MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint účastní technologických konferencí pořádaných MKP v Madridu


This is not an official translate. Original version here

MKP Technical Conference Reifenhäuser Syncro MachinePoint
Ve čtvrtek 22. listopadu MKP Technické konferenci III se konala v Madridu. MachinePoint spolu s REIFENHÄUSER Group, NGR, Frigosystems, Ultrasystem a Syncro představila nejnovější inovace a řešení na trh vytlačování fólie, recyklace a výroby sáčku.

MKP je zástupcem REIFENHÄUSER Group, NGR, Frigosystems, Ultrasystem a Syncro ve Španělsku. Je to mladá společnost, která byla založena v roce 2006 a má vysoce kvalifikovaný tým ve strojírenství. V současné době má více než 500 strojů pracujících na španělském trhu.

MachinePoint je vedoucí společností v oblasti nákupu a prodeje použitých strojů na výrobu plastů a nápojovém průmyslu, a to je obzvláště silná ve filmu, flexibilních obalů a recyklace trzích. Obě společnosti jsou španělského původu, MPK se nachází v Madridu a MachinePoint má centrálu ve městě Valladolid.

MKP přinesl dohromady skupinu hosty z vedoucích španělských firem v vytlačování fólie, recyklace a výroby vaku, který se zúčastnil této konference, která se konala v Collection Colon NH hotelu v Madridu.

Kruhová ekonomika plastových byl klíčový předmět v průběhu konference. Společnosti a státní úřady hledají řešení tak, aby v budoucnu plastikářský průmysl respektuje se životním prostředím. Brzy společnosti budou muset být v souladu s novými předpisy bude Evropská unie uvalit na všech svých členských zemí v průběhu několika příštích let.

Mnohé z jednorázových plastových výrobků, které najdeme dnes k prodeji zmizí v průběhu několika příštích let v Evropské unii. Evropská komise couval s absolutní většinou dne 23. října, myšlenka postupně zakazuje výrobu a prodej v Evropě série na jedno použití plastových výrobků. Od roku 2021 budou zakázány následující produkty: stébla, talíře, příbory a tyčinky pro potraviny a nápoje, vatové tyčinky, tyčinky držet balóny, plastové produkty oxo-rozložitelné a polystyrénové rychle potravinových obalů. , Od roku 2025 se recykluje 90% plastových lahví. Znečišťující obaly na ovoce, zelenina nebo dezertů bude muset být snížena až o 25% do roku 2025. cigaretových filtrů se sníží až o 80% do roku 2030. Jsou také zvažuje dělat výrobci produktů odpovědné za náklady na vyčištění odpad ze svých produktů. Takový scénář bude mít vliv na odvětví, jako je tabákový průmysl na nedopalky, nebo výrobci lovných zařízení, atd, který by měl na pokrytí nákladů na výběr. Různí evropští členové státní muset projednat zákon a uvidíte, jak to provést ve svých zemích.

Reifenhäuser Syncro Machinepoint
Během MKP konference předních výrobců v oboru, jako je REIFENHÄUSER Group, NGR, Frigosystems, Ultrasystem a Syncro ukázala, jak jejich řešení v úmyslu, aby se přizpůsobily těmto novým požadavkům trhu. Aktivně se podílí na transformaci průmyslu plastů z lineárního hospodářství, s lineárním řetězci od produkce odpadů, do kruhového produkující hospodářství, kde zdroje recyklované udržitelným způsobem vstupují znovu do výrobního řetězce. Tato obrovská změna výrobní strategie je politicky podporována Evropskou komisí a Ellen Mac Arthur Foundation. K dosažení těchto změn je žádoucí technologický vývoj, takže zařízení je mnohem účinnější, spotřebuje méně surovin, snižuje spotřebu energie a snižuje plastového odpadu. Bude zapotřebí větší investice do recyklace strojů.


Firmy z oblasti plastikářského průmyslu se také stávají agenty touto změnou přes dvě platformy pro spolupráci: CEFLEX a Goodplastics.org. Různé integrátoři a výrobci v plastikářském průmyslu podílet se najít životaschopné technologická řešení, která povedou tuto změnu směrem k ekonomice založené na kruhové výrobu plastů. Vývoj nových materiálů, jako PVOH, je potřeba biologicky odbouratelný materiál pro bariérové ​​fólie.

Cesar Rodriguez, generální ředitel MachinePoint připomínky, „Svět bez plastů je nepředstavitelné. Plast je nezbytné pro dosažení kvality života v současnosti máme v naší společnosti. Nicméně, my naléhavě potřebujeme najít absolutní řešení, aby se zabránilo nekontrolovatelnému výroba z odpadu jsme generovat. v MachinePoint jsme se stali součástí platformy Goodplastics.org kde doufáme, že spolupracovat tím, že přispěje naši vizi o tom, jak můžeme, například pomáhají recyklovat zastaralé stroje. náklady na výrobu stroj je vysoká, ale musíme zabránit tomu, aby to je příliš vysoká pro životní prostředí. prodloužení životnosti libovolného počítače prostřednictvím modernizace ji a prodlužuje jeho životnost je zásadní. konečný recyklace stroje musí být rovněž provedeno správně.

Strávili jsme téměř 20 let odstraněním stroje od firem a zeměpisných oblastí, které vedly ke vzniku přebytek v důsledku změny v hospodářském cyklu, nebo technologických změn. Toto zařízení je možno znovu použít v jiných zeměpisných oblastí nebo podniků, které se nacházejí v jiném cyklu. To vytváří hodnotu pro všechny: prodávající dostane další peníze, kupující má přístup ke kvalitní techniku ​​za příznivé ceny a životní prostředí a společnost jako celek prospěch z prodloužení životního cyklu strojního zařízení recyklací zařízení.

Kromě toho dnes díky partnerům, jako je synchronizace, staré stroje může být upravený, aby drasticky zvýšit jejich životnost, efektivitu a produktivitu. To přijde jako nižší náklady na kupujícího a životní prostředí než výroba nového stroje."

Marco Machiorello, vedoucí prodeje na filmové divize MachinePoint je, k tomu dodává: „Vzhledem k současné nadbytečné kapacity instalovaného výrobu mnoha společností v Evropě a také ve Španělsku, pokud čelíme zpomalení ekonomického růstu, bude nutné pro mnoho firem, aby si zbavit části svého přebytku strojů.

Péče o prodeji použitých strojů je pečlivá práce, protože spotřebovává čas a vy musíte vědět, jak to udělat, aby se zabránilo rizikům a problémům. Profesionalizaci společnost jako MachinePoint umožňuje manažerům tento úkol delegovat do firmy maximální důvěrou."

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás