MachinePoint sprzedaje i koordynuje demontaż i transport pełnej wysokiej pojemności wytłaczania z rozdmuchiwaniem zakładzie formowania z Wielkiej Brytanii do Turcji

- Historie sukcesów

This is not an official translate. Original version here

"Spotkanie terminów tego złożonego projektu jest jednym z wyzwań, które nam zadowolonych najbardziej ze względu na ich ogromne znaczenie zarówno sprzedawca maszyn i kupujący”

MachinePoint powodzeniem sprzedawane i koordynowane demontaż i transport pięciu dużej pojemności linie do wytłaczania z rozdmuchem z Wielkiej Brytanii do Turcji. Kiedy brytyjska firma powierzyła misję sprzedaje swoje wiersze do MachinePoint, to szukał partnera, który pomógłby w złożonym procesie sprzedaży kompletnego zakładu. Było pięć linii do produkcji butelek dla przemysłu kosmetycznego, z całym przyległym wyposażenie przenośników taśmowych i maszyn pakujących, o pojemności do uzyskania maksymalnie 150.000 butelek dziennie. Początkowy wyzwanie zespołu MachinePoint było znaleźć, jeśli to możliwe, jednego nabywcy. Spowodowałoby to w znacznie bardziej zwinny pracy dla sprzedawcy brytyjskiego niż gdyby maszyny muszą być sprzedawane do różnych firm, co oznaczałoby dużo więcej pracy w zakresie wizyt z klientami, logistyki i zarządzania płatnościami i taktowania. Maszyna była w idealnym stanie utrzymania iz całej swej kompletnej informacji. Są to urządzenia do wytłaczania z rozdmuchiwaniem małych plastikowych butelek marki Techne, bardzo rozpoznawane wśród producentów wysokowydajnych maszyn do wytłaczania z rozdmuchiwaniem do butelek. Zespół ceniony MachinePoint maszyn i opracowała plan promocji w celu znalezienia tylko jednego nabywcy.
Dzięki międzynarodowej obecności MachinePoint i jego głębokiej znajomości rynku wytłaczania z rozdmuchiwaniem w różnych regionach geograficznych, możliwe było zidentyfikowanie potencjalnych nabywców w różnych częściach świata, którzy pracowali z marką Techne. Promocja zakończyło się sukcesem, a po dokonaniu filtr zainteresowanych potencjalnych nabywców, inspekcja została wykonana do brytyjskiego zakładu, który doprowadził do porozumienia na zakup roślin. Posiadanie dobrze zdefiniowane i segmentacji portfela potencjalnych klientów był klucz do osiągnięcia tego rezultatu w rekordowym czasie. Zespół handlowy MachinePoint, obecne dziś w wielu miejscach w Europie, Ameryce i Azji, jest w ciągłym kontakcie z rynkiem i są informowani o przyszłych inwestycji i dezinwestycji w dobra kapitałowe. To pozwala nam szybko zidentyfikować potrzeby firm, które chcą sprzedać i tych, którzy chcą kupić, zamykając działalność w krótkich okresach czasu. Héctor Sánchez, dyrektor handlowy działu wytłaczania MachinePoint w komentarzach brytyjskich „Najtrudniejszym wyzwaniem dla nas w tym projekcie został zarządzania czasy między potrzebami sprzedającego i kupującego. Ramy czasowe, w którym sprzedawca mógłby zwolnić maszyn było większa niż zamierzone przez kupującego. podjęła do 9 długich miesiącach dla urządzeń są wolne od obciążeń produkcyjnych. Termin ten, chociaż dłużej niż poszukiwany przez kupującego, został przyjęty ze względu na jakość maszyn. ""

planta extrusión soplado
extrusión soplado
planta de extrusión soplado


Prace MachinePoint jest uzyskać i przekazać do wszystkich stron zaangażowanych najbardziej wiarygodnych informacji o sytuacji, aby mogły ocenić, czy operacja jest opłacalne ze wszystkich zmiennych kosztów i czasu, i że zostaną podjęte odpowiednie środki jako operacja ewoluuje. Zaufanie między stronami jest kluczem do posiadania prawidłowych informacji. MachinePoint zawsze zdecydowaliśmy się na jakość i profesjonalną obsługę, gdzie zaufanie do firm, z którymi współpracuje ma fundamentalne znaczenie. Dlatego wielu klientów powtórzyć robi interesy z MachinePoint, jak to jest w przypadku tego projektu. Héctor Sánchez docenia pracę: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego wyniku tego projektu, ponieważ terminy w demontażu i załadunku zostały spełnione zgodnie z umową, bez żadnego opóźnienia. Gdy chodzi o tak wiele maszyn, demontaż i transport może wystąpić skomplikowane i wielu nieprzewidzianych zdarzeń. dobrego zarządzania projektem i jakość usług dostawców są kluczem. „MachinePoint sprawia, że ​​dobry wybór usługodawców, z którymi współpracuje, i weryfikuje dla każdego projektu, że wybrane demontażu i transportu dostawcy spełniają wszystkie niezbędne parametry szczególnych każdej operacji. Z wielu lat na rynku, MachinePoint ma już szeroką gamę dobrych dostawców do pracy, ale nawet tak, to drobiazgowy weryfikacja wykonana jest z każdego dostawcy dla każdego projektu, jak gdyby był pierwszy, aby uniknąć niechcianych niespodzianek.

Drugim kluczowym czynnikiem dla udanego demontażu i transportu jest dobre zarządzanie projektem. Sprzęt już wybrane muszą być skoordynowane w szczegółach. Komunikacja i rygorystyczna dbałość o szczegóły są niezbędne. W tym projekcie MachinePoint koordynuje cztery różne firmy usługowe: Spółka demontażu, firma, która przenosi maszyny poza fabryką, firma transportowa i firma, która była odpowiedzialna za generowanie dokumentacji eksportowej. Trzy dni pozwolono zdemontować i załadować pięć linii wytłaczania, i wszystko poszło zgodnie z planem. Zarówno sprzedawca maszyn i kupujący zna trudności tej operacji i są zadowoleni z usług oferowanych przez MachinePoint. Szanując czas jest kluczem do uniknięcia dodatkowych kosztów. W wielu przypadkach miejsce w zakładzie mają być uwolnione w celu umożliwienia dostarczania nowych maszyn. Aby załadować całą maszynerię, były potrzebne 7 mega ciężarowe 13,6 metrów długości i 3 metry wysokości i trzy dni intensywnej pracy. Wszystkie ciężarówki udało się załadować zarówno z tyłu i do góry. Ułatwia to w znacznym stopniu obciążenia i pozwala na lepsze manewrowanie w zależności od ostatecznego wagi i wymiarów, które nie zawsze są jasne, gdy transport jest zakontraktowane. Na przykład w tym konkretnym przypadku, a priori intencją było, aby załadować ciężarówki z góry, ale po przeanalizowaniu go na miejscu zdecydowano, że to było bardziej opłacalne, aby załadować je od tyłu. Technicy kupującego były obecne na całym demontażu, czymś pożądanym, tak, aby móc później łatwiej montować urządzenia w miejscu przeznaczenia. Zespół MachinePoint etykiet wszystkich elementów sprawia, że ​​wykaz i filmów wideo z demontażu faz, które mogą ułatwić kupującym.

Firma logistyczna zakontraktowane na ten projekt szybko zareagował i dostarczane extendable ciężarówki, co pozwoliło załadowaniu wszystkich maszyn bez zwłoki. Firma eksport, z dużym doświadczeniem w eksporcie z Wielkiej Brytanii do Turcji, dostarczył niezbędnych dokumentów ATR dla maszyn do podejmowania granicy tureckiej bez problemu. Po zakończeniu projektu i powrót do domu, zespół MachinePoint, w tym sprzedawców i menedżerów z logistyki i działu prawnego świętował niezwykle udaną operację!
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie