POINT - Duch MachinePoint

- Aktualności
MachinePoint kieruje zakupem i sprzedażą używanych maszyn i usług inżynierskich

Za skrótem POINT, MachinePoint kryją się wartości, które kierują zespołem w celu utrzymania pozycji lidera w zakupie i sprzedaży używanych maszyn i usług inżynieryjnych.

Mając na uwadze utrzymanie tej pozycji, POINT ewoluował od momentu swych narodzin. Początkowo POINT oznaczał swego rodzaju miejsce spotkania pomiędzy sprzedającymi i kupującymi. Teraz natomiast, POINT przekłada się na PROFESJONALIZM, WŁASNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, BEZSTRONNOŚĆ i WIARYGODNOŚĆ. To właśnie te wartości stanowią największe atuty międzynarodowego zespołu ponad 40 pracowników w krajach na całym świecie.

P jak profesional, (z ang. profesionalizm) określa pierwotny cel firmy od 1997 roku, polegający na profesjonalizacji zakupu i sprzedaży używanych maszyn oraz zabezpieczeniu transakcji zarówno dla kupujących, jak i sprzedających.

O jak ownership (z ang. własność) przedsiębiorczość jest cechą, któraca charakteryzuje klientów MachinePoint, ale także pracowników MachinePoint. Firma promuje poczucie odpowiedzialności oraz inicjatywę ze strony pracowników, tak aby wspólnie pracowali oferując najwyższej jakości usługi klientom działając jako właściciele w trakcie rozmów z klientami.

I jak integrity (z ang. spójność) MachinePoint dąży do zapewnienia spójności w sposobie prowadzenia działalności gospodarczej, i przekazuje tę wartość swoim pracownikom. Wiara w uczciwość oraz etykę zawodową to jeden z fundamentów rozwoju każdej firmy i powinna stanowić jedną z sił napędowych dla kodeksu postępowania. MachinePoint opracował strategię, która chroni wszystkie strony biorące udział w transakcji.

N jak neutral (z ang. bezstronność) MachinePoint utrzymuje obiektywność zarówno w zakresie maszyn używanych, jak i usług inżynieryjnych. Firma nie jest związana komercyjnie z żadną marką, chociaż posiada strategiczne umowy z wieloma. Pozwala to nam na utrzymanie neutralnej pozycji przy doradzaniu klientom w zakresie najlepszych wyników w zależności od ich potrzeb i budżetu. MachinePoint nie jest powiązany z żadną marką, oznacza to, że nie ma konfliktu interesów podczas konsultacji z klientami.

T jak trustworthy (z ang. wiarygodność), niezawodność oraz bezpieczeństwo. MachinePoint oferuje rozwiązania branżowe o wyjątkowo korzystnym stosunku jakości do ceny, dlatego też promuje swoje hasło "Smart & Reliable" (z ang. inteligentny i niezawodny). Kupno używanych maszyn umożliwia firmom z ograniczonym budżetem na posiadanie najwyższej jakości maszyn znanych marek. MachinePoint pomaga klientom w ich kupnie w bezpieczny i profesjonalny sposób.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie