Zakup sprzętu wysokiej intencją podczas ICE 2019 w Monachium

- Targi

This is not an official translate. Original version here

„Zakup wyposażenia zamiar wśród firm filmowych konwersji pozostaje na wysokim poziomie z roku 2019. Większość odwiedzających uczęszczających pokaz miał planów i budżetów zatwierdzonych do zakupu sprzętu”

„Ogólny feedback z wystawców była bardzo pozytywna i duża liczba ofert biznesowych zostały rozszerzone na targach”
ICE 2019 jest nisza targi dla branży filmowej konwersji, który odbył się w Monachium, w Niemczech, w latach 12. i 14. marca 2019 r.

MachinePoint miał okazję uczestniczyć targach i być obecny przy Syncro stanąć do otrzymania swoich klientów. MachinePoint i Syncro, zostały zamknięte partnerstwa w celu zwiększenia bazy klientów obu firm i oferowania produktów i usług dla swoich klientów.

Syncro jest włoskim dostawcą urządzeń pomocniczych dla przemysłu wytłaczania folii. To jest obecnie rozwija się i rośnie w innych sektorach poprzez partnerstwa z kluczowymi przemysł graczy. ICE 2019 był okazją do zaprezentowania swoich produktów do konwersji przemysłu filmowego. MachinePoint rozprowadza technologii Syncro wśród tych klientów chcących uaktualnić swój sprzęt.

Marco Marchiorello, MachinePoint's Division Film Odpowiedzialny, komentuje: „To był MachinePoint's raz pierwszy na targach ICE 2019, i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników. ICE to małe targi o bardzo specjalistycznej technologii i uczestników. Jakość kontaktów zrobiliśmy w tych dniach była doskonała. Na targach ma idealną wielkość, aby być wygodnie odwiedził w ciągu 2 dni. Nawiązanie relacji z innymi ciekawymi wystawców jak OEM maszyn jest bardzo łatwe, ponieważ ilość publiczności była w sam raz. Jednocześnie jakość odwiedzających uczestniczących była bardzo dobra, ponieważ większość z nich pochodziło z wysokim zamiarem zakupu i są gotowi do zakupu maszyny w krótkim okresie czasu.”

Marco Marchiorello informuje, że w ogóle feedback od wystawców jest to, że targi były bardzo udany biznes mądry. Maszyny zainteresowanie nabywczej wśród filmowych procesorów przetwarzających jest wciąż wysoka, a wiele firm ma plany inwestycyjne i zatwierdzone budżety na 2019 Perspektywy na rok 2019 w filmie maszyn konwertazy sektora pozostają pozytywne.

ICE 2019 był 11. edycja tej niszy koncert z 11.500 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej oraz 463 wystawców z 25 krajów. Na targach zarządzanie donoszą, że ICE 2019 była największa edycja od jego początków. Większość wystawców pochodzi z następujących krajów: Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych. Gdzie byli głównie z krajów niemieckojęzycznych, jednak frekwencja z innych krajów nie była większa niż oczekiwana przez zespół MachinePoint's. Marco Marchiorello komentuje, „Byłem zaskoczony ilością gości przybywających spoza Niemiec, spodziewałem targi być znacznie bardziej lokalnym, ale mieliśmy wysoki procent turystów z Francji i północnej Europy, a nawet z Turcji!”

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie