MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


Gujarat Plastik Sanayi - Hindistan


This is not an official translate. Original version here

Hindistan'da Avrupa'dan makine satışı MachinePoint
14/03/2011

Onun ofisi dayanır Gujarat Plastik Sektöründen MachinePoint Hindistan Müdürü ile Söyleşi
Gujarat plastik sektöründe iş geliştirme ile ilgili zorluklar ve fırsatlar üzerinde 1. gözlem.
o insan gücü, yerel ve uluslararası pazarlara erişim ve güçlü temelleri durumu söz konusu olduğunda Hindistan üst düzey ülkelerden biridir. Bu doğrudan yabancı yatırımlar için ikinci en çok tercih edilen hedef; onun UDY girişi dünyanın geri kalanı karanlık bir durgunluk yaşanıyor bir seferde 9 ortalama% oranında büyüyen.
Şu anda dünyanın en büyük 12. ekonomisi; Hindistan, toplam Hint tüketici harcamaları bu zamana kadar yaklaşık $ 1770000000000 olacaktır tahminleri ile, 2025 yılında dünyanın en büyük beşinci tüketici pazarına olma yolunda zaten.
polimerler kullanmak ve bu nedenle plastik sektöründe güvenmek bütün bunlar - Hindistan'daki ekonomik patlama ambalaj, tarım, altyapı ve sağlık gibi sektörlere ivme vermiştir. Bu sonuç, plastik sektöründe iş geliştirme için büyük bir fırsat yaratarak plastik işleme makine ve yardımcı ekipman için büyük bir talep neden olacaktır. Bu bizi de dahil olmak üzere yabancı oyuncuları, bir sürü, Hint pazarında yatırım meraklı neden basit bir nedeni olduğunu. Ayrıca, ortak girişimler çok Hintli plastik işleme sektöründe yer alması bekleniyor.
Gujarat muhtemelen Hindistan'ın ekonomik tarihinin en önemli rol oynamıştır, ve Hindistan içindeki tüm devletlerin en hızlı büyüyen ekonomisine sahip olmuştur. 2010 yılında Forbes dünyanın üçüncü en hızlı büyüyen kent olarak Ahmedabad listelendi. ulus içinde en çok sanayileşmiş devlet ve polimerin büyük üreticisi olarak, Gujarat tüm bu gelişmelerin ön planda olacak.
Gujarat iş geliştirme ile ilişkilendirilmiş benzersiz bir meydan okuma Avrupa satıcılardan gelen komisyoncu makinelerin çoğunluğu, Hintliler iş yapmak yolu ve Avrupalılar bu şekilde arasındaki uçurumu kapatmaya. MachinePoint Bizim katma değer çözüm çok kültürlü bir şirket olarak, biz iki kültürel açıdan farklı taraflar arasında aracılık usta ve sürekli ortaya çıkan farklı kültürel konularda müzakerelere etkilemez emin olmasıdır.
MachinePoint Hindistan yani çünkü büyük bir plastik göbeğine yakınlığı, Gujarat ilk ofisini temel karar verdi ve aynı zamanda nedeni kendimi şahsen burada temelli olduğuma.
2. yeni kavramların tanıtılması sırasında şirket tarafından karşılaştığı engellerin üzerinde yorum yapın.
Biz karşı karşıya birincil engel Avrupa Teknoloji yani-a-viz yerli makine kullanmanın avantajları işlemci çoğunluğu arasında farkındalık eksikliği üstesinden oldu. Dahası, 'kullanılmış' kelimesi her zaman doğru anlamda kullanılmamaktadır. Aslında, işlemcilerin çoğu zaman kesinlikle doğru değildir "ucuz makine" ile "makine kullanılan" terimini ilişkilendirmek.
Ayrıca, hemen hemen her işlemci fırsatları daha ucuz kullanılan makineleri satın ama onları satın almak için bir aciliyet nadiren oldukları için uyanık olduğu gözlenmiştir; Bu artan talep ile sonuçlanır, ancak sipariş dönüşüm oranı, bu bölgeden çok düşüktür.
Bu engellere rağmen, biz senaryo yüksek maliyet tasarrufu ve yüksek üretim oranları görünce otomasyon ile kullanılan makine seçiminde işlemciler çoğunluğu ile, yavaş yavaş asılı c olduğunu hissetmiş.
stratejiler nelerdir 3. korunması ve sosyal ve çevresel sorumluluk için güçlü bir bağlılık teşvik ederken Gujarat plastik sektöründe kârlı büyüme sürüş için kabul edilir.
Ülkenin plastik atık dördüncü ilgili geri dönüşüm yoluyla, Gujarat zaten bu cephede çevre dostu devletlerin başında geliyor. plastik yaklaşık 20 lak ton bu tek başına beş lak ton hakkında geri dönüşüm Gujarat ile Hindistan'da her yıl geri kazanılır. plastik atık geri dönüşüm söz konusu olduğunda bu biz sadece önde Gujarat olduğu sonucuna varabiliriz, ama biz geri dönüşümü yıl bir önceki yıla göre 20 pc etkileyici bir büyüme olduğunu biliyorum da, üreten ve plastik kullanılarak geldiğinde plastik.
ülke genelinde daha fazla plastik ihtiyacını göz önüne alındığında, sanayi plastik bir yeşil ürün yapmaya çalışıyor. "Plastik olmadan yaşamak bugün mümkün değildir. Doğru. Artan ihtiyaçlarını ve çevre için endişe göz önüne alındığında, AIPMA üretmektedir son zamanlarda düzenlenen Plastivision de yapılması gerekenleri bildirmek için Yeşil Pavilion aracılığıyla ilgili tartışmalar dahil nasıl kullanılacağını bilmek önemlidir Mumbai 2011.
Ayrıca, Gujarat Dahej & Hazira de RIL, Essar ve IOC, kimyasallar ve LNG Terminalleri gibi rafineri barındıran, Tata Chemicals gibi Klor Alkali Bitkiler, Hint Rayon, Atul, UPL, Shriram, gacl ve IPCL (RIL), Nirma Soda Ash Tesisleri, Kimya, Petrokimya Hub çağrıldığını rağmen vb IFFCO, GSFC, GNFC, Gujarat Ağır Kimya, Saurashtra Kimyasallar, Dhrangadhra Kimyasallar, vb Kimyevi Gübre Tesisleri, Gujarat Hükümeti ile Gujarat Kirliliği Kontrolü Kurulu oluşturmuştur çevreyi korumak önlemek ve devlet hava ve su kirliliği kontrol etmek görüntüleyin.
MachinePoint anda, kullanılan makine sadece yüksek standart olsa, kullanılmış makine satmak. Aynı zamanda, biz onları daha verimli hale son teknolojik gelişmeler sistemlerini güncelleyen makine yenileme sunuyoruz. Biz özel makine tipleri için son enerji verimliliği çözümleri sunan başlamayı planlıyoruz. Bizim kullanılan makine bu çözümü uygulayarak, sonuç yeni makine daha düşük maliyetlerle yüksek kalitede Avrupa makine ve hangi yeni enerji verimliliği çözümleri güncellenir.
4. Eğer şirketin gelecekteki küresel Hindistan veya daha fazla pazar yakalamak için planları ortaya Could
2009 yılında Hint Market içine cesaret sonra, artık gelecek yıllarda Hindistan'da varlığımızı artırmak için planları var. Biz uygun fiyatlarla Avrupa makine satın almak için arayanlar için tüm referans şirket olmak istiyoruz. kullanılan makine pazarı ikinci el makine ticareti küçük girişimcilerin dolu iken, MachinePoint bize Avrupa'nın en büyük ikinci makine satıcı yapan bir kritik kütle, ulaşarak bu işi profesyonelleştirmek başarmıştır. Biz makine fonksiyonel bölümlerine yenileme veya acil müdahaleyi her türlü olmadan satılabilir sadece kaliteli makine sunuyoruz. Biz de makul fiyatlarla kaliteli makinelerinde sonuçlanır onlara yardımcı ekipman, ekleme makineleri yenileme gelen hizmetlerin geniş bir yelpazede sunuyoruz. Ürünümüz sunan kullanılan makine pazarında pazarlık fiyatlarla arayanlar için değildir; ama olanlar için uygun fiyatlarla kaliteli makine satın almak isteyen.
Mali güvenlik bize büyük projelerde yer almak ve alıcılara mali destek sunmak yardımcı olmuştur. Bizim bankalar Hindistan'da en kamulaştırılan bankalar ile finansal bağlantıları var ve gerekirse yerel alıcılara, yardım uzatabilirsiniz.
Plastik ve içecek sektörlerinde anlaşma. MachinePoint Grubu içecek, süt ve tarımsal gıda sanayi için komple tesisler satan içecek ve süt sektöründe geçen yıl yeni bir iştiraki başlattı. Bu son derece uzmanlaşmış özel ekipman üreticisi ve mühendislik firması ile bir ortaklık sayesinde yapıldı. Yeni iştiraki, MachinePoint Gıda Teknolojileri, eşsiz teklif önermesi ortamı için teklifler daha erişilebilir hale bizim komple tesis projelerinde kullanılan ekipman entegre etmek kapasitesi ve küçük işletmelerin içecek, süt veya meyve ve yeni bir üretim tesisi başlatmak isteyen sebze. 2011 için hedefimiz de Hint pazarı için bu sunabilecek olmaktır.
5. Bir pazar olarak Gujarat'ın potansiyeli ve Hint pazarında şirketin büyüme planları hakkında detaylı bilgi veriniz.
Gujarat's plastik sanayi polimerlerin% 70'den fazlası devlete üretilmektedir ile,% 15'den fazla bir yıllık büyüme tanık olmaktadır. Stratejik Mundra ve Pipava sayesinde, bulunduğu tutarlı bir güç kaynağı sahiptir ve; Güney Doğu Asya bölgesinde büyük yerli ve uluslararası pazarlara erişim, daha iyi bağlantı sağlayabilirsiniz.
Bir Özel Ekonomik Bölgesi (SEZ) olarak, Gujarat kolaylıkla doğrudan yabancı yatırım kolaylaştırır. Biz Güney Doğu Asya pazarına taşımak için gelecek planları ile, Hindistan pazarına nüfuz hangi ideal bir yer olarak Gujarat seçtiniz.
MachinePoint Grup sunmaktadır:
MachinePoint Kullanılmış Makine aracılığıyla el makine
MachinePoint Gıda Teknolojileri ile komple tesisler ve projeler
Bu Hindistan ve bölgedeki komşu ülkelerin bir sürü için çok ilginç.
6. Size göre ne gelecek yıllarda ortaya çıkan eğilimler ve büyüme sürücüleri olacak?
Bu sektörün büyümesine katkı anahtar sürücüler yüksek çıkış makineleri ve daha az güç tüketimi ile birleştiğinde yenilikleri ve teknolojileri içerir. Avrupa'da üretilen makinelerin bir sürü bu kriterleri karşılayan beri, bu bölgeden ikinci el makine talebinin bir sürü olacaktır. Ayrıca, plastik işleme makineleri ve yeni teknolojilerin güçlü bir bilgi tabanı - ithal ve yerli makine için - girişimciler için genişletilmiş ufukta getiriyor. Bunu söyledikten sonra, biz ürünlerimizi tamamlamak için, bir kaç Amerikalı markaların desteğine ihtiyaç olacağını biliyoruz ve biz portföyümüze içine bu yanı sıra enerji verimliliği çözümleri dahil etmeye çalışıyoruz.
Biz birkaç Asyalı markalar varlığı da iyi bir kalıntı değeri vardır son derece yenilikçi makine ile bu alanda hissettim yapmaktayız dikkate almış. Buna paralel olarak, MachinePoint da bu bölgeden kullanılan makine markaları temin bakmak olabilir.
7. Devletin ekonomik kalkınmaya yönelik plastik sektörünün rolü ne olmuştur?
Ayda tüketilen plastik 72.000 üzerinde TN ile, Gujarat tartışmasız Tütün sanayi polimer tüketimini hakim UP sonra ikinci büyük devlet. Gujarat yakında plastik işleme ve devlet ile ihracat gibi IPCL (RIL), RIL ve ONGC olarak dünyanın en büyük petrokimya kompleksleri bazı hosting de öne alacaktır. Pipavav, Mundra ve Kandla gibi IOC, RIL ve Essar gibi rafineriler ve Konteyner elleçleme tesisleri ile. Biz zaten İstanbul devlet güçlü ekonomik gelişme ile sonuçlanan tüm ülkenin üretim PE / PP / PVC% 70 üretir farkındayız. Böyle Windsor Makineleri Ltd, Rajoo Mühendisleri, Kabra Extrusiontechnik Negri Bossi, Rollepaal gibi Avrupa Bağlı Ortaklıklar ile birlikte Mamata Makina olarak Hint OEM varlığı, KHS Makine devletin ekonomik ilerleme için yoğun katkıda bulunmuştur.
8. Gujarat plastik sektöründe yatırım avantajları / dezavantajları nelerdir?
Ben Gujarat yatırım için gibi herhangi bir dezavantajları görmüyorum. Bir mühendis olarak kendimi, Gujarat zengin altyapı ve hazır teknokratlardan oluşan bir havuza nedeniyle yatırımlar için mutlak cennetidir.
9. son birkaç yıl içinde şirketin performansı ve gelecek planları hakkında konuşabilir miyiz.
Son üç yılda, MachinePoint Grubu daha uluslararası hale ve ürün portföyünü yükseltmek için iddialı planları dalmıştır gelmiştir. MachinePoint Grubu ilk kez 1997'de kullanılmış makine ticareti başladı ve yıllar içinde sürekli bugün nerede ulaşmak için ürün gamını çeşitlendirdi. Üç ayrı şirket şu anda grup içinde çalışırlar:
MachinePoint Kullanılmış makina - uygun fiyatlarla işlem kaliteli Avrupa makine
MachinePoint Gıda Teknolojileri - içecek, süt için anahtar teslim çözümler ve tarımsal gıda endüstrileri sunan
MachinePoint Finans - sanayi sektöründe işlemciler finans çözümleri sunan
MachinePoint Gıda Teknolojileri grubuna yeni ek, henüz son zamanlarda başarıyla Coca-Cola Enterprises ile ilk projesini tamamlandığında zaten sıkıca yeteneklerini kurmuştur.
Grubun merkez mühendislik merkezi Hindistan, Kuzey Afrika ve Türkiye'de ek ofisleri ile İspanya'da yer almaktadır. gelecek İlerleyen yıllarda, beklentileri genişleyen ve Latin Amerika ve Doğu Avrupa'da ofisleri açarak uluslararası varlığımızı geliştirmeye devam etmek vardır.
Biz de enerji çözümleri, soğutma çözümleri ve diğer mühendislik çözümleri ile mevcut olanları tamamlamak için yeni teklifler açarak ürün portföyünü artırmak için planları var.
MachinePoint Medya Bölümü
Gema Alvarez
E-posta: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00
MachinePoint Hindistan
GSM: 00911171279996
E-posta: india@machinepoint.com

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde