MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint Used Machinery rozmawia na temat ekstruzji  This is not an official translate. Original version here

  Niemieckie i włoskie maszyny do wytłaczania marek używane przez Machinepoint
  W tym artykule MachinePoint Maszyny używane ujawnia ich postrzegania rynku produkcji jak wytłaczania jest wykonywanie w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a ich oczekiwania na najbliższe miesiące w 2011 roku.
  "Oba nasze sprzedaży i marketingu są w ciągłym kontakcie z przemysłem ich potrzeb używane maszyny, co daje nam ogromną ilość informacji zwrotnych na temat rynku jest prowadzenie inwestycji i jak postępują.

  Możemy powiedzieć, że europejskie rur producenci w dalszym ciągu być w gotowości pozycji, co bardzo ostrożne plany, jeśli chodzi o inwestycje na rok 2011. grupy Big dużych producentów i wciąż przechodzi wewnętrzną restrukturyzację, przenosząc ich produkcji i urządzenia do lokalizacji o niższych kosztach pracy, ze niewiele ma interesujące inwestycje są zrealizowane lub planowane w najbliższej przyszłości.

  Europejskich producentów okien przyjęli również stanowisko gotowości na razie.

  Jakość używane maszyny jest obecnie wprowadzanych na rynek w wyniku niektórych z tych restrukturyzację, z wieloma świetnymi oferty można znaleźć na tych, którzy chcą zakupić europejskich marek w dobrej cenie.

  Jednocześnie, nie mamy się spodziewać skali światowej dużych inwestycji w kompletne, nowe rośliny wytłaczania w najbliższym czasie. W połowie długoterminowej może to doprowadzić do niedoboru w Europejskiej maszyny używane na rynek w kolejnych latach.

  Liczba wybranych rynkach, które mają obecnie aktywne na rynku budowlanym, takich jak Indie i Brazylia, również obecnie pochwalić się silną, urządzeń przemysłowych do wytłaczania. Oznacza to, że nawet po konkurencyjnych cenach, wysokiej jakości europejskich używane maszyny twarze wściekły konkurencji ze strony lokalnych producentów, którzy oferują dobre ceny za nowe maszyny. Ponadto niektóre przepisy w niektórych krajach sprawiają, że import używanych maszyn bardzo trudne.

  Popyt na używane maszyny była bardzo wysoka w poszczególnych rynkach w ciągu ostatnich kilku miesięcy, jeden z najbardziej aktywnych rynków są na Bliskim Wschodzie. Popyt jest głównie do maszyn rury z najbardziej pożądanych marek będących niemieckich: Cincinnati, Battenfeld i Kraus Maffei.

  Najbardziej pożądanych marek na całym świecie do wytłaczania używane maszyny są niemieckie i włoskie marki.

  Ameryka Łacińska jest wysoko na liście aktywnych rynków, jednak obecne kursy wymiany mają wpływ na ceny europejskie maszyny.

  W połowie perspektywie spodziewamy się, że w Afryce Północnej rynku w celu zwiększenia ich zapotrzebowanie na maszyny do wytłaczania. Po powszechne sytuacja polityczna ustabilizowała się, nie będzie potrzeba odbudowy i rozwoju w tych krajach, jak również wzrost inwestycji zagranicznych.

  MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00  Corporate video