MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Automobilový a recyklační průmysl, nejaktivnější během Plastimagen 2019


This is not an official translate. Original version here

Plastový průmysl v Mexiku je silný a zralý. Poslední vydání Plastimagen se odehrálo v Mexico City od 2. do 5. dubna. Zde byly představeny nejnovější technologické inovace mexickému plastikářskému průmyslu. StrojPointPoint opět vystavoval ve společnosti Plastimagen, která se pro společnost stala místem setkávání s rozsáhlou zákaznickou základnou a možností prezentovat své použité strojní služby novým kontaktům.

Mexiko je pro MachinePoint klíčovým trhem, protože to byla první země Latinské Ameriky, kde společnost začala mít významný obrat. V uplynulých dvou letech mexický průmysl plastikářů rostl průměrný růst země. Umístění Mexika jako spojení mezi Severní a Jižní Amerikou jej činí strategicky důležitým. Má velký a rozvinutý strojní trh, kde má MachinePoint loajální zákazníky. Po mnoho let, MachinePoint má místní prodejní kancelář se nachází v Mexico City, takže to může být blíže svým zákazníkům.

Cesar Rodriguez, generální ředitel společnosti MachinePoint, navštívil společnost Plastimagen a poznamenal: „Jsme spokojeni s výsledkem tohoto vydání společnosti Plastimagen.

Domníváme se, že společnosti jsou při definování svých budoucích potřeb výrobní kapacity opatrnější. Množství použitých strojů vstupujících na trh se od počátku roku 2019 výrazně zvýšilo. V průběhu roku 2018 jsme zaznamenali zastavení prodeje použitých strojů na trh. To se od počátku roku 2019 změnilo a trh se opět aktivoval. To se děje nejen v Mexiku, ale iv Evropě. Vyhlídky růstu jsou méně optimistické než v předchozích letech, euforie se uklidnila a společnosti začaly upravovat své výrobní kapacity. To vede k tomu, že na trh přichází nadbytečné vybavení. V roce 2019 předpokládáme dobrý rok pro naše použité stroje. “

Prodej použitých strojů v prvním čtvrtletí 2019 již byl mimořádný ve srovnání s předchozím čtvrtletím. Hlavním důvodem je zvýšení kvality kvalitních strojů vstupujících na trh.

Poptávka po použitém strojním zařízení zůstala v posledních letech silná, nicméně nedostatek strojů na prodej vedl k menšímu počtu provozů. MachinePoint si všiml, že tento trend se celosvětově mění se zpomalením ekonomiky. Je to trend, který již společnost zažila během jiných ekonomických cyklů. Použité stroje jsou anticyklické. Když jsou prognózy výroby velmi vysoké, jak tomu bylo v posledních letech, společnosti investují do nových strojů, ale nezbavují se svých starších strojů. Teprve v okamžiku, kdy se trh začne přizpůsobovat, začnou společnosti prodávat toto použité zařízení po přezkoumání svých prognóz růstu.Kruhová ekonomika byla také tématem odkazu na konferencích a vystavovatelích na Plastimagenu 2019. Mexické společnosti si začínají uvědomovat znečištění způsobené plasty a hledají technologická řešení, která by se uplatňovala ve svých továrnách a výrobních procesech. Předpisy zakazující tzv. „Jednorázové plasty“ silně ovlivňují některé části průmyslu a reaktivují recyklační sektor.

Na druhou stranu existuje aktivní automobilový průmysl, navzdory politickým okolnostem, které ohrožují mexický automobilový průmysl. Rodriguez dodává: „Recyklační a vstřikovací stroje pro automobilový průmysl byly v tomto veletrhu nejžádanějšími zařízeními. Odvětví recyklace se stává aktivním v mnoha ekonomikách díky vědomí a legislativním změnám. Stejně tak přijímají kroky směřující k oběhové ekonomice.

Toto bylo 22. vydání společnosti Plastimagen s více než 45 000 SQM, 879 vystavovatelů a 32 000 návštěvníků.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás