MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Sprzedaż maszyn używanych wpływa na światową ekonomię  This is not an official translate. Original version here

  César Rodríguez, 31 marca 2016

  Firma MachinePoint rozpoczęła działalność w 1997 roku folią maszynie, później rozszerzyć swoją działalność handlową na linie arkuszy, kształtowanie termiczne, formowanie wtryskowe, rur, rozdmuchiwanie, linii do napełniania napojów, preform i urządzeń mleczarskich. W Grupie MachinePoint rośnie inżynieria przemysłowa. MachinePoint sprzedal setki używanych maszyn na całym świecie od 1998 roku.

  Każda maszyna obrotu tworzy dalszego handlu, działalności gospodarczej, pracy i bogactwo wszędzie tam, gdzie jest zainstalowany. Tak, 2.000 sprzedanych maszyn w ciągu ostatnich 20 lat przez MachinePoint używanych maszyn mogły stworzyć 20.000 bezpośrednich i pośrednich miejsc pracy rozsianych po całym świecie i przyczyniły się do poprawienia w pewnym stopniu problem dystrybucji bogactwa w Planecie.
  Ale jaki jest wkład używany przemyśle maszynowym dla gospodarki światowej? Może to oznaczać tylko 10 do 20% -varying z branży Przemysł- Sprzętu zainwestowanego kapitału rocznie, ale nie jest to znikoma ilość zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę pomnożenie wpływ na inne inwestycje i tworzenie miejsc pracy w przeznaczenie. Chciałbym dokonać wyraźnego rozróżnienia między programami zamiennych maszyn i likwidacji.

  Programy zamienne są szczególnie korzystne dla wszystkich uczestników. Każda zainstalowana maszyna tworzy średnio 10 miejsc pracy w przeznaczenie, a przynajmniej będzie to wzrost wydajności w pochodzeniu i uwolnić przestrzeń, kapitału i pracy dla innych inwestycji, bardziej wydajnych i konkurencyjnych. Zapoznaj się sprzedażą używanego linii napełniania Coca-Coli z Europy do Spółki w Afryce, aby napełnić się wodą. Coca-Cola konwertuje złomowanie koszty bezpośrednio do dolnej linii EBIT jak sprzęt jest w pełni amortyzowane, wyzwala wolną przestrzeń dla bardziej wydajnego sprzętu produkcyjnego; dziesiątki techników i specjalistów i kilka firm będzie uczestniczyć i czerpać korzyści z transakcji, niektóre demontażu, pakowania, załadunku lub cięcie; inni produkcyjne form, części zamienne i etykiety dla nowego produktu; i innych instalacji urządzenia w przeznaczenie. Niewiele miejsc pracy mogą zostać utracone w Coca-Cola, jeśli w ogóle, jako nowszych technologii na pewno wymagają mniej personelu; Jednak pośrednicy i akcjonariusze korzystają i wiele miejsc pracy będą tworzone w Afryce -benefiting konsumentów, którzy będą widzieć cen wody pitnej bardziej dostępne, jego jakości i wzrostu gospodarki rosną nowe Warszawie na. W przyszłości spółka ta w Afryce może być w stanie nabyć nową europejską technologię do dalszego postępu w kierunku zwiększenia wydajności i tworzenie nowych miejsc pracy i przyczynia się do podziału bogactwa. Jest to gra o bardzo pozytywnym sumie dla większości zainteresowanych stron i społeczeństwa, a rynek, na którym działa MachinePoint Używane maszyny. Zgodnie z tym scenariuszem potencjalni klienci są zaproszeni, aby zobaczyć uruchomioną maszynę, by sprawdzić, jak to było eksploatowane i konserwowane, a więc może dokonać bardziej świadomej decyzji inwestycyjnej. MachinePoint jest często wymagane, aby dbać o wszystkich operacjach z demontażu do transportu, montażu i instalacji ponownie.

  Kary stosowane maszyny pojawią się na rynku w wyniku działania sił rynkowych, które ilustrują proces mutacji przemysłowej - pisze austriacki ekonomista Joseph Schumpeter - które nieustannie rewolucjonizuje strukturę gospodarczą od wewnątrz, nieustannie niszczy starą i nieustannie tworząc nowy (1). W tej sytuacji Spółka sprzedająca zużyty sprzęt jest ofiarą negatywnej ewolucji wydajności czynników produkcji, bądź ich bezpośrednim lub pośrednim popytu i podaży pracy ewolucję, koszt kapitału lub zmiany w warunkach zewnętrznych regulacji, surowców, innych materiałów, żądanie lub inne siły konkurencyjnej. Jeżeli Spółka zareagował wystarczająco szybko, aby te siły, sprzedając jedną sprzęt może być za mało, aby skorygować kurs, ale jeśli Spółka nie reaguje wystarczająco szybko może załamać się całkowicie w ciągu kilku lat, niszcząc wiele wartości w procesie. Wartość likwidacji trudniej jest zobaczyć w pochodzeniu, a nabycie tych urządzeń jest dużo bardziej niepewne, dlatego ceny są szczególnie atrakcyjne w likwidacji. W tej sytuacji tylko wyspecjalizowane firmy inżynierskie lub maszyny Producent może sam wziąć odpowiedzialność do przeglądu i ponownej instalacji sprzętu z pewną gwarancję, że będzie działać.

  MachinePoint Inżynieria chce uczestniczyć w tej branży budowy nowych elektrowni lub całe fabryki z nowych maszyn lub z dobrymi szans pojawiających się na rynku, gdy inwestycja została zaakceptowana.

  LITERATURA:
  (1) Schumpeter Joseph A. Kapitalizm, socjalizm i demokracja. Routledge, 2013.


  Corporate video