MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


MachinePoint Madrid MKP düzenlediği teknolojik konferanslara katılır


This is not an official translate. Original version here

MKP Technical Conference Reifenhäuser Syncro MachinePoint
Perşembe 22 Kasım günü III MKP Teknik Konferansı Madrid'de gerçekleştirildi. Birlikte Reifenhauser Grubu, NGR, Frigosystems, Ultrasystem ve Syncro ile MachinePoint filmi ekstrüzyon, geri dönüşüm ve çanta yapım pazara en son yenilikleri ve çözümleri sundu.

MKP İspanya'da Reifenhauser Grubu, NGR, Frigosystems, Ultrasystem ve Syncro temsilcisidir. 2006 yılında kurulmuş genç bir şirket, ve makine sektöründe bir kalifiye ekibi vardır. Şu anda İspanyol pazarında çalışan 500'den fazla makineleri vardır.

MachinePoint alış ve plastik ve içecek endüstrisi için kullanılan makinelerin satış lider şirketi olduğunu ve film, esnek ambalaj ve geri dönüşüm pazarlarında özellikle güçlüdür. Her iki şirket İspanyol kökenli MPK Madrid bulunur ve MachinePoint Valladolid merkezi.

MKP Madrid NH Koleksiyon Kolon otelde gerçekleşen bu konferansa katıldılar filmi ekstrüzyon, geri dönüşüm ve çanta yapımı, lider İspanyol firmalardan misafirler bir grup bir araya getirdi.

plastik üretim Dairesel ekonomi konferansı sırasında bir anahtar konu oldu. ileride plastik sanayi ortamı ile saygılı yüzden şirketler ve hükümetler çözüm aramaktadır. Yakında şirketleri Avrupa Birliği önümüzdeki birkaç yıl içinde tüm ülkeler üyeleri üzerinde yaratacağı yeni düzenlemelere uymak zorunda kalacaktır.

Biz satışı bugün Avrupa Birliği'nde önümüzdeki birkaç yıl boyunca kaybolur bulmak atılabilir plastik ürünlerin pek çoğu. 23 Ekim'de mutlak çoğunluğu ile desteklenen Avrupa Komisyonu, kademeli olarak tek kullanımlık plastik ürünlerin bir dizi Avrupa'da üretim ve satışını yasaklamıştı fikri. 2021 Gönderen Aşağıdaki ürünler yasaklanacak: yiyecek ve içecek, pamuk çubukları için çörek, tabak, çatal bıçak ve sopalarla balonlar, oxo olarak ürünler ve genişletilmiş polistiren fast-food kapları tutmaya yapışır. . 2025 itibaren plastik şişelerin% 90 geri dönüşümlü olacak. meyve, sebze veya tatlılar için ambalaj Kirletici Onlar da temizlik masraflardan sorumlu ürün üreticileri yapma düşünen 2030 yılına kadar% 80'e varan azalacaktır 2025 Sigara filtreleri tarafından% 25'e kadar azaltılabilir zorunda kalacak ürünlerinin atık.
Böyle bir senaryo toplama maliyetlerini karşılamak zorunda kalacak vb sigara izmariti veya olta takımı üreticileri için tütün endüstrisi gibi endüstrileri etkileyecektir. Farklı Avrupa devlet üyeleri yasasını tartışmak zorunda ve kendi ülkelerinde bunu nasıl uygulanacağını görün.

Reifenhäuser Syncro Machinepoint
MKP toplantısında, böyle Reifenhauser Grubu, NGR, Frigosystems, Ultrasystem ve Syncro olarak endüstride öncü üreticileri çözümleri pazarının bu yeni taleplere uyum niyetinde nasıl gösterdi. Aktif olarak sürdürülebilir bir şekilde geri kaynakları üretim zincirinin içine tekrar giriş dairesel üretim ekonomisine, atık üretimden bir doğrusal zincirli, doğrusal ekonomisi ile plastik endüstrisinde transformasyonu katılıyor. Üretim stratejisinde bu büyük değişim, Avrupa Komisyonu ve Ellen MacArthur Vakfı tarafından politik olarak teşvik ediliyor. makine, daha verimli, daha az hammadde tüketir, enerji tüketimini azaltır ve plastik atık azalır, böylece bir teknolojik evrim gereklidir bu değişiklikleri başarmak için. Geri dönüşüm makinelerinde daha büyük bir yatırım gerekli olacaktır.


CEFLEX ve Goodplastics.org: plastik sektöründen şirketler ayrıca iki ortak platformlar aracılığıyla bu değişimin ajanları haline gelmektedir. plastik endüstrisinde farklı entegratörleri ve üreticilerin dairesel plastik üretiminin bir ekonomiye doğru bu değişikliği götürecek yaşayabilir teknolojik çözümler bulmak için katılırlar. örneğin PVOH gibi yeni malzemelerin geliştirilmesi, bariyer film için biyolojik olarak bozunabilir malzeme gereklidir.

Cesar Rodriguez, MachinePoint yorumların CEO'su ""plastik bir dünya düşünülemez. Plastik şu anda toplumumuzda var yaşam kalitesini elde etmek için gerekli olmuştur. Ancak, biz acilen kontrol edilemeyen üretimini önlemek için mutlak bir çözüm bulmalıyız bir makine imalat maliyeti yüksektir. MachinePoint anda biz, örneğin, eskimiş makine geri dönüşüm nasıl yardımcı olabileceğini vizyonumuzu katkıda bulunarak işbirliği için umut Goodplastics.org platformunun bir parçası haline gelmiştir. biz ürettiğini boşa fakat biz çevre için yüksek olduğunu kaçınmak gerekir. modernleşmesini ve hayat esastır uzatarak istediğiniz makinenin ömrünün uzatılması. makinesinin nihai geri dönüşüm de düzgün şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Biz nedeniyle ekonomik döngüsünde bir değişiklik veya bir teknolojik değişim olarak fazla yarattı şirketler ve coğrafi bölgelerden gelen makine çıkarmadan yaklaşık 20 yıl geçirdim. Bu makine, farklı bir döngüde diğer coğrafi bölgelere veya şirketler yeniden kullanılabilir edilir. Bu herkes için değer oluşturur: Satıcı ekstra para alır, Alıcı makul fiyatlarla kaliteli makine erişimi ve çevre ve ekipman geri dönüştürerek makinelerin ömrünü uzatmak genel yarar toplumu vardır.

Buna ek olarak, Syncro gibi ortakların sayesinde bugün, eski makineler ölçüde yararlı ömürlerinin, verimliliği ve üretkenliği artırmak için yeniden ıslah edilebilir. Bu alıcıya daha düşük maliyetle ve yeni bir makineyi üreten daha çevre gibi geliyor. ""

Marco Machiorello, MachinePoint filmi bölümü Sales Başkanı birçok şirket Avrupa'da hem de İspanya'da kurulu üretimi mevcut kapasite fazlası ekonomik büyümede yavaşlamaya karşı karşıya eğer birçok şirket almak için, bu gerekli olacaktır Verilen"", ekler makine kendi fazlasının bir parçası kurtulmak.
Kullanılmış makine satışı bakımı titiz bir iştir, zaman tüketir ve riskleri ve problemleri önlemek için nasıl yapılacağını bilmek zorunda. MachinePoint gibi bir profesyonelleşmiş şirket yöneticileri maksimum güven şirkete bu görevi devretme sağlar."

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde