MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


O příspěvku pro průmyslový použitých strojů obchodování pro globální ekonomiku


This is not an official translate. Original version here

César Rodríguez, 31. března 2016

MachinePoint Použité stroje a zahájila obchodování v roce 1997 s plastovou fólií použitých strojů, později rozšířit své obchodní aktivity na plechu linek, tepelné vstřikováním, trubek, vyfukování, plnicích linek nápojů, polotovarů, čepic a mlékárenské stroje a přístroje. MachinePoint Group je nyní také roste Průmyslové inženýrství a průmyslové korporátních služeb společnostem v rámci skupiny. MachinePoint vyměnil stovky použitých strojů po celém světě od roku 1998.

Každý stroj obchoduje vytváří další obchod, ekonomickou aktivitu, pracovní místa a bohatství všude tam, kde je nainstalován. Takže, 2.000 stroje prodávané v posledních 20 letech MachinePoint použitých strojů mohl stvořit 20.000 přímých a nepřímých pracovních míst roztroušených po celém světě a přispělo k poněkud opravě problému distribuce bohatství na planetě.
Ale co je příspěvek použitých strojů průmyslu globální ekonomice? To může znamenat jen 10 až 20% -varying z průmyslu do průmys- lové hlavního zařízení investované za rok, ale to není zanedbatelná částka, zejména pokud vezmeme v úvahu multiplikační efekt na jiné investice a vytváření pracovních míst v osudu. Byl bych rád, aby se jasně rozlišovat mezi strojních náhradních programů a likvidací.

Výměnné programy jsou zvláště výhodné pro všechny účastníky. Každý stroj instalován vytváří průměrně 10 pracovních míst na osud a alespoň to zvýší produktivitu původu a osvobodit prostor, kapitál a práci pro ostatní více produktivních a konkurenceschopných investic. Vezměte prodej použitou plnicí linky Coca-Cola z Evropy do Společnosti v Africe naplnit-up vodu. Coca-Cola převádí sešrotování náklady přímo do spodní linii EBIT, protože zařízení není plně odepsáno, že uvolňuje volný prostor pro účinnější výrobního zařízení; desítky techniků a odborníků a několika firem se bude podílet a mít prospěch z obchodu, nějaké rozebrání, balení, nabíjení a sekání; Ostatní výroba forem, náhradní díly a štítky pro nový výrobek; a jiní instalaci přístroje na osudu. Několik pracovních míst by mohlo dojít ke ztrátě v Coca-Cola, pokud existují, jako novější technologie bude jistě vyžadovat méně personálu; Nicméně, zprostředkovatelé a akcionáři budou mít prospěch i mnoho pracovních míst bude vytvořeno v Africe -benefiting spotřebitele, kteří uvidí cena pitné vody přístupnější, jeho zvýšení kvality a ekonomiky rostou s novým jobs-. V budoucnu se tato společnost v Africe by měli být schopni získat zcela novou evropskou technologii i nadále postupuje směrem k vyšší produktivitě a vytvoření více pracovních míst a přispívá k rozdělení bohatství. To je velmi pozitivní na součtem hra pro většinu zúčastněných stran a pro společnost, a trh, kde MachinePoint použité stroje pracuje. Podle tohoto scénáře jsou potenciální zákazníci pozváni na chod stroje, zkontrolovat, jak to bylo provozován a udržován, a proto může učinit investiční rozhodnutí informovanější. MachinePoint se často požaduje, aby se postarat o všech operacích z demontáže na přepravu, montáž a instalaci znovu.

Likvidované použité stroje se objeví na trhu v důsledku tržních sil, které ilustrují proces průmyslové mutace -použít stejnou biologickou termín jako rakouský ekonom Schumpeter does-, které neustále převratným ekonomickou strukturu zevnitř, neustále ničí staré, a bez ustání vytvořením nový (1). V těchto situacích společnost prodávat použité vybavení je obětí negativního vývoje produktivity faktorů, ať už se jedná přímá nebo nepřímá poptávkou a nabídkou pracovních vývoj, náklady kapitálu nebo změny ve vnějších podmínkách předpisů, surovin, dalších zásob, poptávky nebo další konkurenční síly. V případě, že společnost reagovala dostatečně brzy, aby tyto síly, prodávat jedno zařízení by mohlo stačit k nápravě průběh, ale v případě, že společnost nereaguje dostatečně brzy to může zcela zhroutit během několika let zničil hodně hodnoty v tomto procesu. Hodnota likvidace je obtížnější vidět v původu a pořízení těchto zařízení je mnohem více nejistá, což je důvod, proč ceny jsou obzvláště atraktivní v likvidaci. V těchto situacích se specializoval pouze strojírenských firem nebo Machine Výrobce může sám převzít odpovědnost přezkoumat a znovu nainstalovat zařízení s nějakou záruku, že to bude fungovat.

Stovky obchodníků a dražitelé účastnit se této činnosti nabízí malou nebo žádnou hodnotu po prodeji těchto strojů. MachinePoint Engineering se chce zúčastnit v tomto odvětví budování nových elektráren nebo celé závody s novým strojním zařízením nebo s dobrými příležitostmi se objevují na trhu, jakmile byl schválen investiční projekt.

Odkazy:
(1) Schumpeter, Joseph A. Kapitalismus, socialismus a demokracie. Routledge, 2013.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás