MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint na Plastvision India 2011 | Handel maszynami używanymi  This is not an official translate. Original version here

  MachinePoint w Indiach Plastvision

  MachinePoint zespół sprzedaży będzie obecny na Plastvision Indie - miejsce w Bombaju między 20 a 24 stycznia 2011. Nie przegap nieocenionym okazję spotkać się z zespołem i dowiedzieć się jak możemy spełnić Państwa potrzeby używane maszyny.

  "Popyt na używane maszyny w Indiach podwoiła się między 2008 i 2009 i utrzymany jest w stały wzrost od tego czasu do roku 2010."

  Indyjski rynek jest bardzo ważne dla MachinePoint, stąd powodu otworzyliśmy nasze biuro sprzedaży Indian w 2008 r. do lepszego zaspokojenia potrzeb lokalnego rynku. Jesteśmy jedynym europejskim komis maszyn o obecności na tym rynku, a z naszych pracowników bierzemy udział w indyjskim rynku w sposób, który gwarantuje pełną obsługę, "w stylu MachinePoint".

  Istnieje ogromna ilość lokalnych pośredników w Indiach, którzy współpracują z europejskich brokerów i pośredników. MachinePoint kontroluje 80% wszystkich używanych maszyn do sprzedaży w danym momencie na rynku europejskim, które jesteśmy w stanie zaoferować teraz łatwiej do indyjskiego rynku, dzięki naszego biura sprzedaży w Indiach.

  Dlatego, że koncentrujemy się na sprzedaży europejskich używane maszyny jest to, że europejskie marki Okazało się trzymać ich wartości w rynku maszyn używanych. Ich zaawansowana technologia, jakość i niezawodność, uczynić z nich bardzo interesująca opcja dla procesorów z niższych budżetów. Marek naprawdę handlu utrzymać swoją wartość, a ich technologia jest jeszcze dużo dalej w przyszłość niż nowe, jeszcze tańsze marki.

  MachinePoint Maszyny używane jest wiodącym broker używanych maszyn w przemyśle tworzyw sztucznych i rynków napojów. MachinePoint Group uruchomiła właśnie nową spółkę zależną MachinePoint Technologii Spożywczych do zaoferowania kompletnych obiektów i usług przetwarzania żywności i napojów. Wyjątkowa propozycja MachinePoint Technologii Żywności ma być w stanie połączyć wysoką jakość używanych maszyn w realizacji projektów instalacji, a tym samym dotarcia bardzo ciekawy stosunek jakości do ceny.

  MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00


  Corporate video