This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. Zasady dotyczące plików cookie

Accept

Spotkaj się z przedstawicielami MachinePoint na targach Plastimagen 2019


This is not an official translate. Original version here

Aby umówić się na spotkanie z przedstawicielem MachinePoint napisz do nas na adres user@machinepoint.com

Nasz zespół pomoże Ci znalezieniu odpowiednich rozwiązań związanych z kupnem używanych maszyn. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą maszyn/y daj nam znać - my zajmiemy się ich wyceną zgodnie z aktualnymi tendencjami na rynku, bez żadnych zobowiązań.

Używane maszyny Plastimagen 2019

Plastimagen Mexico to targi referencyjne dla sektora tworzyw sztucznych w Meksyku i jedne z najważniejszych targów handlowych w Ameryce Łacińskiej. Jego kolejna edycja odbędzie się w dniach 2-5 kwietnia 2019 roku w Mexico City w Citibanamex Center. Planuje gościć 870 wystawców i przyciągnąć ponad 30.000 zwiedzających.

Jest to optymalna okazja, aby z pierwszej ręki zobaczyć najnowsze trendy w maszynach, surowcach i produktach z tworzyw sztucznych. Odwiedzający uczestniczą w celu znalezienia nowych dostawców i jest to punkt spotkań dla przemysłu. MachinePoint, po raz kolejny, będzie obecny na tym Plastimagen 2019 na stoisku numer 1622.

Pilar Alvarez, MachinePoint's Plastics Division Dyrektor Działu Tworzyw Sztucznych komentuje: "Rynek meksykański tradycyjnie był ważnym rynkiem dla MachinePoint. Meksyk jest naszym największym rynkiem w Ameryce Łacińskiej. Osobiście pracuję na tym rynku od wielu lat. W Meksyku MachinePoint jest uznaną marką, bardzo zaufany przez kierownictwo sektora tworzyw sztucznych, gdy chcą kupić i sprzedać używane maszyny.

Mamy szczęście, że mamy uprzywilejowaną lokalizację na targach, że akcje z naszym byłym partnerem Plasgrom, z którym mamy wielkie relacje. Plastimagen pozwala nam mieć bezpośredni kontakt z całym rynkiem co dwa lata, a także doskonałym miejscem do poznania nowych klientów.

Widzieliśmy Plastimagen rośnie w ciągu tych ostatnich dziesięcioleci do punktu, w którym staje się punktem odniesienia w sektorze targów tworzyw sztucznych".

MachinePoint obecnie ma osobę pracującą z Meksyku, aby służyć na rynku lokalnym, a także na pozostałym rynku Ameryki Łacińskiej.

Jeśli chcesz skontaktować się z zespołem MachinePoint w Meksyku można to zrobić na: +52 442 348 6609, mexico@machinepoint.com

Spotkaj się z nami
˂
˃
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie