Bezpieczne transakcje z używanymi maszynami są koniecznością


This is not an official translate. Original version here

Unikanie oszustw w maszyny używane
„Najbardziej kosztowna inwestycja maszyny jest to, że wykonana na maszynie, że nigdy się do pracy”. To jest opinia César Rodríguez po ponad 30-letnim doświadczeniem maszynowym. „Drugi najgorszy inwestycja odbiera inną maszynę niż jednego zakupionego”.

Jedną z rzeczy, które ustawia MachinePoint spośród innych firm maszyny wykorzystywane jest zaufanie, które budujemy z naszymi klientami. Aby poprawić i utrzymać to zaufanie, możemy kontynuować nasze wysiłki w celu wzmocnienia przestrzegania przepisów ochrony klienta, które zainwestowały ważne ilości czasu i środków, aby to zrobić. W MachinePoint, zgodność nie jest jedynie dział lub zbiór zasad do naśladowania, to jest zakorzenione w naszej kulturze firmy i fundamentalną część sposobu w jaki działamy.

„W ciągu ostatnich dwóch dekad, opracowaliśmy sprawdzoną metodologię, która chroni wszystkie strony biorące udział w transakcji. Metodologia nie jest standardem przemysłowym, lecz wynikiem wielu lat doświadczeń sprzedaży nowych i używanych maszyn i głównie pokonywania kilka krytycznych sytuacjach, które nauczyły nas, jak zrobić bezpiecznych transakcji.”

Większość operacji realizowanych przez MachinePoint, zaangażowanie międzynarodowych przelewów i maszyn międzynarodowego ruchu, niektóre z nich z wielkim złożoności technicznej i finansowej. Posiadanie rygorystyczną procedurę określającą wszystkie właściwe kroki i dokumentację w miejscu i robi skrupulatnego due diligence części biorących udział w transakcji ma kluczowe znaczenie dla zmniejszenia ryzyka oszustwa.

Cesar Rodriguez, MachinePoint CEO komentuje: „Mamy do czynienia wiele ciekawych sytuacji w ostatnich latach. To nie wystarczy być szczególną ostrożność i mamy Ustanowiony procedurę w naszej firmie, aby uniknąć nadużyć. Nasz dział prawny opracował bezpiecznych umów w celu uniknięcia nadużyć „.

Oszustwo jest we wszystkich kształtach i rozmiarach, a czasami są one bardzo innowacyjne. MachinePoint ma do czynienia z oszustwami w kilku okazjach. Możemy klasyfikować nadużyć w różnych kategoriach:

Procedura Ochrona kupującego:

1. Identyfikacja Machinery
. Czasami sprzedawcy wskazują na „zabrać” złą maszynę do zespołu rozbiórce; czasami audytorzy wysłane przez kupującego są „wskazał” do niewłaściwego urządzenia do badania. Protokół nadzorcza MachinePoint unika takich sytuacji. W swojej nieobecności, błędem jest zbyt późno odkryte przez agentów celnych, gdy maszyna została zapłacona i usunięte z fabryki.
2. Bezpieczne płatności. Wiele firm już doświadczyło płacić za coś, a potem coraz nic lub coś innego w zamian. MachinePoint ma udokumentowanymi bezpiecznych transakcji i gwarancję pośrednictwa, które zwrócone pieniądze do wielu odbiorców, jeśli transakcja nie może zostać zrealizowane zgodnie z ustaleniami.
3. szpiegostwa. Bardzo rzadko mieliśmy sytuacje, w których nabywca próbuje dowiedzieć się tajemnice handlowe lub operacyjne od sprzedawcy, ale one istnieją. Protokół MachinePoint obejmuje identyfikację i dochodzenie kupujących, aby upewnić się, że nie są one zupełnie inną osobą lub firmą niż jeden zaproszony.
4. Dostarczanie profesjonalnych. Maszyny poprawny demontaż jest kluczem, aby móc ponownie uruchomić maszynę na następnym przeznaczenia. Numeracja części elektromechanicznych, wybierając odpowiednią ochronę i pakowanie, załadunek poprawne, biczowanie, wysyłkę, eksportowanie, importowanie i ubezpieczenie są kluczowe, aby móc uniknąć wypadków lub reagować powinno to nastąpić.
5. Nielegalny handel towarami. Leki, biżuteria, złoto lub przemyt zwierząt są poważne przestępstwa, a żadna firma nie chce się uczyć, że ich maszyna przybył pełen nielegalnych towarów. MachinePoint ma doświadczenie, aby uniknąć niespodzianek dla kupujących i posiada szereg protokołów, które należy zachować szczególną ostrożność w nadzorowaniu, fotografowanie, zawieranie umów fakturowanie, załadunek i dostarczaniu maszyn.

OCHRONA Sprzedawca:
1. Pranie pieniędzy
. MachinePoint chroni się ze sprzedawcą przez upewniając się, że pieniądze użyte do zapłaty za sprzęt kapitał jest wyraźnie określona, ​​pochodzi od kupującego, a nie z nielegalnych źródeł pieniędzy. Sprzedawca może odpocząć wiedząc, że MachinePoint przestrzega najwyższych standardów biznesowych.
2. Unikaj roszczeń. MachinePoint gwarantuje swoje usługi pośrednictwa i troszczy się o wszystkich kupujących skarży się na maszynie zakupiony. Nasze doświadczenie sprawia, że ​​zamawiający i oczekiwania nabywców jasne, co powoduje większe zadowolenie klienta. Dlatego duże koncerny zaciągania nas jako pośredników transakcji wewnętrznych, aby uniknąć problemów między grupami.

Wierzymy, że zapobieganie nadużyciom jest odpowiedzialność każdego z nas. Najlepszą obroną jest mieć świadomość, kształcić się, zdrowym rozsądkiem i wybrać profesjonalnych dostawców. Powołując się na profesjonalnego partnera dla swojego kupować i sprzedawać używane maszyny będzie łatwy proces. MachinePoint jest zaangażowana w walkę z oszustwami i pomaga klientom chronić się przed ofiarą oszustwa.
Spotkaj się z nami
˂
˃
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:

Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie