MachinePoint na Plastvision India 2011 | Handel maszynami używanymi

- Targi

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint w Indiach Plastvision

MachinePoint zespół sprzedaży będzie obecny na Plastvision Indie - miejsce w Bombaju między 20 a 24 stycznia 2011. Nie przegap nieocenionym okazję spotkać się z zespołem i dowiedzieć się jak możemy spełnić Państwa potrzeby używane maszyny.

"Popyt na używane maszyny w Indiach podwoiła się między 2008 i 2009 i utrzymany jest w stały wzrost od tego czasu do roku 2010."

Indyjski rynek jest bardzo ważne dla MachinePoint, stąd powodu otworzyliśmy nasze biuro sprzedaży Indian w 2008 r. do lepszego zaspokojenia potrzeb lokalnego rynku. Jesteśmy jedynym europejskim komis maszyn o obecności na tym rynku, a z naszych pracowników bierzemy udział w indyjskim rynku w sposób, który gwarantuje pełną obsługę, "w stylu MachinePoint".

Istnieje ogromna ilość lokalnych pośredników w Indiach, którzy współpracują z europejskich brokerów i pośredników. MachinePoint kontroluje 80% wszystkich używanych maszyn do sprzedaży w danym momencie na rynku europejskim, które jesteśmy w stanie zaoferować teraz łatwiej do indyjskiego rynku, dzięki naszego biura sprzedaży w Indiach.

Dlatego, że koncentrujemy się na sprzedaży europejskich używane maszyny jest to, że europejskie marki Okazało się trzymać ich wartości w rynku maszyn używanych. Ich zaawansowana technologia, jakość i niezawodność, uczynić z nich bardzo interesująca opcja dla procesorów z niższych budżetów. Marek naprawdę handlu utrzymać swoją wartość, a ich technologia jest jeszcze dużo dalej w przyszłość niż nowe, jeszcze tańsze marki.

MachinePoint Maszyny używane jest wiodącym broker używanych maszyn w przemyśle tworzyw sztucznych i rynków napojów. MachinePoint Group uruchomiła właśnie nową spółkę zależną MachinePoint Technologii Spożywczych do zaoferowania kompletnych obiektów i usług przetwarzania żywności i napojów. Wyjątkowa propozycja MachinePoint Technologii Żywności ma być w stanie połączyć wysoką jakość używanych maszyn w realizacji projektów instalacji, a tym samym dotarcia bardzo ciekawy stosunek jakości do ceny.

MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie