MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Výkon použitých strojů na trhu


This is not an official translate. Original version here

Přesvědčení, že použité stroje sektoru by prosperovat v době hospodářské krize bylo poněkud paradoxní. Ke zpomalení hospodářského růstu v posledních dvou letech měl hluboký vliv na maloobchodní ceny nových strojů, se zprávami o ceny sestupuje až o 30%. Contradictorily, použité stroje cen se bránili pádu ve stejné výši a načasování, jako jsou nové stroje, a proto rozdíl mezi příslušnými nabídkové ceny, se snížil, což je cena použitých strojů méně atraktivní, než v předchozích letech.

Hlavním důvodem pro tuto cenu odpisů je, že zatímco použité stroje prodejců svá vyvolávací cena dle účetní hodnoty, cena nových strojů je stanovena podle nabídky a poptávky. Když je poptávka vysoká, jsou ceny stanoveny na mnohem vyšší než účetní hodnota. Když poptávka výrazně snižuje (např. v důsledku hospodářské krize), pak se ceny nových strojů bude výrazně snížena tak, aby posun dodávek. Tyto ceny jsou sníženy do té míry, že jsou velmi blízko k ceně účetní hodnota, která použitých strojů je prodáván na. Kromě toho, pro různé prodejce, může být stejného stroje výnos za různé ceny, protože z různých amortizace používaných technik.

Pro krmné otázky další, poptávka vs nabídky scénář je tekutina, a mohou často měnit bez předchozího upozornění.

Faktory, které ovlivňují poptávku vs nabídky:

• Indukční nových technologií, které mohou uvolnit stroje, které využívá stávající technologii pro prodejce na trhu
• nedostatek nových strojů na konkrétním trhu může použitých strojů atraktivní
• Změny předpisů v jednom regionu může způsobit staré stroje non-kompatibilní v tomto konkrétním umístění, ale zachovat jeho použití v jiných trzích
• silná přítomnost OEM po-prodejní na trhu zvýší prodej použitých strojů pro konkrétní značku

Vezmeme-li příklad z plastu strojů, faktory, které ovlivňují cenu používaných umělých hmot zahrnují značky, pomocných a dalších zařízení připojených k použité stroje, stáří stroje, udržovaném stavu, rozsahu renovace, dokumenty k dispozici, a zda je stroj v suchém cyklu nebo demontovány.

Vzhledem k výše uvedené faktory, rozdíly v cenách jsou patrné v celé různými regiony v použitých strojů na trhu.

Jako kupující, co potřebujete vědět, zda použité stroje máte zájem je vám nabízen pokud za správnou cenu. Je to dobře radí, aby se za pomoci zkušeného hodnotitele, který můžete umístit hmatatelný postava na různých výše uvedené faktory je ovlivňující. Můžete ušetřit značné částky, a co je důležitější, získat obeznámeni nejlepší řešení pro Vás i když je k dispozici výběrem služeb dobré makléřství firmy.

Makléř v obraze bude moci rychle posoudit, zda jde o nejlevnější zařízení k dispozici, je nejvhodnější pro vaše potřeby. Velmi často to není zcela správné řešení. Dále agentura, která se specializuje na nákup a prodej může soudit a hodnotu vlivu velkých technologických zálohu na cenu stávající technologie, mohou často zavádění nových technologií devalvovat použité stroje mnohem více než to, co účetní hodnota navrhne.

Odbornost v posuzování použitých strojů na trhu je rozhodující z důvodu vysoké roztříštěnosti trhu a jeho mnoha různých hledisek. Například, v použitém segmentu nápojů stroje, tržní hodnota drahých strojů je mnohem nižší než účetní hodnota, v některých případech až o 75% nižší než účetní hodnota. Odborník by být schopen vás upozornit na použité stroje, které se prodává přímo OEM, a nikoli prodejce. Zatímco tyto stroje mohou předběžně dražší, to je více pravděpodobné, že bude zrekonstruována, plně funkční, a nést OEM záruky.

Existují pádné důvody pro vysoké odpisy použitých strojů. Rizika spojená s nákupem jakéhokoli druhý-ruka položka bude vždy mít vliv na poptávku, a pak tam jsou vždy logistiku a inženýring náklady brát v úvahu. Přesto, průmyslníci využívat rozmanité výhody, pokud mohou položit své ruce na správný typ použitých strojů za správnou cenu.

Všechny tyto faktory jsou stejně důležité zvážit pro prodávajícího tak, jak jsou pro kupujícího. Prodejci by měli mít na paměti, že obnažený stroj okamžitě ztrácí 50% své hodnoty ve srovnání s identické, ještě nesmontované, použitý stroj. Demontáž práce provádět bez účasti OEM bude rovněž snížit cena / hodnota. Příjmy tok z prodeje použitých strojů je jistě ne nepodstatným, přesto většina firem nemá zvláštní oddělení věnované naplánovat a provést jejich prodej použitých strojů. Ve spěchu, aby propustila užitkové plochy na shop-podlahy, může proces prodeje být provedeny bez uvážlivosti a ukvapené rozhodnutí učiněná.
 
Zkušený makléř bude mít vždy jasnou představu o aspekty, které jsou příliš důležité pro různé značky, typ stroje, a trhy. To je neocenitelné nahlédnutí k dispozici pouze pro odborníky a to může mít velký vliv na oba prodávajícími a kupujícími. Informace, které získá posouzení směru, ve kterém na trhu se pohybuje dává jeden vliv na pre-zabránit scénářů a získejte hodnotné first-výhodu. Velmi málo makléři mají prostředky a kvalifikované pracovní síly za účelem studia a předpověď chování na trhu na základě tržní velikosti, počtu strojů na trh, ukazatele tržní hodnoty, podíl na trhu různých značek, atd. Ať už máte zájem o prodej či nákup použitých strojů, byste měli dostat do kontaktu s těmi, které můžete udělat.

MachinePoint Media oddělení
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:

Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás