MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint prodává a koordinuje demontáž a transport plného vysokokapacitní rána vytlačování zařízení ze Spojeného království do Turecka


This is not an official translate. Original version here

"Splnění termínů tohoto složitého projektu je jedním z úkolů, který splnil nám nejvíc, protože jejich zásadní význam jak pro prodejce strojů a kupující“

MachinePoint úspěšně prodával a koordinoval demontáž a přepravu pěti vysokou kapacitou vyfukování linky z Velké Británie do Turecka. Když britská společnost svěřil poslání prodává své linky pro MachinePoint, že hledala partnera, který by pomohl ve složitém procesu prodeje kompletního zařízení. Bylo pět řádků k produkci lahví pro kosmetický průmysl, se všemi sousedních zařízení dopravních pásů a balicích strojů, s kapacitou produkovat maximálně 150.000 lahví za den. Počáteční výzva týmu MachinePoint bylo zjistit, je-li to možné, jeden kupující. To by mělo za následek mnohem agilnější operaci britského prodejce, než pokud mají stroje, které mají být prodány do různých firem, což by znamenalo mnohem více práce, pokud jde o návštěvách se zákazníky, logistiky a řízení plateb a časování. Strojní zařízení bylo v perfektním stavu údržby a se všemi jeho kompletní informace. To bylo zařízení pro vytlačování foukáním malých plastových lahví značky Techne, velmi uznána mezi výrobci vysokokapacitních vyfukování stroje na láhve. Tým MachinePoint ocenila strojů a vytvořil plán propagace s cílem nalézt jediného kupce.
Díky mezinárodní přítomností MachinePoint a jeho hluboké znalosti trhu výtlačné nadouvání kruhovou tryskou v různých zeměpisných oblastech, bylo možné identifikovat potenciální kupce v různých částech světa, kteří pracovali se značkou Techne. Podpora vedla k úspěchu, a po provedení filtr zúčastněných potenciálních kupujících, kontrola byla provedena na britském závodu, která vyústila v dohodu o koupi elektrárny. Mít dobře definované a segmentovaný portfolio potenciálních klientů bylo klíčem k dosažení tohoto výsledku v rekordním čase. Obchodní tým MachinePoint, současné dnes na několika místech v Evropě, Americe a Asii, se v neustále kontakt s trhem, a byli informováni o budoucích investicích a divestic v kapitálových statků. To nám umožňuje rychle identifikovat potřeby firmy, které chtějí prodávat a ty, které chtějí koupit, sepnutí v krátkých časových úsecích. Héctor Sánchez, obchodní ředitel MachinePoint je vytlačování divize v komentáři ve Velké Británii, „Největším problémem pro nás v tomto projektu bylo řízení časy mezi potřebami prodávajícího a kupujícího. Časový rámec, ve kterém prodávající může uvolnit stroj byl větší, než je určený kupujícím. Trvalo až 9 dlouhých měsíců pro zařízení, které má být bez výrobních nákladu. Tento časový rámec, i když delší, než chtěl kupující, bylo přijato vzhledem ke kvalitě strojů. ""

planta extrusión soplado
extrusión soplado
planta de extrusión soplado


Práce MachinePoint je získat a předat všechny zainteresované strany, nejspolehlivější informace o situaci v tak, aby mohly posoudit, zda operace je životaschopný u všech proměnných nákladů a času, a aby byla přijata odpovídající opatření, jako je operace vyvíjí. Důvěryhodnosti mezi oběma stranami je klíčem k mít správné informace. MachinePoint vždy rozhodl pro kvalitní a profesionální služby, kde důvěra se společností, s nimiž to funguje, je zásadní. To je důvod, proč mnoho zákazníků s opakovaným podnikání s MachinePoint, jako je tomu v tomto projektu. Héctor Sánchez oceňuje operace, „Jsme s konečným výsledkem tohoto projektu velmi spokojený, protože v termínu demontáže a nakládku byly splněny, jak bylo dohodnuto, bez jediného zpoždění. Když přijde na tolik strojů, demontáž a doprava komplexní a mnoho nepředvídané události může dojít. dobré řízení projektu a kvalita poskytovatelé služeb jsou klíčové. „MachinePoint je dobrý výběr poskytovatelů služeb, se kterými spolupracuje, a ověřuje pro každý projekt, že vybrané demontáž a dopravní dodavatelé splňovali všechny potřebné parametry pro zvláštnosti každého provozu. S mnoha let na trhu, MachinePoint již má široké portfolio osvědčených dodavatelů pro práci s, ale i tak pečlivý ověření je vyrobena z každého dodavatele pro každý projekt, jako by to bylo první, aby se zabránilo nežádoucím překvapením.

Druhým klíčovým faktorem pro úspěšnou demontáž a dopravu je dobré řízení projektu. Zařízení již vybrán, musí být koordinovány v detailu. Komunikace a přísné pozornost k detailu jsou nezbytné. V rámci tohoto projektu MachinePoint koordinuje čtyři různé servisní firmy: zrušení společnosti, společnost, která se pohybuje na strojní zařízení mimo továrnu, dopravní společnost a společnost, která byla zodpovědná za generování dokumentace exportu. Tři dny bylo dovoleno demontovat a vložit pět vytlačování řádky a všechno šlo podle plánu. Oba prodejce strojů a kupující vědět, že je obtížné tuto operaci a velmi rádi se službou nabízenou MachinePoint. Dodržení doby je klíčem k zamezení vícenákladů. Při mnoha příležitostech prostor v závodě musí být uvolněn tak, aby umožnily poskytování nových strojů. Načíst všechny stroje, bylo zapotřebí 7 mega nákladní vozidla s 13,6 metru na délku a 3 metry na výšku a tři dny intenzivní práce. Všechny vozy byly schopny zavést i zadní a horní. To výrazně usnadňuje nakládání a umožňuje lepší manévrování v závislosti na konečné hmotnosti a rozměrech, které nejsou vždy zřejmé, kdy je doprava smluvně. Například v tomto konkrétním případě a priori záměrem bylo nahrát kamiony seshora, ale po analýze to na místě, bylo rozhodnuto, že je to schůdnější je načíst ze zadní strany. Technici kupujícího byli přítomni po celou dobu demontáže něco žádoucí, aby bylo možné později snáze místě určení montáž strojů. Tým MachinePoint označí všechny kousky, dělá inventuru a filmy video z demontážních fází, které mohou usnadnit kupujícího.

Logistiky společnost uzavřela smlouvu na tento projekt rychle reagoval a dodávané výsuvné kamiony, což umožnilo loading všechny stroje bez prodlení. Export společnost s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti exportu ze Spojeného království do Turecka, dodávají potřebnou ATR doklad pro strojní zařízení se projít turecké hranici bez problémů. Po dokončení projektu a zpět domů, MachinePoint tým, včetně prodejců a manažery z oblasti logistiky a právního oddělení slavil obrovsky úspěšnou operaci!
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás