MachinePoint uczestniczy w konferencji technologicznych organizowanych przez MKP w Madrycie

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

MKP Technical Conference Reifenhäuser Syncro MachinePoint
W dniu 22 listopada czwartek III Konferencja MKP techniczna odbyła się w Madrycie. MachinePoint wraz z Reifenhäuser Group, NGR, Frigosystems, Ultrasystem i Syncro zaprezentowane najnowsze innowacje i rozwiązania na rynek wytłaczania folii, recyklingu i torebek.

MKP jest przedstawicielem Reifenhäuser Group, NGR, Frigosystems, Ultrasystem i Syncro w Hiszpanii. Jest to młoda firma, założona w 2006 roku i posiada wysoko wykwalifikowany zespół w przemyśle maszynowym. Obecnie posiada ponad 500 maszyn pracujących na rynku hiszpańskim.

MachinePoint jest wiodącą firmą w zakresie kupna i sprzedaży używanych maszyn dla przemysłu tworzyw sztucznych i napojów, a to jest szczególnie silne w folii, opakowań giętkich i rynków recyklingu. Obie firmy są pochodzenia hiszpańskiego, MPK znajduje się w Madrycie i MachinePoint ma siedzibę w Valladolid.

MKP zgromadziła grupę gości z wiodących firm hiszpańskich w wytłaczania folii, recyklingu i torebek, który uczestniczył w tej konferencji, która odbyła się w hotelu NH Collection Colon w Madrycie.

Okrągły gospodarka produkcji tworzyw sztucznych był kluczowym przedmiotem podczas konferencji. Firmy i rządy szukają rozwiązania, tak aby w przyszłości przemysł tworzyw sztucznych jest z szacunkiem dla środowiska. Wkrótce firmy będą musiały być zgodne z nowymi przepisami Unia Europejska nałoży na wszystkich jej krajów członkowskich w ciągu najbliższych kilku lat.

Wiele jednorazowych wyrobów z tworzyw sztucznych, które znajdujemy dzisiaj na sprzedaż zniknie w ciągu najbliższych kilku lat w Unii Europejskiej. Komisja Europejska poparła bezwzględną większością głosów w dniu 23 października, idea stopniowo zakaz produkcji i sprzedaży w Europie szeregu wyrobów z tworzyw sztucznych jednorazowego użytku. Od roku 2021 następujące produkty będą zakazane: słomki, talerze, sztućce i pałeczki do jedzenia i picia, patyczków bawełnianych, laski trzymać balony, wyrobów z tworzyw sztucznych okso-degradowalne i styropianu pojemników fast food. , Od roku 2025 zostanie poddane recyklingowi 90% z plastikowych butelek. Zanieczyszczających opakowania na owoce, warzywa i desery będą musiały zostać zmniejszone nawet o 25% do 2025 r filtrów papierosowych zostaną obniżone nawet o 80% do roku 2030. Są one również rozważa producentów produktów odpowiedzialnych za koszty czyszczenia odpady z ich produktów. Taki scenariusz wpłynie branżach takich jak przemysł tytoniowy na niedopałków czy producentów sprzętu rybackiego, itp, które musiałby pokryć koszty zbiórki. Różne europejscy członkowie państwowe mają prawo do dyskusji i zobaczyć, jak wdrożyć je w swoich krajach.

Reifenhäuser Syncro Machinepoint
Podczas konferencji MKP, czołowych producentów w branży, takich jak Reifenhäuser Group, NGR, Frigosystems, Ultrasystem i Syncro pokazał w jaki sposób ich rozwiązania zamierzają dostosować się do nowych wymagań rynku. Są one aktywnie uczestniczy w transformacji przemysłu tworzyw sztucznych z gospodarki liniowym, o łańcuchu liniowym od produkcji do stracenia, do okrągłej produkującej gospodarki, gdzie zasoby recyklingowi w sposób zrównoważony wejść ponownie do łańcucha produkcyjnego. To ogromna zmiana w strategii produkcyjnej jest promowana politycznie przez Komisję Europejską i Fundację Ellen Mac Arthur. Aby osiągnąć te zmiany ewolucja technologiczna jest wymagany tak maszyny jest bardziej wydajny, zużywa mniej surowca, zmniejsza zużycie energii i zmniejsza odpadów z tworzyw sztucznych. Potrzebny będzie większa inwestycja w maszynach recyklingu.


Firmy z branży tworzyw sztucznych są również środki z tej zmiany stają się za pośrednictwem dwóch wspólnych platformach: CEFLEX i Goodplastics.org. Różne integratorów i producentów w branży tworzyw sztucznych udziału znalezienia skutecznych rozwiązań technologicznych, które doprowadzą tę zmianę w kierunku gospodarki o okrągłym produkcji tworzyw sztucznych. Opracowanie nowych materiałów, takie jak PVOH, konieczne jest biodegradowalny materiał do folii barierowej.

Cesar Rodriguez, dyrektor generalny MachinePoint komentarzach, „Świat bez plastiku jest niewyobrażalna. Plastikowe ma zasadnicze znaczenie dla osiągnięcia jakości życia mamy obecnie w naszym społeczeństwie. Jednak musimy pilnie znaleźć absolutną rozwiązanie, aby zapobiec niekontrolowanej produkcji tego marnować jesteśmy generowania. na MachinePoint staliśmy się częścią platformy Goodplastics.org gdzie mamy nadzieję na współpracę, przyczyniając się naszą wizję tego, jak możemy, na przykład, pomaga w recyklingu przestarzałych maszyn. koszt produkcji maszyny jest wysoka, ale musimy unikać, że jest wysoka w stosunku do otoczenia. Oszczedzaj każdej maszynie modernizując go i rozszerzenie jej życie jest niezbędna. ostateczna utylizacja urządzenia muszą być również przeprowadzone prawidłowo.

Wydaliśmy prawie 20 lat usuwania maszyny od firm i regionów geograficznych, które wygenerowały nadwyżkę z powodu zmian w cyklu gospodarczego lub zmian technologicznych. Ta maszyna może być ponownie użyty w innych regionach geograficznych lub firm, które są w innym cyklu. To generuje wartość dla każdego: Sprzedający dostaje dodatkową gotówkę, Kupujący ma dostęp do maszyny jakości w rozsądnych cenach, a środowiska i społeczeństwa w ogóle korzystać z przedłużenia cyklu życia maszyny poprzez recykling sprzętu.

Ponadto, dziś dzięki partnerami takimi jak Syncro, stare maszyny mogą być regenerowane do drastycznego zwiększenia ich użytkowania, wydajności i produktywności. To jest jak niższym kosztem nabywcy oraz środowiska niż produkcja nowej maszyny."

Marco Machiorello, szef sprzedaży w podziale filmowej MachinePoint jest, dodaje: „Biorąc pod uwagę obecne nadwyżka mocy zainstalowanej produkcji wielu firm w Europie, a także w Hiszpanii, jeśli mamy do czynienia spowolnienie wzrostu gospodarczego, konieczne będzie dla wielu firm, aby uzyskać pozbyć się części swojej nadwyżki maszyn.

Dbanie o sprzedaży maszyn używanych jest skrupulatna praca, to pochłania czas i trzeba wiedzieć, jak to zrobić, aby uniknąć zagrożeń i problemów. Professionalized firma jak MachinePoint pozwala menedżerom powierzyć to zadanie firmie maksymalnego zaufania."

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie