MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Rynek maszyn używanych MachinePoint  This is not an official translate. Original version here

  Przekonanie, że używane sektorze maszyn będzie prosperować w dobie kryzysu gospodarczego, czymś w rodzaju paradoks. Spowolnienie gospodarcze w ciągu ostatnich dwóch lat miał ogromny wpływ na ceny detaliczne nowych maszyn, zgodnie z doniesieniami ceny spadły aż o 30%. Sprzeczny, używane maszyny z oporem ceny spadały w takim samym tempie i terminach, jak nowych maszyn, stąd różnice między poszczególnymi cen ofertowych zmniejszyła się, dzięki czemu ceny używanych maszyn mniej atrakcyjne niż w latach poprzednich.

  Głównym tego powodem jest to, że amortyzacja podczas cena sprzedawców używanych maszyn podstawy ich cena wywoławcza według wartości księgowej; cena nowych urządzeń jest ustalana w zależności od podaży i popytu. Gdy jest wysoki popyt, ceny ustalane są na o wiele wyższa niż wartość księgowa. Kiedy popyt znacznie spada (np. z powodu kryzysu gospodarczego), to ceny nowych maszyn zostanie znacznie obniżone, tak aby zmiany podaży. Te ceny są obniżane do tego stopnia, że ​​są one bardzo zbliżona do ceny do wartości księgowej, że Maszyny używane jest sprzedawany w. Ponadto, dla różnych sprzedawców, tym samym maszyny może przynieść zmianę cen z powodu różnych technik amortyzacji.

  Aby związek kwestii dalszego, popyt vs scenariusz podaży płynów i często mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

  Czynniki wpływające na popyt vs dostawy:

  Indukcja • nowych technologii, które mogą zwolnić maszyn, które korzysta z technologii istniejących na rynku sprzedawcę
  • brak nowych maszyn na danym rynku może używane maszyny atrakcyjną propozycją
  • Zmiany regulacyjne w jednym regionie mogą spowodować, stare maszyny nie spełniają wymogów, danym miejscu, ale zachować jego wykorzystania na innych rynkach
  • silnej obecności OEM po sprzedaży na rynku spowoduje wzrost sprzedaży używane maszyny dla tej marki

  Jeśli weźmiemy przykład z tworzyw sztucznych maszyny, czynniki wpływające na ceny używanych maszyn z tworzyw sztucznych to marka, pomocniczych i innych urządzeń towarzyszących używane maszyny, maszyny wieku, stanu utrzymania, zakresu remontu, z dokumentami, i czy urządzenie jest w cyklu suszenia lub zdemontowane.

  Ze względu na wyżej wymienione czynniki, wahania cen jest doskonale widoczny w różnych regionach w rynku maszyn używanych.

  Jako kupujący, co musisz wiedzieć, jeśli używane maszyny jesteś zainteresowany oferowana jest Państwu w dobrej cenie. Jest dobrze poinformowani o pomocy doświadczonej osoby oceniającej, który może umieścić konkretne postać na różne czynniki wpływające na ww. Możesz zapisać znaczne ilości, a co ważniejsze, uzyskać wiedzę na najlepszą ofertę dla Ciebie, podczas gdy jest ona dostępna po wybraniu usługi pośrednictwa dobra firma.

  Pośrednika w wiedzieć będą w stanie szybko ocenić, czy będzie na najtańsze maszyny dostępny jest najlepsza dla Twoich potrzeb. Bardzo często nie jest całkiem dobrym rozwiązaniem. Ponadto agencja, która specjalizuje się w zakupie i sprzedaży można ocenić wartość i wpływ duży postęp technologii na cenę istniejących technologii, często z wprowadzeniem nowych technologii może zdewaluować używane maszyny znacznie więcej, niż wartość księgowa zostanie sugerować.

  Specjalizacja w ocenie rynku maszyn używanych jest kluczowy ze względu na wysokie rozdrobnienie rynku i jego wielu aspektach różny. Na przykład w segmencie maszyn używanych napojów, wartości rynkowej drogich maszyn jest znacznie niższa niż wartość księgowa, w niektórych przypadkach nawet o 75% mniej niż wartość księgowa. Ekspert będzie w stanie poinformować, na używane maszyny, które jest sprzedawane bezpośrednio przez producenta OEM, a nie przez pośrednika. Podczas takich maszyn może wstępnie kosztować więcej, jest bardziej prawdopodobne, odnowiony, w pełni funkcjonalny i przeprowadza gwarancji OEM.

  Istnieją uzasadnione przyczyny wysokiej amortyzacji używanych maszyn. Ryzyko związane z zakupem przedmiotu, z drugiej strony, zawsze będzie mieć wpływ na popyt, a następnie nie zawsze są koszty logistyki i inżynierii w celu uwzględnienia. Niemniej jednak, przemysłowców mogli czerpać korzyści kolektora, jeśli mogą one, położą ręce na odpowiedni rodzaj używanych maszyn w dobrej cenie.

  Wszystkie te czynniki są równie ważne dla sprzedającego uwagę, ponieważ są one dla kupującego. Sprzedający powinien pamiętać, że zdemontowane maszyny natychmiast traci 50% swojej wartości w porównaniu do identycznego, ale jeszcze niepołączonych, używane maszyny. Demontażu praca wykonywana bez zaangażowania OEM będzie również obniżyć ceny do wartości. Przepływ dochody ze sprzedaży używanych maszyn z pewnością nie jest nieistotne, a jednak większość firm nie ma konkretnego działu dedykowanego do planowania i przeprowadzania sprzedaż swoich używane maszyny. W pośpiechu do udostępniania powierzchni użytkowej na hali, proces sprzedaży może odbywać się bez pośpiechu decyzje przezorność i wykonane.
   
  Doświadczony broker zawsze będzie mieć jasne pojęcie o aspektach, które mają szczególne konsekwencje dla różnych marek, typu maszyn i rynków. To bezcenny wgląd dostępne tylko dla ekspertów i może stanowić ogromną różnicę zarówno dla sprzedających i kupujących. Informacje uzyskane w ocenie kierunku, w którym rynek porusza się daje jednej dźwigni do wyprzedzenia scenariuszy i uzyskać cenne korzyści pierwszy napęd. Bardzo niewielu brokerów ma niezbędne zasoby i wykwalifikowanej siły roboczej do nauki i zachowania rynkowe prognozy oparte na wielkość rynku, liczba maszyn na rynek, wskaźniki wartości rynkowej, udział w rynku poszczególnych marek, itp. Czy jesteś zainteresowany sprzedażą lub zakupem używanych maszyn, należy nawiązać kontakt z tymi, które mogą to zrobić.

  MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00  Corporate video