W MachinePoint pracujemy jak zwykle. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Spotkaj się z przedstawicielami MachinePoint na targach Interplastica 2019

- Targi

Aby umówić się na spotkanie z przedstawicielem MachinePoint napisz do nas na adres user@machinepoint.com

Nasz zespół pomoże Ci znalezieniu odpowiednich rozwiązań związanych z kupnem używanych maszyn.
Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą maszyn/y daj nam znać - my zajmiemy się ich wyceną zgodnie z aktualnymi tendencjami na rynku, bez żadnych zobowiązań.

Interplastica 2019 MachinePoint

MachinePoint będzie obecny na kolejnej edycji Interplastica w 2019 roku. Interplastica jest wiodącym targi dla tworzyw sztucznych i gumy w Rosji i Europie Wschodniej. Targi te odbywają się co styczeń w Moskwie i są miejscem spotkań decydentów z maszyn, surowców, półproduktów i komponentów dla przemysłu tworzyw sztucznych i gumy.

MachinePoint jest regularnym wystawcą na tych targach, jak Rosja i Europa Wschodnia są kluczowe rynki dla MachinePoint. Kupujemy i sprzedajemy używane maszyny w tym regionie od ponad dwóch dekad.

MachinePoint ma jako lokalny rosyjski partner, aby lepiej służyć rosyjski rynek. Pracujemy razem przez kilka lat i nasze partnerstwo udowodniło, że daje świetne usługi dla firm chcących kupić lub sprzedać używane maszyny w regionie.

Interplastica 2019 odbędzie się w ciągu 4 dni od wtorku 29 stycznia do piątku 1 lutego w Moskwie. Targi są doskonałą okazją, aby uzyskać przegląd innowacji od głównych producentów maszyn pochodzących z różnych krajów i z ofertą specjalnie dostosowaną do rynku rosyjskiego. Więcej informacji na temat Interplastica 2019 można znaleźć na stronie https://www.interplastica.de.

MachinePoint będzie prezentować używane maszyny do sprzedaży szczególnie interesujące dla klientów rosyjskich, a także będzie szukać rosyjskich firm chcących sprzedawać swoje używane maszyny. MachinePoint może pomóc rosyjskich firm do rynku i sprzedaży swoich używanych maszyn na całym świecie. Zajmujemy się wszystkimi usługami i dokumentacją wymaganą do przeprowadzenia transakcji. Nasza obecność na miejscu za pośrednictwem naszego partnera daje klientom rosyjskim bliskość wymagają, korzystając z międzynarodowej obecności zespołu MachinePoint

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie