This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. Zásady cookies

Accept

Seznamte se s MachinePoint tým na Plastimagen 2019


This is not an official translate. Original version here

Prosím, kontaktujte nás zde sjednat osobní schůzku během tohoto tradefair: user@machinepoint.com

MachinePoint tým mohl pomoci identifikovat stávající příležitosti na trhu použitých strojů, které jsou na prodej. Pokud jste v současné době hledá prodat své použité stroje, nechte náš tým vědět, abychom vám může dát volný ocenění za jeho tržní cenu.

Secon ruční strojPlastimagen 2019
Plastimagen Mexico je referenční veletrh pro odvětví plastů v Mexiku a jeden z nejvýznamnějších veletrhů v Latinské Americe. Jeho další ročník se uskuteční ve dnech 2. dubna a 5, 2019 v Mexico City v Citibanamex Center. To plánuje hostit 870 vystavovatelů a přilákat více než 30.000 návštěvníků.


To je optimální příležitost vidět na vlastní oči nejnovější trendy v oblasti strojních zařízení, surovin a plastových výrobků. Návštěvníci zúčastnit s cílem najít nové dodavatele a je místem setkání pro průmysl. MachinePoint, ještě jednou, bude přítomen na tomto Plastimagen 2019 na stánku číslo 1622.

Pilar Alvarez, komentáře Plastics ředitel divize MachinePoint je, „mexický trh je tradičně důležitým trhem pro MachinePoint. Mexiko je náš největší trh v Latinské Americe. Byl jsem osobně pracoval na tomto trhu již mnoho let. V Mexiku MachinePoint je uznávanou značkou velmi důvěryhodný vedoucích pracovníků v odvětví plastické když chtějí kupovat a prodávat použité stroje.

Máme štěstí, že má vynikající polohu na veletrhu, který sdílíme s našimi bývalého partnera Plasgrom, s kým máme skvělý vztah. Plastimagen nám umožňuje mít přímý kontakt s celým trhem každé dva roky, a to také vynikajícím místem pro splnění nových klientů.

Viděli jsme Plastimagen růst v průběhu těchto posledních desetiletích do té míry, že se stanou měřítko v plastu výstavou sektor“.

MachinePoint má v současné době osoba pracující z Mexika sloužit místním trhu a také na zbytek Latinské Ameriky trhu.

Pokud byste chtěli kontaktovat MachinePoint tým v Mexiku, můžete tak učinit na adrese: +52 442 348 6609, mexico@machinepoint.com

Navštivte nás:
˂
˃
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás