W MachinePoint pracujemy jak zwykle. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Spotkaj się z przedstawicielami MachinePoint na targach BrauBeviale 2018. Porozmawiajmy na temat używanych maszyn.

- Aktualności
Aby umówić się na spotkanie z przedstawicielem MachinePoint napisz do nas na adres user@machinepoint.com

Nasz zespół pomoże Ci znalezieniu odpowiednich rozwiązań związanych z kupnem używanych maszyn.
Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą maszyn/y daj nam znać - my zajmiemy się ich wyceną zgodnie z aktualnymi tendencjami na rynku, bez żadnych zobowiązań.

BrauBeviale 2018
Po raz kolejny w tym roku zespół MachinePoint powraca do Brau Beviale w Norymberdze. Jest to ważne targi dla MachinePoint's Beverage Division, ponieważ jest to świetna okazja, aby spotkać się z klientami i potencjalnymi klientami, aby przedyskutować z nimi, jak MachinePoint może pomóc im w procesie zakupu i sprzedaży ich używanych urządzeń. Najnowsze maszyny używane do sprzedaży na rynku będą promowane na targach, a goście mogą spotkać się twarzą w twarz z zespołem MachinePoint.


MachinePoint Engineering zespół będzie również obecny na targach, aby zaoferować wysokiej jakości usługi inżynieryjne i kompletne linie i zakłady w świetnej relacji ceny do jakości.

Ostatnia edycja Brau Beviale była w 2016 roku, a w ubiegłym roku 2017 MachinePoint był w Drinktec. W tym roku Brau Beviale jest jednym z najważniejszych targów dóbr kapitałowych dla przemysłu napojów.

Norymberga jest dogodnie położona jako punkt spotkań w Europie i w ciągu 3 pracowitych dni Brau Beviale jest doskonałym punktem kontaktowym dla przemysłu.
W tym roku Brau Beviale powiększyła ekspozycję, dodając dodatkową halę, biorąc pod uwagę ogromną frekwencję w 2016 roku. Będzie ponad 1000 wystawców i oczekiwać ponad 35.000 zwiedzających. MachinePoint stoisko znajduje się w hali 8 tej edycji, obok ważnych producentów maszyn, takich jak KHS i HEUFT.

Niemcy utrzymują wiodącą pozycję podczas produkcji nowych urządzeń wysokiej jakości dla przemysłu napojów i na Brau Beviale można zobaczyć najnowsze innowacje w zakresie maszyn i technologii.

Brau Beviale odbywa się w dniach 13-15 listopada w Norymberdze w Niemczech. Więcej informacji na temat Brau Beviale można znaleźć na stronie https://www.braubeviale.de/en.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie