MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Mumbai Plastivision Hindistan  This is not an official translate. Original version here

  Hindistan'daki MachinePoint Plastvision'da

  Takım karşılamak ve biz kullanılan makine ihtiyaçlarını karşılamak öğrenmek için paha biçilmez bir fırsatını kaçırmayın 20 Ocak 2011. 24 arasında Mumbai yer alan - MachinePoint satış ekibi Plastivision Hindistan katılım olacak.

  "Hindistan'da ikinci el makine talebinin 2008 ve 2009 yılları arasında iki katına ve 2010 yılı boyunca, o zamandan bu yana istikrarlı bir büyüme tutmuştur"

  Hint pazarı dolayısıyla biz 2008 yılında Hint satış ofisi açtı sebebi daha iyi. Biz, bu pazarda yerel bir varlığı olan tek Avrupa kullanılmış makine satıcı vardır yerel pazarın ihtiyaçlarını karşılamak ve kendi ile için MachinePoint için çok önemli personel komple bir hizmet, "MachinePoint tarzı" garanti bir şekilde Hint pazarında katılmak.

  Şimdi Hindistan pazarına daha kolay sunabiliyoruz Avrupa pazarında ;. içinde herhangi bir anda satılık kullanılan tüm makinelerin% 80 kontrol MachinePoint Avrupa broker ve bayileri ile işbirliği Hindistan'daki yerel broker büyük bir miktar vardır Hindistan'da satış ofisi sayesinde.

  Avrupa ikinci el makine satışı odaklanmak nedeni Avrupa markalarının kullanılan makine pazarında kendi değerini tutmak için kanıtlanmış olmasıdır. Onların ileri teknoloji, kalite ve güvenilirlik, onları düşük bütçeler ile işlemciler için çok ilginç bir seçenek haline getirmektedir. markalar biz gerçekten onların değerini korumak ticaret ve teknolojileri çok daha öncesinde yeni, henüz daha ucuz markalar daha devam etmektedir.

  MachinePoint Makina plastik ve içecek pazarlarında kullanılan makineler için önde gelen komisyoncu kullanılır. MachinePoint Grubu sadece gıda ve içecek sanayi için komple tesisler ve işleme hizmetleri sunmak için yeni bir iştiraki MachinePoint Gıda Teknolojileri başlattı. MachinePoint Gıda Teknolojileri eşsiz önermedir böylece çok ilginç bir kalite-fiyat ilişkisi ulaşan onların komple tesis projelerinde yüksek kaliteli kullanılan makine birleştirmek mümkün.

  MachinePoint Medya Bölümü
  Gema Alvarez
  E-posta: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00


  Tanıtım Filmi