MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint Food Technologies ogłasza zakończenie ambitnego projektu  This is not an official translate. Original version here

  Realizacja pierwszy projekt z Coca-Cola Enterprises uzasadnia możliwości nowego podziału MachinePoint Group
  MachinePoint Technologii Żywności i Coca-Cola Enterprises ogłosiły ukończenie co było pierwszym projektem MachinePoint Technologii Spożywczych "w nowo utworzonej podziału MachinePoint Group.

  Coca-Cola Enterprises zawarte MachinePoint Technologii Żywności w październiku 2010 roku do likwidacji, wiertnicy, załadunku i transportu całkowite wypełnienie linii od fabryki Marsylii. Złożoność projektu nakazała być realizowane w sześciu etapach, z samej linii demontażu w dwóch fazach; demontażu w pierwszym etapie została wykonana podczas gdy reszta linii był jeszcze w produkcji.

  Rozlewnię okupowanej 2500sqm i pracuje na szczyt wydajności 26.500 butelek na godzinę. Wyprodukowano in1995, dodano nowe elementy i remontów przeprowadzono niemal corocznie które wynikowe oznaczało, że kontrole były misternie połączone w taki sposób, że dokonał demontażu bardzo skomplikowane zadanie.

  "Szczególną uwagę należało wziąć w pierwszym etapie do dalszej pracy i odłączanie bez przerywania elektrycznie lub zatrzymania reszty linii produkcyjnej", powiedział projektu MachinePoint Technologii Spożywczych "Menedżer. "Bezpieczeństwo dla nas priorytetem, a my bardzo ściśle współpracuje z zespołem Coca-Cola, aby uniknąć zagrożeń i ochrony bezpieczeństwa wewnętrznego, zdrowia, pracy i obsługi Coca-Cola przepisów. Praca w obszarze, który był jeszcze wytwarzania produktów do spożycia surowe przepisy bezpieczeństwa żywności Dodatkowym wyzwaniem i oznaczało, że były ograniczone w sprawie rodzajów urządzeń, które były wykorzystywane. Nie można użyć olej napędowy sterowane urządzenia, sprzęt elektryczny i GLP byli zatrudnieni, który wyeliminował zanieczyszczenia i mniejsze zakłócenia.

  Zobowiązanie MachinePoint Technologii Spożywczych do wykonywania szybkiego, najwyższej klasy praca jest związana z umów obejmujących wysokie kary. "Pracowaliśmy na bardzo napięty harmonogram czasu", powiedział Cesar Rodriguez, dyrektor generalny MachinePoint Group. "Mieliśmy ustalonym terminie, aby trzymać się; z 15 stycznia jest ostatecznym terminem, aby zapewnić całej przestrzeni został opróżniony, a przygotowana na przyjęcie nowego Sidel rozlewnię. Byliśmy przygotowani, z odpowiednimi narzędziami i organizacji, oraz ściśle współpracowała z Coca-Cola, aby zapewnić, że osiągnęliśmy cel każdego etapu na czas. Byliśmy gratulacje od kierownictwa wyższego szczebla w Coca-Cola Enterprises, który potwierdził, że osiągnęliśmy 100% ich wspólny cel w sposób bardzo dobry, bezpieczny i skuteczny. "

  Urodził się z partnerstwa między MachinePoint Group i Gemina; MachinePoint Technologii Żywności poświęcona jest oferowanie kompletnych obiektów i instalacji procesu i "pod klucz" projektów procesorów w Agro żywności, napojów i mleczarskiego, które chcą rozszerzyć, uaktualnienia lub modyfikacji w swoich zakładach produkcyjnych. MachinePoint Technologii Spożywczych posiada unikalną propozycję wartości dodanej, która oferuje możliwość włączenia używane maszyny do nowej oferty projektu.

  Firma MachinePoint Technologii Spożywczych "siostra MachinePoint Maszyny używane, kontroluje 80% zużytego sprzętu aktualnie na sprzedaż w Europie i posiada bogate doświadczenie inżynierskie i logistyczne w zakresie transportu i integrację Sprzęt używany z powodzeniem w nowe układy roślin.

  Centrum inżynieryjne MachinePoint Technologii Żywności znajduje się w Murcia (Południowa Hiszpania, Europa) i ma ponad 5000m2 poświęcone inżynierii, automatyki, produkcja, wykończeniowych, składania, testowania i kontroli jakości sprzętu, który później będzie zainstalowany na naszym Wyposażenie klientów.


  MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00  Corporate video