This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. Zasady dotyczące plików cookie

Accept

Spotkaj się z przedstawicielami MachinePoint na targach Interplastica 2019


Aby umówić się na spotkanie z przedstawicielem MachinePoint napisz do nas na adres user@machinepoint.com

Nasz zespół pomoże Ci znalezieniu odpowiednich rozwiązań związanych z kupnem używanych maszyn.
Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą maszyn/y daj nam znać - my zajmiemy się ich wyceną zgodnie z aktualnymi tendencjami na rynku, bez żadnych zobowiązań.

Interplastica 2019 MachinePoint

MachinePoint będzie obecny na kolejnej edycji Interplastica w 2019 roku. Interplastica jest wiodącym targi dla tworzyw sztucznych i gumy w Rosji i Europie Wschodniej. Targi te odbywają się co styczeń w Moskwie i są miejscem spotkań decydentów z maszyn, surowców, półproduktów i komponentów dla przemysłu tworzyw sztucznych i gumy.

MachinePoint jest regularnym wystawcą na tych targach, jak Rosja i Europa Wschodnia są kluczowe rynki dla MachinePoint. Kupujemy i sprzedajemy używane maszyny w tym regionie od ponad dwóch dekad.

MachinePoint ma jako lokalny rosyjski partner, aby lepiej służyć rosyjski rynek. Pracujemy razem przez kilka lat i nasze partnerstwo udowodniło, że daje świetne usługi dla firm chcących kupić lub sprzedać używane maszyny w regionie.

Interplastica 2019 odbędzie się w ciągu 4 dni od wtorku 29 stycznia do piątku 1 lutego w Moskwie. Targi są doskonałą okazją, aby uzyskać przegląd innowacji od głównych producentów maszyn pochodzących z różnych krajów i z ofertą specjalnie dostosowaną do rynku rosyjskiego. Więcej informacji na temat Interplastica 2019 można znaleźć na stronie https://www.interplastica.de.

MachinePoint będzie prezentować używane maszyny do sprzedaży szczególnie interesujące dla klientów rosyjskich, a także będzie szukać rosyjskich firm chcących sprzedawać swoje używane maszyny. MachinePoint może pomóc rosyjskich firm do rynku i sprzedaży swoich używanych maszyn na całym świecie. Zajmujemy się wszystkimi usługami i dokumentacją wymaganą do przeprowadzenia transakcji. Nasza obecność na miejscu za pośrednictwem naszego partnera daje klientom rosyjskim bliskość wymagają, korzystając z międzynarodowej obecności zespołu MachinePoint

Spotkaj się z nami
˂
˃
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie