Nejnovější použité stroje k prodeji na trhu budou podporovány na veletrhu, a návštěvníci mohou setkat tváří v tvář s MachinePoint's týmem.


MachinePoint Engineering tým bude rovněž přítomen na veletrhu nabízet vysoce kvalitní technické služby a kompletní linky a zařízení na velkou cena-kvalita vztahu.

Poslední vydání Brau Beviale byl v roce 2016 a loni 2017 MachinePoint byl u Drinktec. Tento rok Brau Beviale je jedním z nejdůležitějších investičních statků veletrhů pro nápojový průmysl.

Norimberk má výhodnou polohu jako místo setkání v Evropě a v průběhu 3 rušných dnů Brau Beviale je skvělým kontaktním místem pro průmysl.
Tento rok Brau Beviale zvýšilo expozici přidává další halu vzhledem k obrovskému účast měli v roce 2016. K dispozici bude více než 1000 vykladači a očekávají, že více než 35.000 návštěvníků. MachinePoint stánek se nachází v hale 8 Toto vydání, v těsné blízkosti významných výrobců strojů, jako je KHS a Heuft.

Německo si udržuje vedoucí pozici při výrobě vysoce kvalitních zařízení pro nápojový průmysl a na Brau Beviale můžete vidět nejnovější inovace v strojů a technologií.

Brau Beviale koná od 13. - 15. listopadu v německém Norimberku. Pro další informace o Brau Beviale najdete na https://www.braubeviale.de/en.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás