MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  O příspěvku pro průmyslový použitých strojů obchodování pro globální ekonomiku  This is not an official translate. Original version here

  César Rodríguez, 31. března 2016

  MachinePoint Použité stroje a zahájila obchodování v roce 1997 s plastovou fólií použitých strojů, později rozšířit své obchodní aktivity na plechu linek, tepelné vstřikováním, trubek, vyfukování, plnicích linek nápojů, polotovarů, čepic a mlékárenské stroje a přístroje. MachinePoint Group je nyní také roste Průmyslové inženýrství a průmyslové korporátních služeb společnostem v rámci skupiny. MachinePoint vyměnil stovky použitých strojů po celém světě od roku 1998.

  Každý stroj obchoduje vytváří další obchod, ekonomickou aktivitu, pracovní místa a bohatství všude tam, kde je nainstalován. Takže, 2.000 stroje prodávané v posledních 20 letech MachinePoint použitých strojů mohl stvořit 20.000 přímých a nepřímých pracovních míst roztroušených po celém světě a přispělo k poněkud opravě problému distribuce bohatství na planetě.
  Ale co je příspěvek použitých strojů průmyslu globální ekonomice? To může znamenat jen 10 až 20% -varying z průmyslu do průmys- lové hlavního zařízení investované za rok, ale to není zanedbatelná částka, zejména pokud vezmeme v úvahu multiplikační efekt na jiné investice a vytváření pracovních míst v osudu. Byl bych rád, aby se jasně rozlišovat mezi strojních náhradních programů a likvidací.

  Výměnné programy jsou zvláště výhodné pro všechny účastníky. Každý stroj instalován vytváří průměrně 10 pracovních míst na osud a alespoň to zvýší produktivitu původu a osvobodit prostor, kapitál a práci pro ostatní více produktivních a konkurenceschopných investic. Vezměte prodej použitou plnicí linky Coca-Cola z Evropy do Společnosti v Africe naplnit-up vodu. Coca-Cola převádí sešrotování náklady přímo do spodní linii EBIT, protože zařízení není plně odepsáno, že uvolňuje volný prostor pro účinnější výrobního zařízení; desítky techniků a odborníků a několika firem se bude podílet a mít prospěch z obchodu, nějaké rozebrání, balení, nabíjení a sekání; Ostatní výroba forem, náhradní díly a štítky pro nový výrobek; a jiní instalaci přístroje na osudu. Několik pracovních míst by mohlo dojít ke ztrátě v Coca-Cola, pokud existují, jako novější technologie bude jistě vyžadovat méně personálu; Nicméně, zprostředkovatelé a akcionáři budou mít prospěch i mnoho pracovních míst bude vytvořeno v Africe -benefiting spotřebitele, kteří uvidí cena pitné vody přístupnější, jeho zvýšení kvality a ekonomiky rostou s novým jobs-. V budoucnu se tato společnost v Africe by měli být schopni získat zcela novou evropskou technologii i nadále postupuje směrem k vyšší produktivitě a vytvoření více pracovních míst a přispívá k rozdělení bohatství. To je velmi pozitivní na součtem hra pro většinu zúčastněných stran a pro společnost, a trh, kde MachinePoint použité stroje pracuje. Podle tohoto scénáře jsou potenciální zákazníci pozváni na chod stroje, zkontrolovat, jak to bylo provozován a udržován, a proto může učinit investiční rozhodnutí informovanější. MachinePoint se často požaduje, aby se postarat o všech operacích z demontáže na přepravu, montáž a instalaci znovu.

  Likvidované použité stroje se objeví na trhu v důsledku tržních sil, které ilustrují proces průmyslové mutace -použít stejnou biologickou termín jako rakouský ekonom Schumpeter does-, které neustále převratným ekonomickou strukturu zevnitř, neustále ničí staré, a bez ustání vytvořením nový (1). V těchto situacích společnost prodávat použité vybavení je obětí negativního vývoje produktivity faktorů, ať už se jedná přímá nebo nepřímá poptávkou a nabídkou pracovních vývoj, náklady kapitálu nebo změny ve vnějších podmínkách předpisů, surovin, dalších zásob, poptávky nebo další konkurenční síly. V případě, že společnost reagovala dostatečně brzy, aby tyto síly, prodávat jedno zařízení by mohlo stačit k nápravě průběh, ale v případě, že společnost nereaguje dostatečně brzy to může zcela zhroutit během několika let zničil hodně hodnoty v tomto procesu. Hodnota likvidace je obtížnější vidět v původu a pořízení těchto zařízení je mnohem více nejistá, což je důvod, proč ceny jsou obzvláště atraktivní v likvidaci. V těchto situacích se specializoval pouze strojírenských firem nebo Machine Výrobce může sám převzít odpovědnost přezkoumat a znovu nainstalovat zařízení s nějakou záruku, že to bude fungovat.

  Stovky obchodníků a dražitelé účastnit se této činnosti nabízí malou nebo žádnou hodnotu po prodeji těchto strojů. MachinePoint Engineering se chce zúčastnit v tomto odvětví budování nových elektráren nebo celé závody s novým strojním zařízením nebo s dobrými příležitostmi se objevují na trhu, jakmile byl schválen investiční projekt.

  Odkazy:
  (1) Schumpeter, Joseph A. Kapitalismus, socialismus a demokracie. Routledge, 2013.


  Firemní video