MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Plastvision Indii v Bombaji


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint v Indii Plastvision

MachinePoint prodejní tým bude účast na Plastvision Indie - se konají v Bombaji mezi 20. a 24. ledna 2011. Nenechte si ujít příležitost setkat se neocenitelnou týmu a naučit se, jak můžeme splnit vaše potřeby použité stroje.

"Poptávka po použitých strojů v Indii zdvojnásobil mezi 2008 a 2009, a držel stabilní růst od té doby, po celý rok 2010."

Indický trh je velmi důležité pro MachinePoint, proto důvod, proč jsme otevřeli naší indické obchodní zastoupení v roce 2008, aby lépe splňovaly potřeby místního trhu. Jsme jediný evropský prodejce použitých strojů s místní přítomnost na tomto trhu, a s našimi vlastními zaměstnanci věnujeme na indický trh způsobem, který zaručuje kompletní servis, "MachinePoint styl".

Existuje velké množství místních zprostředkovatelů v Indii, kteří spolupracují s evropskými makléři a obchodníci. MachinePoint kontroluje 80% všech použitých strojů k prodeji v daném okamžiku v rámci evropského trhu, které jsme nyní schopni nabídnout více rychle na indickém trhu díky naší prodejní kancelář v Indii.


Důvod, že se zaměřujeme na prodej Evropské použitých strojů je, že evropské značky jsou prokazatelně držet jejich hodnoty v použitých strojů na trhu. Jejich moderní technologie, kvality a spolehlivosti, aby byly velmi zajímavé možnosti pro procesory s nižší rozpočty. Značky jsme opravdu obchodu zachování jejich hodnoty, a jejich technologie je ještě mnohem dále dopředu než nové, ještě levnějších značek.

MachinePoint použitých strojů je vedoucí makléř pro použité stroje v plastikářském a nápojových trhů. MachinePoint Group právě zahájila novou dceřinou společnost MachinePoint technologie potravin nabízet kompletní zařízení a služby pro zpracování na potravinářském a nápojovém průmyslu. Unikátní teze MachinePoint technologie potravin má být schopen spojit vysokou kvalitu použitých strojů na jejich projekty investičních celků, čímž se dosahuje velmi zajímavé kvalita-cena vztah.

MachinePoint Media oddělení
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00
 

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás