MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


Münih ICE 2019 sırasında Yüksek ekipman satın alma niyeti


This is not an official translate. Original version here

“Film dönüştürme şirketleri arasında Ekipman alımı niyeti göstermek ekipman alımı için onaylanmış plan ve bütçeleri vardı katılıyor 2019 En ziyaretçiler için yüksek olmaya devam”

“Katılımcı genel geribildirim çok olumlu olmuştur ve iş anlaşmaları sayısının yüksek fuarında gelişmiş”

ICE 2019 fuar Munich Almanya'da MachinePoint
ICE 2019 12. ve 14. Mart 2019 tarihleri ​​arasında Almanya'nın Münih gerçekleşti filmi dönüştürme endüstrisi için bir niş fuar olduğunu.

MachinePoint adil katılmak ve Syncro müşterilerine almaya durmak bulunmaları için fırsat oldu. MachinePoint ve Syncro, müşterilerine, her iki şirketin müşteri tabanını ve ürün ve hizmet sunan artırmak için bir ortaklık kapattık.

Syncro film haddeleme endüstrisi için yardımcı ekipman bir İtalyan sağlayıcısıdır. Şu anda genişleyen ve sanayi anahtar oyuncular ile ortaklıklar yoluyla diğer sektörlere büyüyor. ICE 2019 dönüştürme film endüstrisine ürünlerini sunmak için büyük bir fırsat olmuştur. MachinePoint teçhizat güncelleme isteyenlere müşterileri arasında Syncro teknolojisini dağıtır.

Marco Marchiorello, MachinePoint's Film Bölümü Sorumlu, yorum: “Bu ICE 2019 de sergileyen ilk kez MachinePoint's olmuştur ve sonuçlardan çok memnunuz. BUZ çok özel teknoloji ve katılımcılarla küçük fuardır. Bu muhteşem günlerde yapmış kişilerin kalitesi mükemmel olmuştur. Adil rahatça 2 gün boyunca ziyaret edilecek mükemmel bir boyutu vardır. halkın miktarı sadece doğru olduğu gibi makine OEM'ler gibi diğer ilginç katılımcı ile ilişkileri kurulması, çok kolay olmuştur. çoğu yüksek alım niyetiyle geldi ve kısa sürede makinelerini satın almaya hazır aynı zamanda, katılan ziyaretçilerin kalitesi, çok iyi oldu.”

Marco Marchiorello katılımcı genel geribildirim fuar iş açısından çok başarılı olmuştur olduğunu bildirir. Film dönüştürme işlemciler arasında Makina satınalma ilgi hala yüksek ve birçok şirket yatırım planlarını ve 2019 için onaylanan bütçeler sektörünü dönüştürme makineleri filmde 2019 yılında umutları olumlu kalır var.

ICE 2019 sergi alanı 11,500 metrekare ve 25 ülkeden 463 katılımcı ile bu niş gösterisi 11'incisi olmuştur. adil yönetim ICE 2019 kökeni beri en büyük baskı olmuştur bildirmiştir. Almanya, İtalya, Birleşik Krallık, İsviçre ve ABD'de: Çoğu katılımcı aşağıdaki ülkelerinden geldi. MachinePoint's ekibi tarafından beklenenden daha ziyaretçiler nereye ağırlıklı Almanca konuşan ülkelerden gelen, ancak diğer ülkelerden katılım büyük oldu. Marco Marchiorello yorum, “Ben Almanya dışından gelen ziyaretçi sayısını görünce edilmiş, ben çok daha fazla yerel olmak üzere fuar beklenen, ama biz, hatta Türkiye'den Fransa ve Kuzey Avrupa'da gelen ziyaretçiler yüksek oranda vardı!”

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde