This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. Zásady cookies

Accept

Seznamte se s MachinePoint tým na Interplastica 2019


This is not an official translate. Original version here

Prosím, kontaktujte nás zde sjednat osobní schůzku během tohoto tradefair: user@machinepoint.com
MachinePoint tým mohl pomoci identifikovat stávající příležitosti na trhu použitých strojů, které jsou na prodej.

Pokud jste v současné době hledá prodat své použité stroje, nechte náš tým vědět, abychom vám může dát volný ocenění za jeho tržní cenu.

Interplastica 2019 MachinePoint

MachinePoint bude přítomen na příští výstavě Interplastica v roce 2019. Interplastica je přední veletrh pro plasty a pryž v Rusku a ve východní Evropě. Tento veletrh se koná každý měsíc v lednu v Moskvě a je místem setkávání pro rozhodování výrobců strojů, surovin, polotovarů a komponentů pro plastový a pryžový průmysl.

MachinePoint je na tomto veletrhu pravidelným vystavovatelem, protože Rusko a východní Evropa jsou klíčovým trhem pro MachinePoint. V této oblasti již více než dvě desetiletí nakupujeme a prodáváme použité stroje.

Společnost MachinePoint jako místní ruský partner má lépe sloužit ruskému trhu. Spolupracujeme už několik let a naše partnerství prokázalo, že poskytuje skvělé služby společnostem ochotným nakupovat nebo prodávat použité stroje v regionu.

Interplastica 2019 se uskuteční během 4 dnů od úterý 29. ledna do pátku 1. února v Moskvě. Veletrh je skvělou příležitostí získat přehled inovací od hlavních výrobců strojů pocházejících z různých zemí as nabídkou speciálně přizpůsobenou ruskému trhu. Další informace o Interplastice 2019 naleznete na adrese https://www.interplastica.de.

Společnost MachinePoint bude prezentovat použité stroje pro prodej, které jsou pro ruské zákazníky zajímavé, a budou hledat i ruské společnosti, které budou chtít prodat své použité stroje. Společnost MachinePoint může pomoci ruským firmám prodávat a prodávat své použité stroje mezinárodně. Postaráme se o všechny služby a dokumentaci potřebnou k uskutečnění transakce. Naše místní přítomnost prostřednictvím našeho partnera dává ruským zákazníkům blízkost, kterou potřebují, a zároveň těží z mezinárodní přítomnosti týmu MachinePoint.

Navštivte nás:
˂
˃
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás