Rynek tworzyw w Gujarat | Biuro MachinePoint Used Machinery w Indiach

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

maszyny używane z Europy w Indiach MachinePoint
14/03/2011

Wywiad z MachinePoints Indie Manager, o przemysłu tworzyw sztucznych w stanie Gudżarat, gdzie swoją siedzibę ma w oparciu
1. Swoje obserwacje na temat wyzwań i możliwości związanych z rozwojem w branży tworzyw sztucznych w Gujarat.

Indie są jednym z czołowych krajów rankingu, jeśli chodzi o dostępność siły roboczej, dostępu do rynków lokalnych i międzynarodowych, a jego silne podstawy. Jest to drugi najbardziej cenionym miejscem dla bezpośrednich inwestycji zagranicznych, napływ BIZ z rosnącym w tempie średnio 9%, podczas gdy reszta świata przeżywała ciemnym recesji.

Obecnie na świecie 12 największych gospodarki Indii jest już na drodze do stania się piątym co do wielkości rynku konsumenckiego na świecie do 2025 r. z przewidywaniami, że całkowita Indian wydatków konsumenckich będzie około 1,77 bilionów dolarów w tym czasie.

Ożywienie gospodarcze w Indiach dał impuls do takich sektorów jak opakowanie, rolnictwa, infrastruktury i opieki zdrowotnej - z których wszystkie polimery użytkowania, a zatem opierać się na przemyśle tworzyw sztucznych. Spowoduje to duże zapotrzebowanie na maszyny przetwórstwa tworzyw sztucznych i urządzeń pomocniczych, w konsekwencji tworząc ogromną szansę dla rozwoju biznesu w branży tworzyw sztucznych. To z tego prostego powodu, dlaczego wiele zagranicznych graczy, w tym nas, są chętni na inwestowanie na rynku indyjskim. Ponadto wiele wspólnych przedsięwzięć odbędzie się w indyjskim sektorze przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Gujarat prawdopodobnie odgrywały najważniejszą rolę w gospodarczej historii Indii, i najszybciej rozwijającej się gospodarki wszystkich państw w Indiach. W 2010 roku, Forbes wymienionych Ahmedabad jako trzeci najszybszy miasta rozwijających się na świecie. Jak najbardziej uprzemysłowionych państwa w kraju i największym producentem polimeru, Gujarat będzie na czele wszystkich wyżej wymienionych zmian.

Wyjątkowe wyzwanie związane z rozwojem biznesu w Gujarat jest zapełnienie luki pomiędzy sposób, że prowadzą działalność Indian i sposób, w jaki Europejczycy, jak większość z nas maszyny pochodzą z Europejskiego broker sprzedawców. Nasze rozwiązanie wartości dodanej w MachinePoint jest to, że jako firma multi-kulturowym, są mistrzami w pośredniczeniu między dwiema stronami, odmiennych kulturowo i zapewnia, że ​​różne kwestie kulturowe, które pojawiają się ciągle nie mają wpływu na negocjacje.

MachinePoint Indie zdecydowała oprzeć swoje pierwsze biuro w Gujarat, a mianowicie ze względu na bliskość do centrum główną z tworzyw sztucznych, a także ze względu na fakt, że ja sam osobiście się tutaj.

2. Proszę skomentować przeszkody napotykane przez firmy, wprowadzając jednocześnie nowe koncepcje.

Główną przeszkodą stanęliśmy było przezwyciężenie braku świadomości wśród większości procesorów o zaletach korzystania z europejskich mianowicie Technology-a-viz rodzimych maszyn. Co więcej, słowo "używane" nie zawsze jest zatrudniony właściwy charakter. W rzeczywistości większość przetwórców kojarzą pojęcie "używane maszyny" z "tanich maszyn", które na pewno nie jest zawsze prawdziwe.

Ponadto zaobserwowano, że prawie każdy procesor na poszukiwania możliwości zakupu tańszych maszyn używanych, lecz rzadko w trybie pilnym, aby je kupić, co powoduje wzrost popytu, ale kurs wymiany jest bardzo niski, aby z tego regionu.

Mimo tych przeszkód, mamy poczucie, że scenariusz jest powoli wiszące c, z większością procesorów wybór używanych maszyn z automatyki, gdy widzą na znaczne oszczędności kosztów i większe szybkości produkcji.

3. Jakie strategie są przyjmowane do prowadzenia rentownego wzrostu w przemyśle tworzyw sztucznych Gujarat przy jednoczesnym zachowaniu i promowaniu silnego zaangażowania odpowiedzialności społecznej i ekologicznej.

W recyklingu o czwartej odpadów z tworzyw sztucznych w kraju, Gujarat już na szczycie listy państw przyjaznych dla środowiska w tym zakresie. Około 20 ton plastiku lac zawraca co roku w Indiach, Gujarat z recyklingu około pięciu ton lac ten sam. Z tego możemy wywnioskować, że nie tylko przed Gujarat, jeśli chodzi o recykling odpadów z tworzyw sztucznych, ale również gdy chodzi o produkcję i korzystanie z plastiku, jak wiemy, że nie jest imponujący wzrost 20 szt. z roku na rok w recyklingu z tworzyw sztucznych.

Biorąc pod uwagę potrzebę bardziej plastyczne na terenie całego kraju, przemysł pracuje na produkcji tworzyw sztucznych zielony produkt. "Życie bez tworzyw sztucznych można dziś. Ważne jest, aby wiedzieć jak go używać prawidłowo. Biorąc pod uwagę rosnące potrzeby i troski o środowisko naturalne, AIPMA włączyć odpowiednie dyskusje przez Zielonym Pawilonie do wynajęcia produkuje wiedzieć, co należy zrobić w niedawnego spotkania Plastivision 2011 w Bombaju.

Ponadto, Gujarat gospodarzy rafinerii jak RIL, Essar i MKOl, chemikaliów i terminale LNG w Dahej i Hazira, Chlor Alkali Plants jak Tata Chemicals, Indian Rayon, Atul, UPL, Shriram, GACL i IPCL (RIL), Soda Rośliny Ash z Nirma, Gujarat Heavy Chemicals, Saurashtra Chemicals, Dhrangadhra Chemicals, itp. oraz chemicznych nawozów z IFFCO, GSFC, GNFC itp. Mimo miano Hub Przemysł chemiczny i petrochemiczny, rząd ma Gujarat stanowiły Gujarat Pollution Control Board celu ochrony środowiska, zapobiegania i kontroli zanieczyszczeń powietrza i wody w stanie.

Na MachinePoint, sprzedajemy używane maszyny, choć tylko najwyższy standard używanych maszyn. Jednocześnie oferujemy remont maszyn, które aktualizacje systemów do najnowszych osiągnięć technologicznych, dzięki czemu są bardziej wydajne. Planujemy zacząć oferować najnowsze rozwiązania w zakresie energooszczędności dla konkretnych typów maszyn. Poprzez wdrożenie tego rozwiązania do naszych używane maszyny, wynik jest wysokiej jakości europejskie maszyny, przy niższych kosztach niż nowe maszyny, które zostały zaktualizowane do najnowszych rozwiązań efektywności energetycznej.

4. Czy mógłbyś ujawnić swoje plany firmy w przyszłości przechwycić więcej rynku w Indiach, na całym świecie

Po odważył się na indyjski rynek w 2009 roku, teraz mamy plany zwiększenia naszej obecności w Indiach w latach. Chcemy być firma odniesienia dla wszystkich tych, którzy chcą kupić europejskie maszyny w przystępnych cenach. Chociaż rynku maszyn używanych jest pełna małych przedsiębiorców w handlu używane maszyny, MachinePoint udało się profesjonalizacji tego sektora poprzez osiągnięcie masy krytycznej, która czyni nas największym europejskim sprzedawcy używanych maszyn. Oferujemy tylko dobre jakości urządzeń, które mogą być sprzedawane bez jakiegokolwiek remontu lub uwagę natychmiastowe funkcjonalnej części maszyny. Oferujemy również szeroki wachlarz usług, od remontu maszyn do dodawania urządzeń pomocniczych do nich, co powoduje dobre maszyny jakości po rozsądnych cenach. W naszej ofercie produkt nie jest dla osób poszukujących okazyjnych cenach na rynku maszyn używanych, ale dla tych, którzy chcą kupić dobrej jakości urządzeń po przystępnych cenach.

Nasze bezpieczeństwo finansowe pomógł nam wziąć udział w dużych projektach i oferują wsparcie finansowe dla kupujących. Nasze banki mają finansowe powiązania z bankami większości znacjonalizowane w Indiach i możemy rozszerzyć pomoc w razie potrzeby lokalnych odbiorców.

Zajmujemy się w plastikowych i napojów sektorów. MachinePoint Grupa rozpoczęła nowy oddział w ubiegłym roku w sektorze napojów i przetworów mlecznych, które sprzedaje kompletne linie do produkcji napojów, nabiału i rolno spożywczego. Stało się tak dzięki współpracy z wysoce wyspecjalizowanym producentem urządzeń niestandardowych i firmą inżynieryjną. Wyjątkowa propozycja oferty nowy oddział, MachinePoint Technologii Żywności, jest zdolność do integracji Sprzęt używany do naszego kompletne projekty instalacji, dzięki czemu oferuje bardziej dostępne dla małych i średnich przedsiębiorstw pragnących rozpocząć nowy zakład do produkcji napojów, owoców i mleczarni lub warzyw. Naszym celem na 2011 jest również w stanie zaoferować to na rynku indyjskim.


5. Proszę wyjaśnić, w Gujarat potencjał jako rynek i firmy planów rozwoju na rynku indyjskim.

tworzyw sztucznych Gujarat jest świadkiem stanowi roczny wzrost o ponad 15%, z czego ponad 70% polimerów wytwarzanych jest w stanie. To jest strategicznie położony, posiada spójną zasilania, a dzięki Mundra i Pipava, może zapewnić lepszą łączność, dostęp do głównych krajowych i międzynarodowych rynków w regionie Południowo-Wschodniej Azji.
W Specjalnej Strefie Ekonomicznej (SSE), Gujarat ułatwia bezpośrednich inwestycji zagranicznych z łatwością. Wybraliśmy Gujarat jako idealne miejsce, z którego wejście na rynek indyjski, z planami na przyszłość, aby przejść do Azji Południowo-Wschodniej rynek.

MachinePoint Group oferuje:
Maszyny używane przez MachinePoint Maszyny używane
Kompletne instalacje i projektów, poprzez MachinePoint Technologii Żywności
To jest bardzo interesujące dla Indii i wielu sąsiednich krajów w regionie.

6. Co według was będzie pojawiające się tendencje i czynniki wzrostu w nadchodzących latach?

Kluczowych czynników, które przyczyniają się do wzrostu w tym sektorze nowe innowacje i technologie, w połączeniu z maszyny o wysokiej wydajności i mniejszego zużycia energii. Ponieważ wiele maszyn wyprodukowanych w Europie spełnia te kryteria, nie będzie duże zapotrzebowanie na używane maszyny z tego regionu. Ponadto, silne podstawy wiedzy na temat maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych i nowych technologii - zarówno dla maszyn importowanych i rodzimych - przynosi szerszego horyzontu dla przedsiębiorców. Mówiąc to, jesteśmy świadomi, że w celu uzupełnienia naszych produktów, będziemy potrzebować wsparcia ze strony kilku marek amerykańskich, i staramy się włączyć te, jak również rozwiązań efektywności energetycznej w naszym portfolio.

Musimy wziąć pod uwagę, że kilka azjatyckich marek zostały podejmowania swoją obecność w tej dziedzinie wysoce innowacyjne urządzenia, które ma również dobre wartości końcowej. Zgodnie z tym, MachinePoint może również szukać w dostarczaniu używanych maszyn marek z tego regionu.

7. Jaka była rola przemysłu tworzyw sztucznych na rzecz rozwoju gospodarczego państwa?

Z ponad 72.000 TN z tworzyw sztucznych, zużyte na miesiąc, Gujarat jest prawdopodobnie drugim co do wielkości stan po UP, gdzie dominuje przemysł tytoniowy zużycia polimeru. Gujarat niebawem przejąć inicjatywę w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych i eksportując go z państwem, hosting jednych z największych kompleksów petrochemicznych na świecie, takich jak IPCL (RIL), RIL i ONGC. Z rafinerii jak MKOl RIL i Essar i urządzeń przeładunku towarów w kontenerach jak Pipavav, Mundra i Kandla. Mamy już świadomość, że Gujarat produkuje 70% PE / PP / PVC całego kraju produkcji w wyniku silnego rozwoju gospodarczego państwa. Obecność indyjskich producentów OEM, takich jak Windsor Machines Ltd, Rajoo Engineers, Kabra Extrusiontechnik, Mamata maszyn wraz z europejskich spółek zależnych, jak Negri Bossi, Rollepaal, KHS Maszyny przyczynił się w dużym stopniu do rozwoju gospodarczego państwa.

8. Jakie są wady i zalety inwestowania w przemyśle tworzyw sztucznych w Gujarat?

Nie widzę żadnych wad, takich jak na inwestowanie w Gujarat. Jako inżynier siebie, Gujarat jest raj dla inwestycji ze względu na bogatą infrastrukturę i basen technokratów łatwo dostępne.

9. Czy może Pan opowiedzieć o swoim wyniki firmy w ostatnich latach i jego planów na przyszłość.

W ciągu ostatnich trzech lat, MachinePoint Grupa zagłębiali ambitne plany dalszego umiędzynarodowienia i wzmocnić swoje portfolio produktowe. MachinePoint rozpoczęła działalność Grupa początkowo używane maszyny w 1997 roku i na przestrzeni lat stale zróżnicowane portfolio produktów do osiągnięcia gdzie jest dzisiaj. Trzy oddzielne przedsiębiorstwa działają obecnie w grupie z:

MachinePoint Używane Maszyny - handel wysokiej jakości europejskie maszyny w przystępnych cenach

MachinePoint Technologii Żywności - "pod klucz" oferując napoje, nabiał i rolno-spożywczym

MachinePoint Finance - dostarczaniu rozwiązań finansowych dla przetwórców w przemyśle

MachinePoint Technologii Żywności to najnowszy dodatek do grupy, ale już mocno zakorzeniona swoich możliwości, gdy niedawno ukończył swój pierwszy projekt z Coca-Cola Enterprises.

Grupy centrum inżynieryjne siedziba znajduje się w Hiszpanii, dodatkowe biura w Indiach, Afryce Północnej i Turcji. W następnych latach, nasze oczekiwania mają wzrastać i rozwijać naszą międzynarodową obecność poprzez otwarcie biura w Ameryce Łacińskiej i Europie Wschodniej.

Mamy także plany zwiększenia portfolio produktów poprzez uruchomienie nowych ofert w celu uzupełnienia naszej obecnej te z rozwiązań energetycznych, rozwiązania chłodzenia i innych rozwiązań technicznych.

MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

MachinePoint Indii
GSM: 00911171279996
Email: india@machinepoint.com

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie