W MachinePoint pracujemy jak zwykle. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Spotkaj się z przedstawicielami MachinePoint na targach K 2019

- Targi

This is not an official translate. Original version here

Aby umówić się na spotkanie z przedstawicielem MachinePoint napisz do nas na adres user@machinepoint.com

Nasz zespół pomoże Ci znalezieniu odpowiednich rozwiązań związanych z kupnem używanych maszyn.
Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą maszyn/y daj nam znać - my zajmiemy się ich wyceną zgodnie z aktualnymi tendencjami na rynku, bez żadnych zobowiązań.

K 2019 MachinePoint
Targi K 2019 odbędą się w tym roku w dniach 16-23 października w Düsseldorfie w Niemczech. K to najważniejsze europejskie targi branży tworzyw sztucznych i gumy oraz jedne z wiodących na świecie targów tworzyw sztucznych. Odbywają się co trzy lata, ostatnia edycja w 2016 roku. Na K firmy prezentują swoje najnowsze innowacje i produkty dla maszyn, surowców, usług i komponentów. Jest to główny punkt spotkań branży, ze względu na świetny wizerunek europejskiej technologii w sektorze tworzyw sztucznych i gumy. Jego lokalizacja w Niemczech jest bardzo dogodna, zwłaszcza dla międzynarodowych gości, ponieważ znajdują się oni w samym centrum Europy, a stamtąd można łatwo przenieść się do innych miejsc, jeśli chcą skorzystać z podróży do Europy, na przykład do kontroli używanych maszyn na sprzedaż.

Rozwiązania przedstawione w K 2019 są interesujące dla różnych branż: tworzyw sztucznych, gumy, opakowań, budownictwa, motoryzacji, lotnictwa i kosmonautyki, rolnictwa, medycyny, energetyki i chemii.

MachinePoint po raz kolejny będzie miał stoisko na tej edycji K 2019 do zaprezentowania swoich usług inżynieryjnych i maszynowych. Pilar Alvarez, dyrektor MachinePoint w Plastic Division komentuje: "Od momentu założenia MachinePoint, K jest dla nas must-be-fair. Jako europejska firma specjalizująca się w produkcji maszyn do tworzyw sztucznych i opakowań, K jest targi z większą liczbą uczestników i jest najsilniejszym pokazem dla nas do zaprezentowania naszych usług.

Nasza działalność jest niezwykle międzynarodowa, z mniej niż 10% obrotów pochodzących z Hiszpanii i bardzo wysoki % naszych obrotów pochodzi spoza Europy. Maszyny używane, które sprzedajemy zazwyczaj znajdują się głównie w Europie, ponieważ istnieje duże zapotrzebowanie na maszyny niemieckich i włoskich marek. Jednak nabywcy używanych maszyn pochodzą z wielu różnych krajów. Duża liczba naszych klientów spoza Europy odwiedza K, a dla nas jest to świetna okazja, aby w ciągu kilku dni spotkać się z dobrą liczbą klientów, partnerów i kontaktów, które inaczej są bardzo trudne do osiągnięcia.

Prawie cały nasz zespół sprzedaży tworzyw sztucznych odwiedzi K 2019. Jest to ważna inwestycja dla MachinePoint, ale warto".
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie