This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. Zasady dotyczące plików cookie

Accept

Spotkaj się z przedstawicielami MachinePoint na targach K 2019


This is not an official translate. Original version here

Aby umówić się na spotkanie z przedstawicielem MachinePoint napisz do nas na adres user@machinepoint.com

Nasz zespół pomoże Ci znalezieniu odpowiednich rozwiązań związanych z kupnem używanych maszyn.
Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą maszyn/y daj nam znać - my zajmiemy się ich wyceną zgodnie z aktualnymi tendencjami na rynku, bez żadnych zobowiązań.

K 2019 MachinePoint
Targi K 2019 odbędą się w tym roku w dniach 16-23 października w Düsseldorfie w Niemczech. K to najważniejsze europejskie targi branży tworzyw sztucznych i gumy oraz jedne z wiodących na świecie targów tworzyw sztucznych. Odbywają się co trzy lata, ostatnia edycja w 2016 roku. Na K firmy prezentują swoje najnowsze innowacje i produkty dla maszyn, surowców, usług i komponentów. Jest to główny punkt spotkań branży, ze względu na świetny wizerunek europejskiej technologii w sektorze tworzyw sztucznych i gumy. Jego lokalizacja w Niemczech jest bardzo dogodna, zwłaszcza dla międzynarodowych gości, ponieważ znajdują się oni w samym centrum Europy, a stamtąd można łatwo przenieść się do innych miejsc, jeśli chcą skorzystać z podróży do Europy, na przykład do kontroli używanych maszyn na sprzedaż.

Rozwiązania przedstawione w K 2019 są interesujące dla różnych branż: tworzyw sztucznych, gumy, opakowań, budownictwa, motoryzacji, lotnictwa i kosmonautyki, rolnictwa, medycyny, energetyki i chemii.

MachinePoint po raz kolejny będzie miał stoisko na tej edycji K 2019 do zaprezentowania swoich usług inżynieryjnych i maszynowych. Pilar Alvarez, dyrektor MachinePoint w Plastic Division komentuje: "Od momentu założenia MachinePoint, K jest dla nas must-be-fair. Jako europejska firma specjalizująca się w produkcji maszyn do tworzyw sztucznych i opakowań, K jest targi z większą liczbą uczestników i jest najsilniejszym pokazem dla nas do zaprezentowania naszych usług.

Nasza działalność jest niezwykle międzynarodowa, z mniej niż 10% obrotów pochodzących z Hiszpanii i bardzo wysoki % naszych obrotów pochodzi spoza Europy. Maszyny używane, które sprzedajemy zazwyczaj znajdują się głównie w Europie, ponieważ istnieje duże zapotrzebowanie na maszyny niemieckich i włoskich marek. Jednak nabywcy używanych maszyn pochodzą z wielu różnych krajów. Duża liczba naszych klientów spoza Europy odwiedza K, a dla nas jest to świetna okazja, aby w ciągu kilku dni spotkać się z dobrą liczbą klientów, partnerów i kontaktów, które inaczej są bardzo trudne do osiągnięcia.

Prawie cały nasz zespół sprzedaży tworzyw sztucznych odwiedzi K 2019. Jest to ważna inwestycja dla MachinePoint, ale warto".
Spotkaj się z nami
˂
˃
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie