MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Seznamte se s MachinePoint tým na K 2019


This is not an official translate. Original version here

Prosím, kontaktujte nás zde sjednat osobní schůzku během tohoto tradefair: user@machinepoint.com

MachinePoint tým mohl pomoci identifikovat stávající příležitosti na trhu použitých strojů, které jsou na prodej.

Pokud jste v současné době hledá prodat své použité stroje, nechte náš tým vědět, abychom vám může dát volný ocenění za jeho tržní cenu.

K 2019 MachinePoint
Výstava K 2019 se koná v letošním roce ve dnech 16. až 23. října v německém Düsseldorfu. K je nejdůležitější evropský veletrh pro plastikářský průmysl a jeden z předních světových veletrhů pro plasty. Koná se každé tři roky, poslední vydání roku 2016. Firmy K prezentují své nejnovější inovace a produkty pro stroje, suroviny, služby a komponenty. Jedná se o hlavní místo setkávání pro průmysl, vzhledem k velkému obrazu evropské technologie v odvětví plastů a pryže. Jeho poloha v Německu je velmi výhodná, zejména pro mezinárodní návštěvníky, protože jsou přímo v centru Evropy a odtud se snadno přesouvají do jiných destinací, pokud chtějí využít výlet do Evropy, například pro prohlídku druhého ruční stroje na prodej.

Řešení prezentovaná v K 2019 jsou zajímavá pro různé průmyslové odvětví: plasty, pryž, obaly, stavebnictví, automobilový průmysl, letecký průmysl, zemědělství, lékařství, energetika a chemické látky.

Společnost MachinePoint bude opět mít stánek v tomto vydání K 2019, aby představila své inženýrské a strojní služby. Pilar Alvarez, ředitel divize Plastikové divize společnosti MachinePoint, "Od založení společnosti MachinePoint je pro nás nutností být K. Jako evropská firma specializující se na stroje na výrobu plastů a obalů K je veletrh s větším počtem účastníků a je pro nás nejsilnější přehlídkou pro prezentaci našich služeb.

Naše podnikání je nesmírně mezinárodní, s méně než 10% obratu pocházejícím ze Španělska a velmi vysoký obrat pochází z Evropy. Použité stroje, které prodáváme, se většinou nacházejí v Evropě, neboť existuje velká poptávka po strojích německých a italských značek. Kupující pro použité stroje však pocházejí z celé řady zemí. Velké množství našich zákazníků z mimo Evropu navštíví společnost K a pro nás je to skvělá příležitost setkat se za pár dní se spoustou zákazníků, partnerů a kontaktů, které by jinak bylo velmi obtížné dosáhnout.

Téměř celý prodejní tým z plastů navštíví K 2019. Je to důležitá investice pro MachinePoint, ale stojí za to. "

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás