MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Plastikářský průmysl v Gudžarátu - Indie


This is not an official translate. Original version here

Použité stroje z Evropy v Indii MachinePoint
14/03/2011

Rozhovor s MachinePoints Indie Manager, o plastikářského průmyslu ve státě Gujarat, kde sídlí jeho kancelář
1. Vaše pozorování na výzvy a příležitosti spojené s rozvojem podnikání v plastikářském průmyslu v Gujarat.

Indie je jedním z top žebříčku zemí, pokud jde o dostupnost pracovních sil, přístup k místní a mezinárodní trhy, a jeho silné základy. Jedná se o druhou nejoblíbenější destinací pro přímé zahraniční investice, s jeho rostoucí příliv PZI v průměru o 9% v době, kdy zbytek světa byl zažívá temné recese.

V současné době na světě 12. největší ekonomikou, Indie je již na cestě k tomu stát se pátou největší spotřebitelský trh na světě do roku 2025, s předpovědí, že celkové výdaje na indický spotřebitel bude na zhruba 1,77 bilionů dolarů do této doby.

Ekonomický boom v Indii dala impuls sektorech jako je balení, zemědělství, infrastruktury a zdravotnictví - všechny, které využívají polymery, a proto se spoléhají na plastikářský průmysl. To bude mít za následek velký požadavek na zpracování plastů stroje a pomocná zařízení, tedy vytvářet obrovskou příležitost pro rozvoj podnikání v plastikářském průmyslu. To je jednoduchý důvod, proč hodně zahraničních hráčů, včetně nás, mají zájem o investování do indického trhu. Kromě toho je mnoho společných podniků se uskuteční v indické odvětví zpracování plastů.

Gujarat má pravděpodobně hraje nejdůležitější roli v ekonomické historii Indie, a má nejrychleji rostoucí ekonomiku všech států v Indii. V roce 2010, Forbes seznamu Ahmedabad jako třetí nejrychleji rostoucí město na světě. Jako nejprůmyslovější stát uvnitř národa, a největším výrobcem polymeru, bude Gujarat stát v čele všech výše uvedených vývoj.

Unikátní problém spojený s rozvoj podnikání v Gujarat je překlenutí propasti mezi tím, jak že Indiáni podnikají, a tak, že Evropané, jako většina strojů jsme broker pochází z evropských prodejců. Naše přidaná hodnota řešení u MachinePoint je, že multi-kulturní společnosti, jsme zběhlí ve zprostředkování mezi dvěma kulturně odlišných stran a mohou zajistit, aby jednotlivé kulturní problémy, které neustále vznikají nemají vliv na jednání.

MachinePoint Indie se rozhodla založit svou první kancelář v Gujarat, a to z důvodu blízkosti velké plastové hub, a také vzhledem k tomu, že já, já sám osobně na základě zde.

2. Pošlete nám komentář k překážky, kterým čelí vaše firma při zavádění nových konceptů.

Primární překážka jsme čelili bylo překonat nedostatek povědomí většiny procesorů na výhody plynoucí z použití evropských technologických viz-a-viz domácí stroje. Navíc, 'použité' slovo není vždy zaměstnán ve správném slova smyslu. Ve skutečnosti, většina procesorů spojovat výraz "použité stroje" s "levné stroje", který rozhodně není vždy pravda.

Dále bylo zjištěno, že téměř každý procesor je na pozoru příležitostí k nákupu levnější použité stroje, ale jsou jen zřídka v naléhavých kupovat, což vede ke zvýšené poptávce, ale aby přepočítacího koeficientu je velmi nízká z této oblasti.

Přes tyto překážky, musíme si uvědomil, že scénář je pomalu c zavěšení, s většinou procesorů výběru použitých strojů s automatizací, když vidí, vysoké úspory nákladů a vyšší výrobní ceny.

3. Jaké jsou strategie byla přijata pro řízení ziskového růstu v odvětví Gujarat plastů při zachování a podpora silný závazek k sociální a ekologické odpovědnosti.

Recyklací asi čtvrtina z plastových odpadů v zemi, Gujarat už vede žebříček životního prostředí-přátelský států v této oblasti. Asi 20 lac tun plastů je recyklováno každý rok v Indii, s Gujarat recyklace asi pět tun lac sám. Z toho můžeme vyvodit závěr, že je nejen Gujarat vpřed, pokud jde o recyklaci plastových odpadů, ale také pokud jde o výrobu a použití plastů, protože víme, že tam je impozantní růst o 20 ks rok-na rok recyklaci plastu.

Vzhledem k tomu, že je třeba více plastů v celé zemi, průmysl pracuje na tom, plastové zelené produkt. "Život bez plastů je dnes nemožné. Je důležité vědět, jak ji používat správně. Ohledem na rostoucí potřeby a obavy o životní prostředí, AIPMA začleněna příslušná jednání prostřednictvím Zelené Pavilion nechat vyrábí vědět, co je třeba udělat v nedávné době uskutečnila Plastivision 2011 v Bombaji.

Kromě toho, Gujarat rafinerie jako hostitelé RIL, Essar a MOV, chemických látek a LNG terminály na Dahej & Hazira, alkalických chloridů rostliny, jako je Tata Chemicals indické hedvábí, Atul, UPL, Shriram, GACL a IPCL (RIL), Soda Ash Rostliny Nirma, Gujarat těžké chemikálie, Saurashtra chemikálie, Dhrangadhra chemikálie, apod. a chemických hnojiv rostliny IFFCO, GSFC, GNFC, atd. Přestože je nazýván Hub chemického a petrochemického průmyslu, vláda Gujarat tvořily Gujarat imisemi rady s Vzhledem k ochraně životního prostředí, předcházení a omezování znečištění vzduchu a vody ve státě.

Na MachinePoint, prodáváme použité stroje, byť jen s nejvyšší úrovní použitých strojů. Současně nabízíme stroje rekonstrukci, která aktualizuje systém na nejnovější technologický vývoj, což je účinnější. Plánujeme začít nabízí nejnovější řešení energetické účinnosti pro konkrétní typy strojů. Realizací tohoto řešení našich použitých strojů, výsledkem je vysoce kvalitní evropské stroje, s nižšími náklady, než nové stroje, a který je aktualizován na nejnovější řešení energetické účinnosti.

4. Mohl byste prozradit své společnosti plány do budoucna zachytit více trhu v Indii nebo globálně

S pustil do indického trhu v roce 2009, nyní máme v úmyslu posílit naši přítomnost v Indii v příštích letech. Chceme být referenční společnost pro všechny, kteří hledají ke koupi evropské strojní zařízení za přijatelné ceny. Zatímco použitých strojů na trhu je plná drobných podnikatelů obchodování v použité stroje, MachinePoint podařilo profesionalizaci této činnosti po dosažení kritického množství, což z nás dělá největšího evropského prodejce použitých strojů. Nabízíme pouze kvalitní stroje, které mohou být prodávány bez jakékoli rekonstrukce či okamžitou pozornost funkčních částí strojního zařízení. Nabízíme také širokou škálu služeb, od renovace strojů přidávání přídavných zařízení k nim, což má za následek kvalitní stroje za příznivé ceny. Náš produkt nabízí, není pro ty, kteří hledají výhodné ceny na trhu použitých strojů, ale pro ty, kteří chtějí koupit kvalitní stroje za přijatelné ceny.

Naše finanční zabezpečení nám pomohl zapojit se do velkých projektů, a nabízejí finanční podporu pro kupující. Naše banky mají finanční spojení s nejvíce znárodněných bank v Indii a můžeme rozšířit pomoci, pokud se vyžaduje, místní kupci.

Zabýváme v plastové a nápojové sektory. MachinePoint skupina zahájila novou dceřinou společnost v loňském roce v rámci nápojů a mléčných výrobků, které prodává kompletní zařízení na výrobu nápojů, mléčných výrobků a zemědělsko potravinářském průmyslu. Toto bylo děláno díky partnerství s vysoce specializovanými vlastní zařízení výrobce a inženýrská společnost. Jedinečnou nabídkou návrh na nové dceřiné společnosti, MachinePoint technologie potravin, je schopnost integrovat použité vybavení do našeho celků projektů, což nabízí více přístupné pro střední a malé podniky hledají k zahájení nové výrobní zařízení pro mlékárny nápoje nebo ovoce a zeleniny. Naším cílem pro rok 2011 je také moci nabídnout to na indický trh.


5. Prosím, komplikované o možných Gujarat jako na trhu a růst vaší firmy plány na indickém trhu.

Gujarat je plastový průmysl zažívá meziroční nárůst o více než 15%, s více než 70% z polymerů vyrábějí ve státě. To je strategicky umístěn, se může pochlubit konzistentní zdroj napájení, a to díky Mundra a Pipava, ale může zajistit lepší konektivitu, přístup k hlavním domácím i zahraničním trhu v oblasti jihovýchodní Asie.
Jako zvláštní ekonomické zóny (SEZ), Gujarat usnadňuje přímé zahraniční investice s lehkostí. Vybrali jsme Gujarat jako ideální místo, ze kterého se proniknout na indický trh, s plány do budoucna se přestěhovat do jihovýchodní Asie trhu.

MachinePoint Group nabízí:
Použité stroje přes MachinePoint použité stroje
Investičních celků a projektů prostřednictvím MachinePoint technologie potravin
To je velmi zajímavá pro Indii a mnoho sousedních zemí v regionu.

6. Co podle vás bude nově vznikajících trendech a růst řidiči v příštích letech?

Klíčové faktory, které přispívají k růstu tohoto sektoru patří nových inovací a technologií, spolu s vysokým výkonem stroje a nižší spotřebu energie. Vzhledem k tomu, hodně strojů vyrobených v Evropě tato kritéria splňuje, tam bude hodně poptávka po použitých strojů z této oblasti. Kromě toho, silnou znalostní základnu o zpracování plastů a opravy strojů a nových technologií - pro dovážené i domácí stroje - přináší v rozšířila obzor pro podnikatele. Po tomto, jsme si vědomi, že za účelem doplnění našich produktů bychom potřebovali podporu od několika amerických značek, a my se snažíme začlenit tyto, stejně jako řešení pro energetickou účinnost do našeho portfolia.

Vzali jsme v úvahu, že několik asijských značek byly pocítit svou přítomnost v této oblasti s vysoce inovativní zařízení, které má také dobrou zbytkovou hodnotu. V souladu s tím může MachinePoint se také podívat na dodávky použitých strojů značek z této oblasti.

7. Jaká byla role plastikářského průmyslu směrem k hospodářskému rozvoji státu?

S více než 72.000 TN plastů spotřebováno za měsíc, Gujarat je pravděpodobně druhým největším státem po UP, kde průmysl tabáku dominuje polymer spotřeby. Gujarat se brzy ujaly vedení při zpracování plastů a exportem se stát, hosting některé z největších petrochemických komplexů na světě, jako je IPCL (RIL), RIL a ONGC. S rafinérií jako MOV, RIL a Essar a Manipulace s kontejnery zařízení, jako jsou Pipavav, Mundra a Kandla. Už jsme si vědomi, že Gujarat produkuje 70% PE / PP / PVC celé zemi výroby, což silný hospodářský rozvoj státu. Přítomnosti indické OEM, jako je Windsor Stroje Ltd, Rajoo inženýrů, Kabra Extrusiontechnik, Mamata stroje spolu s evropskými Dceřiné společnosti jako Negri Bossi, Rollepaal, KHS Stroje přispěla výrazně k hospodářskému pokroku státu.

8. Jaké jsou výhody a nevýhody investic do průmyslu plastů v Gujarat?

Já nevidím žádné nevýhody jako takové pro investování v Gujarat. Jako inženýr sám, Gujarat je absolutní ráj pro investice díky bohatým infrastruktury a bazén technokratů snadno dostupné.

9. Můžete prosím mluvit o své výkonnosti společnosti v posledních několika letech a jeho plány do budoucna.

Za poslední tři roky, má MachinePoint Skupina ponořil se do ambiciózní plány na další mezinárodní a rozšířit své portfolio produktů. MachinePoint skupina původně začala obchodování použitých strojů v roce 1997 a v průběhu let neustále diverzifikované portfolio svých produktů dostat tam, kde je dnes. Tři samostatné společnosti v současné době působí v rámci skupiny:

MachinePoint Použité stroje - obchodní vysoce kvalitních evropských zařízení za dostupnou cenu

MachinePoint technologie potravin - nabízet řešení "na klíč" na nápoje, mléčné výrobky a zemědělsko potravinářském průmyslu

MachinePoint Finance - poskytovat finanční řešení pro procesory v průmyslu

MachinePoint technologie potravin je nejnovějším přírůstkem do skupiny, ale již pevně zakotvena své schopnosti, když v poslední době úspěšně dokončil svůj první projekt s Coca-Cola Enterprises.

Skupina ředitelství inženýrské centrum se nachází ve Španělsku, s dalšími úřady v Indii, severní Africe a Turecku. V následujících letech, naše očekávání jsou i nadále rozšiřovat a rozvíjet naše mezinárodní přítomnost otevřením kanceláře v Latinské Americe a východní Evropě.

Máme také plánuje zvýšení našeho produktového portfolia zavedením nových nabídek k doplnění našeho současného ty s energetických řešení, řešení chlazení, a jiné technické řešení.

MachinePoint Media oddělení
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

MachinePoint Indie
GSM: 00911171279996
E-mail: india@machinepoint.com

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás