MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Restrukturalizacím ve zpracovatelském průmyslu extrudery 'průmysl  This is not an official translate. Original version here

  Německé a italské značky extruze použité stroje strojní nabídka od Machinepoint
  V tomto článku MachinePoint použitých strojů odhalí jejich vnímání toho, jak vytlačování výrobním trhu vystupuje v posledních měsících a očekávání na nadcházející měsíce v roce 2011.
  "Obě naše prodejní a marketingové týmy jsou neustále v kontaktu s průmyslem pro jejich potřeby použité stroje, které nám poskytuje velké množství informací o tom, jak trh vede a jak probíhají investice.

  Dá se říci, že Evropská trubky výrobci i nadále v pohotovostním postavení, což velmi opatrné plány, pokud jde o investice na rok 2011. Velké skupiny a velkými výrobci jsou stále procházejí vnitřní restrukturalizacím, pohybující se v jejich výrobě a zařízení na místa s nižšími náklady na pracovní sílu, s malý k žádné zajímavé investice byly realizovány nebo plánované pro blízkou budoucnost.

  Evropský výrobce oken přijalo také pohotovostní polohy pro bytí času.

  Kvalita použitých strojů je v současné době vstupují na trh v důsledku některé z těchto restructurations, s mnoha skvělých nabídek se nachází na ty, kteří chtějí koupit evropských značek za výhodné ceny.

  Současně, nemáme očekávat, že celosvětovém měřítku rozsáhlé investice do dokončení nové rostliny vytlačování v dohledné době. Ve střednědobém horizontu by to mohlo vést k nedostatku v Evropské použitých strojů na trh v následujících letech.

  Počet vybraných trzích, které v současné době aktivní stavebního trhu, jako jsou Indie a Brazílie, také v současné době pochlubit silnou místní vytlačování strojírenství. To znamená, že i za konkurenceschopné ceny, vysoká kvalita použitých strojů čelí evropské zuřivé konkurenci od místních výrobců, kteří nabízejí výhodné ceny pro nové stroje. Kromě toho, některé předpisy v některých zemích, aby dovoz použitých strojů velice náročná.

  Poptávka po použité stroje byla velmi vysoká v některých trzích v posledních několika měsících, jeden z nejaktivnějších trhy jsou na Blízkém východě. Poptávka je především pro potrubí stroje, s nejžádanější značky jsou německé: Cincinnati, Battenfeld a Kraus Maffei.

  Nejžádanější značky po celém světě pro vytlačování použité stroje jsou německých a italských značek.

  Latinská Amerika je také vysoko na seznamu aktivních trzích, ale současná přepočítací koeficienty mají vliv na ceny evropského strojů.

  Ve střednědobém horizontu očekáváme, že severoafrické trhu ke zvýšení poptávky po vytlačování stroje. Jakmile se širokou politickou situací se ustálily, bude potřeba pro obnovu a rozvoj v těchto zemích, stejně jako nárůst zahraničních investic.

  MachinePoint Media oddělení
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00  Firemní video