MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


Interplastica 2019 için ücretsiz giriş kartınızı hemen alın!


This is not an official translate. Original version here

Fuar sırasında buluşmak için lütfen bizimle iletişime geçin: user@machinepoint.com

MachinePoint ekibi ikinci el makina pazarındaki mevcut fırsat ve alternatifler konusunda size yardımcı olacaktır.

Eğer elden çıkarmak istediğiniz makinalarınız varsa bunu da ekibizle paylaşabilir ve makinalarınızın piyasa değeri hakkında ücretsiz değerleme hizmeti alabilirsiniz.

Interplastica 2019 MachinePoint

Interplastica, 2019'da Interplastica'nın bir sonraki baskısında mevcut olacak. Interplastica, Rusya ve Doğu Avrupa'daki plastik ve kauçuk sektörünün önde gelen ticaret fuarı. Bu fuar her Ocak ayında Moskova'da gerçekleşir ve plastik ve kauçuk endüstrileri için makine, hammadde, yarı mamul ve komponent üreticilerinden karar alıcılar için bir buluşma noktasıdır.

MachinePoint, Rusya ve Doğu Avrupa, MachinePoint için önemli pazarlar olduğundan MachinePoint düzenli bir katılımcıdır. Yirmi yılı aşkın süredir bu bölgede kullanılmış makineler satıyoruz ve satıyoruz.

MachinePoint, Rus pazarına daha iyi hizmet vermek için yerel bir Rus ortağı olarak var. Birkaç yıldan beri birlikte çalışıyoruz ve ortaklığımız, bölgedeki kullanılmış makineleri alıp satmaya istekli firmalara büyük hizmet vermeyi başarmıştır.

Interplastica 2019, 29 Ocak Salı ile 1 Şubat Cuma günleri arasında Moskova'da 4 gün boyunca gerçekleşecek. Fuar, farklı ülkelerden gelen ana makine üreticilerinin yeniliklerine genel bir bakış ve Rusya pazarına özel olarak hazırlanmış bir teklif ile büyük bir fırsat. Interplastica 2019 hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://www.interplastica.de adresini ziyaret edin.

MachinePoint, Rus müşterileri için özellikle satışa sunulan kullanılmış makineleri sunacak ve aynı zamanda kullanılan makineleri satmaya istekli Rus şirketlerini de arıyor olacak. MachinePoint, Rus şirketlerinin kullanılmış makinelerini uluslararası olarak pazarlamasına ve satmasına yardımcı olabilir. İşlemin gerçekleşmesi için gereken tüm hizmet ve belgelere dikkat ediyoruz. Ortağımız aracılığıyla yerel varlığımız, Rus müşterilerine MachinePoint ekibinin uluslararası varlığından yararlanırken, ihtiyaç duydukları yakınlığı verir.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde