MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  POINT - Duch MachinePoint  MachinePoint kieruje zakupem i sprzedażą używanych maszyn i usług inżynierskich
  W banerze POINT, MachinePoint definiuje wartości, które przenoszą zespół do utrzymania przewagi w kupnie i sprzedaży używanych maszyn i usług inżynierskich.

  P oznacza profesjonalizm, definiując sposób rozpoczęcia działalności firmy w 1997 roku w celu profesjonalizacji zakupu i sprzedaży używanych maszyn oraz bezpiecznych transakcji zarówno dla kupujących, jak i sprzedających.

  O to własność, dzieląc się zobowiązaniem nabytych przez pracowników MachinePoint z klientami. Pracownicy działają jak właściciele firm, dając klientom usługę, którą dobre firmy często przekazują swoim klientom.

  I odpowiada integralności. MachinePoint dąży do uczciwości w prowadzeniu działalności, a tym samym przekazuje ją swoim pracownikom. Wierząc w integralność i etykę zawodową, aby stać się jednym z fundamentów rozwoju firmy i kraju, MachinePoint wnosi tę wartość, jako jeden z głównych czynników decydujących o kodeksie postępowania.

  N oznacza neutralny. MachinePoint utrzymuje neutralną pozycję zarówno w używanych maszynach, jak i usługach inżynierskich. Firma nie jest komercyjnie powiązana z żadną inną marką, chociaż posiada wiele porozumień strategicznych. Pozwala to MachinePoint zachować neutralną pozycję, doradzając klientom zgodnie z ich potrzebami i budżetem. Niezwiązana z żadną marką, oznacza, że nie ma konfliktu interesów.

  T odpowiada wiarygodności, niezawodności i bezpieczeństwu. MachinePoint oferuje rozwiązania branżowe o wyjątkowej wartości. Realizuje to hasło "Inteligentne i wiarygodne". Teraz dzięki MachinePoint można bezpiecznie i profesjonalnie kupić używane maszyny.


  Corporate video