Plastimagen 2019 için ücretsiz giriş kartınızı hemen alın!


This is not an official translate. Original version here

Fuar sırasında buluşmak için lütfen bizimle iletişime geçin: user@machinepoint.com

MachinePoint ekibi ikinci el makina pazarındaki mevcut fırsat ve alternatifler konusunda size yardımcı olacaktır. Eğer elden çıkarmak istediğiniz makinalarınız varsa bunu da ekibizle paylaşabilir ve makinalarınızın piyasa değeri hakkında ücretsiz değerleme hizmeti alabilirsiniz.

İkinci el makine Plastimagen 2019
Plastimagen Meksika referans Meksika'da plastik sektörü için adil ve Latin Amerika'nın en önemli fuarlarından biridir. Onun sonraki sürümü Citibanamex Merkezi'nde Mexico City 2 Nisan ve 5 2019 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Bu 870 sergi şirketi ve 30.000'den fazla ziyaretçi çekmek planlıyor.


İlk elden makine son trendleri, hammadde ve plastik ürünler görmek optimal bir fırsattır. Ziyaretçiler yeni tedarikçiler bulma amacıyla katılmak ve endüstri için bir buluşma noktasıdır. MachinePoint kez daha stant numarası 1622 bu Plastimagen 2019 de hazır bulunacak.

Pilar Alvarez MachinePoint en Plastik Bölümü Direktörü yorum, ""Meksika pazar geleneksel olarak MachinePoint için önemli bir pazar olmuştur. Meksika yıllardır. Ben şahsen bu pazarda çalışıyorum Latin Amerika bizim en büyük pazarı. Meksika MachinePoint tanınmış markadır yılında onlar kullanılmış makine satın almak ve satmak istediğinizde, çok plastik sektörünün yöneticileri tarafından güvenilen.

Biz kiminle biz güzel bir ilişkimiz var, bizim eski ortağı Plasgrom ile paylaşmak fuarda ayrıcalıklı bir konuma sahip şanslıyız. Plastimagen iki yılda bütün pazarı ile doğrudan temas etmemizi sağlar ve aynı zamanda mükemmel bir yer yeni müşterilerle tanışmak için.

Biz, ""plastik adil sektörünü ticaret içinde Plastimagen bir kriter olma noktasına şu son on yıllar boyunca büyümeye gördük"
MachinePoint şu anda yerel pazara hizmet etmek Meksika'dan çalışan bir kişi ve aynı zamanda Latin Amerika pazarına geri kalanını vardır.

mexico@machinepoint.com, 52 442 348 6609: Meksika'da MachinePoint ekibine ulaşmak için isterseniz de bunu yapabilirsiniz.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde