MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  POINT, MachinePoint’in ruhu  MachinePoint liderliği ikinci el makine ve mühendislik hizmetlerinin alımı ve satımı
  P, profesyonellik, firmanın 1997 yılında ikinci el makina alım satımına ve hem satıcı hem alıcılar için güvenli işlemlere nasıl başladığını.

  O, ownership (aidiyet), MachinePoint tarafından çalışanlarına ve müşterilerine sunulan bağlılık. Çalışanlar sanki bu işin sahibiymişçesine sahiplenerek müşterilere ancak iyi işletme sahiplerinin vereceği gibi kaliteli hizmet verirler.

  I, Integrity (bütünlük). MachinePoint iş yapma şekliyle ve bunu çalışanlarına da aktararak bütünlüğü her zaman sağlamıştır. Bütünlüğün ve profesyonel etiğin bir şirketin ve bir ülkenin gelişimi için önemli köşe taşları olduğuna inanıyoruz. MachinePoint bu değeri ana motivasyonlarından biri olarak kabul eder.

  N, neutral (tarafsız). MachinePoint ikinci el makina alım satımı ve mühendislik hizmetlerinde tarafsız pozisyonda olmaya dikkat etmektedir. Firma çoğuyla stratejik sözleşmeleri olmasına rağmen ticari olarak hiçbir markaya bağımlı değildir. Bu durum müşterilerine kendi ihtiyaçları ve bütçelerine göre en iyi sonucu olabilmeleri için tavsiyelerde bulunan MachinePoint’s tarafsız pozisyonunu sürdürme imkanı vermektedir. Hiçbir markaya bağlı olmamak aynı zamanda olası menfaat çatışmasını da önlüyor.

  T, trustworthy (güvenilir), sağlıklı ve güvenli. MachinePoint sunduğu endüstriyel çözümlerle müşterilere tatmin edici sonuçlar sağlar. Bu da kendini şu sloganda bulur "Smart & Reliable", "Akılcı & Güvenilir". İyi marka makinalar almak sonuçta daha iyi üretim süreçleri ve yüksek kaliteli son ürün demektir. İkin el makinayla tüm bunlar dar bütçeli girişimciler için de mümkün hale gelir. Ve şimdi MachinePoint sayesinde ikinci el makinaları güvenli ve profesyonel bir şekilde almak mümkün.


  Tanıtım Filmi