MachinePoint Used Machinery rozmawia na temat ekstruzji

- Aktualności
Niemieckie i włoskie maszyny do wytłaczania marek używane przez Machinepoint
W tym artykule MachinePoint Maszyny używane ujawnia, jak wygląda postrzeganie rynku produkcji, wytłaczania oraz oczekiwania na najbliższe miesiące w 2011 roku.

"Oba działy sprzedaży i marketingu są w ciągłym kontakcie z przemysłem i jego potrzebami co do używanych maszyny, co daje nam ogromną ilość informacji zwrotnych na temat rynku.

Możemy powiedzieć, że europejscy producenci rur w dalszym ciągu są w gotowości, jeśli chodzi o inwestycje na rok 2011. Grupy dużych producentów wciąż przechodzą wewnętrzną restrukturyzację, przenosząc ich produkcji i urządzenia do lokalizacji o niższych kosztach pracy.

Europejscy producenci okien przyjęli również stanowisko gotowości na razie.

Jednocześnie, nie mamy co się spodziewać w najbliższym czasie w skali światowej dużych inwestycji w kompletne, nowe maszyny do wytłaczania. W połowie długoterminowej może to doprowadzić do niedoboru w Europejskiej maszyny używane na rynek w kolejnych latach.

Rynki które mają obecnie aktywność na rynku budowlanym, takich jak Indie i Brazylia, również obecnie mogą pochwalić się silnym zapotrzebowaniem na urządzenia przemysłowe do wytłaczania. Oznacza to, że nawet po konkurencyjnych cenach, wysokiej jakości europejskich używane maszyny twarze wściekły konkurencji ze strony lokalnych producentów, którzy oferują dobre ceny za nowe maszyny. Ponadto niektóre przepisy w niektórych krajach sprawiają, że import używanych maszyn bardzo trudne.

Popyt na używane maszyny był bardzo wysoka w poszczególnych rynkach w ciągu ostatnich kilku miesięcy, jeden z najbardziej aktywnych rynków są na Bliskim Wschodzie. Popyt jest głównie do maszyn rury z najbardziej pożądanych marek będących niemieckich: Cincinnati, Battenfeld i Kraus Maffei.

Najbardziej pożądanymi markami na całym świecie do wytłaczania używane maszyny są niemieckie i włoskie marki.

Ameryka Łacińska jest wysoko na liście aktywnych rynków, jednak obecne kursy wymiany mają wpływ na ceny europejskie maszyny.

W połowie perspektywie spodziewamy się, że w Afryce Północnej rynku w celu zwiększenia ich zapotrzebowanie na maszyny do wytłaczania. Po powszechne sytuacja polityczna ustabilizowała się, nie będzie potrzeba odbudowy i rozwoju w tych krajach, jak również wzrost inwestycji zagranicznych.

MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie