MachinePoint takımıyla K 2019 fuarında buluşma fırsatı!


This is not an official translate. Original version here

Fuar sırasında buluşmak için lütfen bizimle iletişime geçin:user@machinepoint.com

MachinePoint ekibi ikinci el makina pazarındaki mevcut fırsat ve alternatifler konusunda size yardımcı olacaktır.

Eğer elden çıkarmak istediğiniz makinalarınız varsa bunu da ekibizle paylaşabilir ve makinalarınızın piyasa değeri hakkında ücretsiz değerleme hizmeti alabilirsiniz.

K 2019 MachinePoint
K 2019 fuarı bu yıl 16 - 23 Ekim tarihleri ​​arasında Almanya'nın Düsseldorf kentinde gerçekleşecek. K, plastik ve kauçuk endüstrisi için en önemli Avrupa fuarı ve dünyanın önde gelen plastik ticaret fuarlarından biri. 2016'nın son baskısı olan her üç yılda bir düzenlenmektedir. K'de şirketler en son yeniliklerini ve ürünlerini makine, hammadde, hizmet ve bileşenler için sunmaktadır. Avrupa teknolojisinin plastik ve kauçuk sektörlerinde sahip olduğu büyük imaj nedeniyle sektör için önemli bir buluşma noktasıdır. Almanya’nın konumu, özellikle Avrupa’nın tam merkezinde olduğu için, uluslararası ziyaretçiler için çok uygundur ve oradan, örneğin Avrupa’yı gezmek, örneğin ikinci kez kontrol etmek isteyenler için diğer yerlere gitmek kolaydır. el satılık makineler.

K 2019'da sunulan çözümler, çeşitli endüstriler için ilgi çekicidir: plastik, kauçuk, ambalaj, inşaat, otomotiv, havacılık, tarım, tıp, enerji, enerji ve diğerleri. MachinePoint, mühendislik ve makine hizmetlerini sunmak için K 2019'un bu sayısında bir kez daha duracak.

MachinePoint'in Plastik Bölümü Müdürü Pilar Alvarez, “MachinePoint kurulduğundan beri, K bizim için bir zorunluluktur. Plastik ve ambalaj makineleri konusunda uzmanlaşmış bir Avrupa şirketi olarak, K, daha fazla sayıda fuara sahip olan fuardır. katılımcılar ve hizmetlerimizi sunmamız için en güçlü programdır.

İşimiz muazzam bir şekilde uluslararasıdır, İspanya'dan cironun% 10'undan azı gelir ve ciromuzun çok yüksek bir kısmı Avrupa dışından gelmektedir. Sattığımız kullanılmış makineler, genellikle Alman ve İtalyan markalarının makineleri için büyük talep olduğu için çoğunlukla Avrupa'da yer almaktadır. Ancak kullanılmış makine alıcıları çok çeşitli ülkelerden geliyor. Avrupa dışından çok sayıda müşterimiz K'yı ziyaret ediyor ve bizim için birkaç gün içinde ulaşması zor olan çok sayıda müşteri, ortak ve kişiyle tanışmak harika bir fırsat.

Plastik satış ekibimizin neredeyse tamamı K 2019'u ziyaret edecek. MachinePoint için önemli bir yatırım ama buna değer. ”

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde