MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  POINT  Vedení společnosti MachinePoint při nákupu a prodeji použitých strojů a inženýrských služeb
  Pod značkou POINT MachinePoint definuje hodnoty, které přesunují svůj tým, aby udržel vedoucí postavení v nákupu a prodeji použitých strojů a inženýrských služeb.

  P znamená profesionalitu a definuje, jak společnost začala v roce 1997 s cílem profesionalizovat nákup a prodej použitých strojů a bezpečných transakcí jak pro kupce, tak pro prodejce.

  O je pro vlastnictví, sdílíme závazek získaný zaměstnanci MachinePoint se svými zákazníky. Zaměstnanci se chovají jako majitelé firem tím, že poskytují zákazníkům službu, kterou dobří majitelé firem často dávají svým zákazníkům.

  Já jsem za integritu. Společnost MachinePoint sleduje integritu svého podnikání a jako taková ji převádí svým zaměstnancům. Věřit, že integrita a profesionální etika jsou jedním ze základních kamenů rozvoje společnosti a země, MachinePoint tuto hodnotu začleňuje jako jednu z hlavních hnacích sil svého kodexu chování.

  N je neutrální. Společnost MachinePoint si udržuje svou neutrální pozici jak v použitých strojích, tak ve strojírenských službách. Společnost není komerčně spojena s žádnou jinou značkou, i když udržuje strategické dohody s mnoha. To umožňuje, aby společnost MachinePoint udržovala neutrální pozici při poskytování poradenství klientům o nejlepším výsledku podle jejich potřeb a rozpočtu. Není spojeno s žádnou značkou, znamená to, že nemá žádné střety zájmů.

  T jako důvěryhodný, spolehlivý a bezpečný. Společnost MachinePoint nabízí průmyslová řešení s výjimečnou hodnotou za peníze. Toto sleduje svůj slogan "Inteligentní a spolehlivý". Získání dobrých značkových strojů, které zpracovávají vyšší kvalitní konečný produkt, je možné pro podnikatele s přísnějšími rozpočty, protože si je mohou koupit. A díky MachinePoint je možné nakupovat použité stroje bezpečným a profesionálním způsobem.


  Firemní video