Spotkaj się z przedstawicielami MachinePoint na targach Plasteurasia 2021

- Targi

This is not an official translate. Original version here

PlastEurasia Istanbul to największe targi branży tworzyw sztucznych organizowane corocznie w Turcji. Jego 13 edycja odbędzie się w dniach od 1 do 4 grudnia w Stambule, organizowane przez TUYAP we współpracy z PAGEV; Fundacja Przemysłu Tworzyw Sztucznych Turcji. Zespół MachinePoint będzie obecny, aby spotkać wszystkich swoich klientów i dowiedzieć się o ich zainteresowaniach używanych maszyn.

See used machinery catalogue for PlastEurasia
https://www.machinepoint.com/machinepoint/webcont.nsf/IDCatalogs/3000228?OpenDocument&ln=en

See used machines in video promoted at PlastEurasia


Uczestnictwo w tych targach jest wyraźną okazją nie tylko do spotkania około 1100 firm z około 40 krajów, ale także do odkrywania najnowszych osiągnięć w branży, a także do łączenia się z firmami działającymi na rynkach tworzyw sztucznych, surowców, form, recyklingu itp. W swojej ostatniej edycji, w 2019 roku, PlasteEurasia miała 1.085 firm i wystawców; i otrzymała około 52.000 profesjonalnych wizyt.

Oto kilka informacji, które mogą być przydatne, jeśli przygotowujesz swoją wizytę na targach:

PlastEurasia odbędzie się w Pałacu Targowym i Kongresowym zlokalizowanym w Tüyap, Istambuł. W halach 2, 3, 4, 10, 12 i 14 znajdą się firmy z branży maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, przemysłu pomocniczego i materiałów uzupełniających, natomiast w halach 5, 6, 7 i 8 firmy z branży surowców i chemikaliów.

Wstęp na targi będzie możliwy wyłącznie na podstawie biletu cyfrowego ważnego przez 4 dni trwania imprezy; w celu uzyskania biletu cyfrowego należy wejść na ten link. Cena biletu to około 10€, lub jest on bezpłatny, jeśli zarezerwujesz go przed 30 listopada: Online Invitation | Plast Eurasia İstanbul

Godziny zwiedzania to od 10:00 do 19:00 w dniach 1, 2 i 3 grudnia oraz od 10:00 do 18:00 w dniu 4 grudnia.

Do centrum kongresowego można dojechać samochodem, ale także różnymi środkami transportu publicznego, takimi jak metrobus, pociąg czy Marmaray.

Organizatorzy targów stworzyli aplikację mobilną, która pomaga w digitalizacji produktów i usług, aby poprawić doświadczenia wystawców i odwiedzających. Niektóre z jej głównych funkcji to: informacje o wystawcach i produktach, wymiana wizytówek, informacje o targach, tworzenie profilu, aby cieszyć się spersonalizowanym doświadczeniem targowym itp. Pod tym linkiem można go pobrać za darmo: MyTuyap

Opracowano również mały przewodnik informacyjny na temat środków COVID, w którym znajdują się cztery podstawowe zasady, których każdy musi przestrzegać: unikać kontaktu fizycznego, zachować bezpieczną odległość, nosić maskę wewnątrz pomieszczenia, a podczas kaszlu i kichania zakrywać usta i nos chusteczką. Covid 19 Information | Plast Eurasia İstanbul

To jest oficjalna strona targów: Home Page | Plast Eurasia İstanbul w razie potrzeby uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Jeśli są Państwo zainteresowani pomocą naszego zespołu w identyfikacji aktualnych możliwości sprzedaży maszyn używanych na rynku i odwiedzą Państwo targi PlastEurasia w najbliższych dniach, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: user@machinepoint.com ; z przyjemnością pomożemy.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie