POINT, MachinePoint’in ruhu


MachinePoint liderliği ikinci el makine ve mühendislik hizmetlerinin alımı ve satımı

P, profesyonellik, firmanın 1997 yılında ikinci el makina alım satımına ve hem satıcı hem alıcılar için güvenli işlemlere nasıl başladığını.

O, ownership (aidiyet), MachinePoint tarafından çalışanlarına ve müşterilerine sunulan bağlılık. Çalışanlar sanki bu işin sahibiymişçesine sahiplenerek müşterilere ancak iyi işletme sahiplerinin vereceği gibi kaliteli hizmet verirler.

I, Integrity (bütünlük). MachinePoint iş yapma şekliyle ve bunu çalışanlarına da aktararak bütünlüğü her zaman sağlamıştır. Bütünlüğün ve profesyonel etiğin bir şirketin ve bir ülkenin gelişimi için önemli köşe taşları olduğuna inanıyoruz. MachinePoint bu değeri ana motivasyonlarından biri olarak kabul eder.

N, neutral (tarafsız). MachinePoint ikinci el makina alım satımı ve mühendislik hizmetlerinde tarafsız pozisyonda olmaya dikkat etmektedir. Firma çoğuyla stratejik sözleşmeleri olmasına rağmen ticari olarak hiçbir markaya bağımlı değildir. Bu durum müşterilerine kendi ihtiyaçları ve bütçelerine göre en iyi sonucu olabilmeleri için tavsiyelerde bulunan MachinePoint’s tarafsız pozisyonunu sürdürme imkanı vermektedir. Hiçbir markaya bağlı olmamak aynı zamanda olası menfaat çatışmasını da önlüyor.

T, trustworthy (güvenilir), sağlıklı ve güvenli. MachinePoint sunduğu endüstriyel çözümlerle müşterilere tatmin edici sonuçlar sağlar. Bu da kendini şu sloganda bulur "Smart & Reliable", "Akılcı & Güvenilir". İyi marka makinalar almak sonuçta daha iyi üretim süreçleri ve yüksek kaliteli son ürün demektir. İkin el makinayla tüm bunlar dar bütçeli girişimciler için de mümkün hale gelir. Ve şimdi MachinePoint sayesinde ikinci el makinaları güvenli ve profesyonel bir şekilde almak mümkün.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde