MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Příběh o úspěchu v průmyslovém strojů logistiky


This is not an official translate. Original version here

Při nákupu a prodeji použitých průmyslových strojů existuje velký rozdíl mezi společnostmi, které jednoduše meziproduktu a jsou komisionářů, ty, které poskytují logistické služby a ty, které vynikají ve svých logistických operací.

Logistické náklady mohou mít vliv na ziskovost každému nákupu strojů, a může zvýšit drasticky, ne-li řádně spravovat.

Několik úkolů je třeba řádně řešit: dobré znalosti o demontáž, nakládku a dopravní projektu a jeho různých fázích, je správné stanovení milníků a agendy a výběr vhodných servisních společností. Průmysl zkušenosti a znalosti stroje je nezbytné promítnout zvládnout logistiku průmyslového vybavení.

Zde je příklad zařízení demontáž, nakládku a transport řízena MachinePoint's tým

Vše začíná s prodejem kompresoru ve vlastnictví švýcarské PET láhev výrobní firmy v odvětví nápojů. Kompresor byl poslední stroj, které mají být zlikvidovány, aby se zavřít továrnu, z nichž většina byla odprodána do většího plastového výrobní skupiny.

Prodejní tým MachinePoint posuzoval prodejce na správné tržní ceně za jeho kompresoru. Počáteční nadměrné požadovaná cena od prodávajícího znamenalo kompresor neměl prodávat za více než 2 roky. Bylo to BELLIS & Morcom kompresor, od roku 2011, WH50 H3N modelu, ve velmi dobrém stavu a velmi málo hodinách provozu. MachinePoint vždy dává svým zákazníkům ocenění na trhu se snaží maximalizovat jejich prodejní cenu, ale zároveň udržet ceny reálné, aby zajistily rychlý prodej strojního zařízení, protože čím víc plyne čas, tím více je znehodnocen.

Kupující byl Američan společnost a již pravidelný MachinePoint zákazníků.
Někdy zákazníci zařídit sami demontáž a přepravu strojního zařízení k jejich nejbližšího přístavu. Od tohoto bodu, kupní společnost má na starosti zpracování dokumentace dovozu přepravou stroje na svém závodě a řízení montáže a uvádění do provozu. I když v mnoha případech podniky nemají prostředky nebo zkušenosti a raději delegovat všechno to odbornou firmou.

MachinePoint má logistický tým in-house, která slouží ty zákazníky, kteří to potřebují. Pro tento konkrétní projekt, logistiky tým MachinePoint byl najat kupujícím řídit demontáž, balení, nakládání a přepravy projektu.Níže je rozpis jednotlivých fází projektu průmyslové logistiky.

1. Definovat také projekt a jeho milníky

Definování počáteční program s oběma stranami je naším prvním krokem. Je třeba posoudit, kdy může být strojní zařízení demontovat a v jakém časovém rámci. Pokud se jedná o malé zařízení, jako v tomto případě, demontáž a nakládka obvykle trvá jen den nebo dva, ale pokud se jedná o kompletní zařízení předpokládá, že může trvat několik týdnů, aby demontáž a zařízení zabalte.

Úprava data detailně s jejich různými milníky a správu dobře změn specializovaných týmů i přesun úkolů jsou kritické body.

2. Volba správného dodavatele

Výběr společností s potřebnými znalostmi, zkušenostmi a pojištění je dalším klíčovým bodem. V závislosti na druhu, a dokonce i značky strojního zařízení, musí být určité demontáž najat nad ostatními. Profesionální demontáž je nezbytné, aby se předešlo problémům při spuštění-up a uvedení do provozu strojního zařízení v místě určení.

Pro tento projekt, společnost byla najata k extrakci oleje z kompresoru, protože stroje mají cestovat kapalina-free. Jednalo se o společnost specializující se na recyklaci oleje, který zaručuje jeho správnou recyklaci a poskytuje nezbytné vyprazdňování a recyklace certifikáty. Jedná se o jednoduchý proces čerpání oleje z kompresoru do nádrží.

Jiná společnost byla pak najal demontovat a zabalit kompresoru a opravit ji do kontejneru.

Zvolený poskytovatel pro tuto práci musí mít dobře kvalifikovaný personál, který má zkušenosti s tímto typem strojního zařízení, a to i subjekty s odbornými znalostmi v zacházení s jeřáby, průmyslové stěhování, průmyslové přemisťování a veškeré vybavení potřebné k výkonu práce: vysokozdvižné vozíky, jeřáby a obalový materiál. Jednalo se o jednoduchou demontáž, protože byl malý stroj.

Doprava byla zadána třetí společnosti, protože jejich ceny byly více konkurenceschopné. MachinePoint má objem zakázek pro přepravu za velmi konkurenceschopné ceny s dopravními společnostmi, se kterými pracuje již mnoho let. Najímání řízení logistiky specializované firmy, jako je MachinePoint má tu výhodu, kromě bezpečnosti a pohodlí, že nabízí, že jeho ceny jsou v mnoha případech více konkurenceschopné.

3 Podrobné sledování označeného programu

Kompresor cestoval ze Švýcarska do USA, takže přes port Amsterdamu a vstupující do přístavu v Miami. Z přístavu v Miami při koupi byla společnost péči o procesu importu a přepravu na konečné místo určení.

Otevřená horní kontejner byl zkrácen. Otevřená horní část 40 ft kontejnery jsou vhodnější pro případy, jako je tento, protože je snadnější načíst stroje seshora spíše než přes zadní dveře standardních kontejnerů, v nichž má být strojní zařízení válcované ji načíst, za předpokladu, že větší riziko údery. Při načítání otevřený horní nádobu, je také snazší umístit všechny stroje dobře a co nejvíce prostoru.

Dalším důležitým bodem je zkontrolovat i všechny pojištění a jejich smlouvy s zúčastněných společností. MachinePoint logistické oddělení má pojistku, která je určena k pokrytí použitých strojů operace, kde je pojištěn do výše 75% hodnoty stejného strojního zařízení nového. Vztahuje se na přepravu z jednoho nebo více nákladních automobilů, meziproduktů skladů a všech rizik spojených s demontáží k dodáním stroje. Nejedná se o tradiční pojištění přepravy protože tyto zahrnovat pouze „cesta“, a nikoliv ostatní rizika operace. Většina dopravy pojištění vylučuje použitého vybavení. Osvědčení vydané MachinePoint ve spojení s pojistitelem nabízí MachinePoint's zákazníkům jistotu, že jsou správně pojištěni a je přímým příjemcem pojištění bez prostředníků, ale s podporou MachinePoint, a zároveň se vyhnout fiskální rizika. Ještě důležitější je mít logistický tým, který radí klienta v případě pojistné události a pojišťovna se zaměřením na použitých průmyslových strojů a sítě odborníků dostatečných reagovat kdekoli na světě.

4 výzvy projektu

Když žádají MachinePoint's tým o výzvách tohoto projektu, oni nám říkají, že za prvé, že je důležité, aby realisticky počáteční cenu, takže provoz je životaschopný, a ne dát falešná očekávání prodejců následovaly drastické snížení cen vzhledem k počáteční nabídka.

Koordinace různých firem vyžaduje definici podrobný pořad jednání ve dnech a hodinách. To je zásadní, že nemá zpoždění a neplánovaným situacím, které povedou ke zpoždění a dodatečným nákladům.

5 Příklady problémů, které mohou nastat v logistických projektů průmyslových

Zpoždění při demontáži znamená, že budete muset zaplatit za zastavení kamionů. V závislosti na zpoždění, může to vést ke ztrátě nákladní loď a musel opět znovu řídit celý transport.

Pokud je na druhé straně vozíku nepřichází v dohodnutém termínu, má přesčas má být zaplacena v rozebrání a nakládání firmy. Tyto náklady mohou být velmi vysoké, protože to není jen náklady na přesčasovou práci, ale také náklady na objednávky, které společnost nemusela splnit za to, že k rozšíření svých hodin věnovaných projektu. Nebo celý proces načítání může být odloženo, s nepříjemnostmi a náklady, které by to mohlo znamenat. V některých případech je tato otázka se může stát velmi kritický, když prostor má být volný k určitému datu, které nový stroj vstupuje do závodu.

Nepředvídatelné demontáž situace mohou nastat, a může být zapotřebí speciální zásahy. Tyto situace jsou řešeny snáze, pokud budete pracovat s odbornými společnostmi služeb, kteří mají zkušenosti předvídat incidentů a mají potřebné technické pracovníky pro jejich řešení.

Dalším typickým příkladem je, když jednou zařízení demontováno více nákladový prostor, než je zapotřebí nejprve smluvně. MachinePoint v oddělení logistiky má rozsáhlé zkušenosti v tomto typu situace a ví, jak je rychle řešit, a to díky jeho spolupráce s logistickými společnostmi a jejich smluvní kapacity.

Logistika se již ukázala být konkurenční výhoda jako nadnárodní společnosti, jako Zara a Amazon. MachinePoint zvolila profesionalizovat služby kupovat a prodávat použité stroje vytvořením postupu a oddělení logistiky in-house, který poskytuje kvalitní průmyslové logistické služby svým zákazníkům.

Nakládání a proces balení

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás