This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. Zásady cookies

Accept

Seznamte se s MachinePoint tým na K 2019


This is not an official translate. Original version here

Prosím, kontaktujte nás zde sjednat osobní schůzku během tohoto tradefair: user@machinepoint.com

MachinePoint tým mohl pomoci identifikovat stávající příležitosti na trhu použitých strojů, které jsou na prodej.

Pokud jste v současné době hledá prodat své použité stroje, nechte náš tým vědět, abychom vám může dát volný ocenění za jeho tržní cenu.

K 2019 MachinePoint
Výstava K 2019 se koná v letošním roce ve dnech 16. až 23. října v německém Düsseldorfu. K je nejdůležitější evropský veletrh pro plastikářský průmysl a jeden z předních světových veletrhů pro plasty. Koná se každé tři roky, poslední vydání roku 2016. Firmy K prezentují své nejnovější inovace a produkty pro stroje, suroviny, služby a komponenty. Jedná se o hlavní místo setkávání pro průmysl, vzhledem k velkému obrazu evropské technologie v odvětví plastů a pryže. Jeho poloha v Německu je velmi výhodná, zejména pro mezinárodní návštěvníky, protože jsou přímo v centru Evropy a odtud se snadno přesouvají do jiných destinací, pokud chtějí využít výlet do Evropy, například pro prohlídku druhého ruční stroje na prodej.

Řešení prezentovaná v K 2019 jsou zajímavá pro různé průmyslové odvětví: plasty, pryž, obaly, stavebnictví, automobilový průmysl, letecký průmysl, zemědělství, lékařství, energetika a chemické látky.

Společnost MachinePoint bude opět mít stánek v tomto vydání K 2019, aby představila své inženýrské a strojní služby. Pilar Alvarez, ředitel divize Plastikové divize společnosti MachinePoint, "Od založení společnosti MachinePoint je pro nás nutností být K. Jako evropská firma specializující se na stroje na výrobu plastů a obalů K je veletrh s větším počtem účastníků a je pro nás nejsilnější přehlídkou pro prezentaci našich služeb.

Naše podnikání je nesmírně mezinárodní, s méně než 10% obratu pocházejícím ze Španělska a velmi vysoký obrat pochází z Evropy. Použité stroje, které prodáváme, se většinou nacházejí v Evropě, neboť existuje velká poptávka po strojích německých a italských značek. Kupující pro použité stroje však pocházejí z celé řady zemí. Velké množství našich zákazníků z mimo Evropu navštíví společnost K a pro nás je to skvělá příležitost setkat se za pár dní se spoustou zákazníků, partnerů a kontaktů, které by jinak bylo velmi obtížné dosáhnout.

Téměř celý prodejní tým z plastů navštíví K 2019. Je to důležitá investice pro MachinePoint, ale stojí za to. "

Navštivte nás:
˂
˃
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás