W MachinePoint pracujemy jak zwykle. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Spotkaj się z przedstawicielami MachinePoint na targach Plastimagen 2019

- Targi

This is not an official translate. Original version here

Aby umówić się na spotkanie z przedstawicielem MachinePoint napisz do nas na adres user@machinepoint.com

Nasz zespół pomoże Ci znalezieniu odpowiednich rozwiązań związanych z kupnem używanych maszyn. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą maszyn/y daj nam znać - my zajmiemy się ich wyceną zgodnie z aktualnymi tendencjami na rynku, bez żadnych zobowiązań.

Używane maszyny Plastimagen 2019

Plastimagen Mexico to targi referencyjne dla sektora tworzyw sztucznych w Meksyku i jedne z najważniejszych targów handlowych w Ameryce Łacińskiej. Jego kolejna edycja odbędzie się w dniach 2-5 kwietnia 2019 roku w Mexico City w Citibanamex Center. Planuje gościć 870 wystawców i przyciągnąć ponad 30.000 zwiedzających.

Jest to optymalna okazja, aby z pierwszej ręki zobaczyć najnowsze trendy w maszynach, surowcach i produktach z tworzyw sztucznych. Odwiedzający uczestniczą w celu znalezienia nowych dostawców i jest to punkt spotkań dla przemysłu. MachinePoint, po raz kolejny, będzie obecny na tym Plastimagen 2019 na stoisku numer 1622.

Pilar Alvarez, MachinePoint's Plastics Division Dyrektor Działu Tworzyw Sztucznych komentuje: "Rynek meksykański tradycyjnie był ważnym rynkiem dla MachinePoint. Meksyk jest naszym największym rynkiem w Ameryce Łacińskiej. Osobiście pracuję na tym rynku od wielu lat. W Meksyku MachinePoint jest uznaną marką, bardzo zaufany przez kierownictwo sektora tworzyw sztucznych, gdy chcą kupić i sprzedać używane maszyny.

Mamy szczęście, że mamy uprzywilejowaną lokalizację na targach, że akcje z naszym byłym partnerem Plasgrom, z którym mamy wielkie relacje. Plastimagen pozwala nam mieć bezpośredni kontakt z całym rynkiem co dwa lata, a także doskonałym miejscem do poznania nowych klientów.

Widzieliśmy Plastimagen rośnie w ciągu tych ostatnich dziesięcioleci do punktu, w którym staje się punktem odniesienia w sektorze targów tworzyw sztucznych".

MachinePoint obecnie ma osobę pracującą z Meksyku, aby służyć na rynku lokalnym, a także na pozostałym rynku Ameryki Łacińskiej.

Jeśli chcesz skontaktować się z zespołem MachinePoint w Meksyku można to zrobić na: +52 442 348 6609, mexico@machinepoint.com

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie