MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


MachinePoint takımıyla BrauBeviale 2018 fuarında buluşma fırsatı! İkinci el makina pazarı hakkında karşılıklı görüş alışverişi.


Fuar sırasında buluşmak için lütfen bizimle iletişime geçin: user@machinepoint.com

MachinePoint ekibi ikinci el makina pazarındaki mevcut fırsat ve alternatifler konusunda size yardımcı olacaktır.

Eğer elden çıkarmak istediğiniz makinalarınız varsa bunu da ekibizle paylaşabilir ve makinalarınızın piyasa değeri hakkında ücretsiz değerleme hizmeti alabilirsiniz.

BrauBeviale 2018
Bir kez daha bu yıl MachinePoint ekibi Nuremberg Brau Beviale döner. o MachinePoint onların kullanılan ekipman alımı ve satımı sürecinde onlara yardımcı olabilir onlarla nasıl görüşmek üzere müşteriler ve potansiyel müşterilerle buluşmak için büyük bir fırsat gibi bu MachinePoint's İçecek Bölümü için önemli bir fuar olduğunu. piyasada satılan Son gelen ikinci makineleri fuarında tanıtılacak ve ziyaretçilerin MachinePoint's ekibi ile yüz yüze karşılayabilir.


MachinePoint Mühendislik ekibi ayrıca büyük bir fiyat-kalite ilişkisi kaliteli mühendislik hizmetleri ve komple hatları ve tesisleri sunmak için fuarda hazır bulunacak.

Brau Beviale son baskısı 2016 yılında oldu ve geçen yıl 2017 MachinePoint Drinktec oldu. Bu yıl Brau Beviale içecekler endüstrisi için en önemli sermaye malları fuarlarından biridir.

Nürnberg elverişli Avrupa'da bir buluşma noktası olarak yer alır ve 3 meşgul gün boyunca Brau Beviale endüstrisi için temas büyük bir noktadır.
Bu yıl Brau Beviale onlar var üzerinde 1000 yorumcular olmak ve 35.000 üzerinde ziyaretçi bekliyoruz 2016 yılında vardı kocaman katılım verilen ekstra salonu ekleyerek fuar artmıştır. MachinePoint standı yanındaki böyle KHS ve HEUFT gibi önemli makine üreticilerine, Hall 8 bu baskı bulunmaktadır.

İçecek sektörü için ve makine ve teknolojideki son yenilikleri görebilirsiniz Brau Beviale yeni yüksek kaliteli ekipman imalat sırasında Almanya lider konumunu sürdürmektedir.

Nuremberg, Almanya, 15 Kasım - Brau Beviale 13 gerçekleşir. Brau Beviale hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://www.braubeviale.de/en.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde