MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint potravin Technologies oznamuje úspěšné dokončení nejnáročnějších projektů  This is not an official translate. Original version here

  Dosažení prvního projektu s Coca-Cola Enterprises zdůvodňuje Možnosti nového rozdělení MachinePoint skupiny
  MachinePoint technologie potravin a Coca-Cola Enterprises společně oznámily úspěšné dokončení toho, co bylo MachinePoint technologie potravin 'první projekt nově začleněna divize MachinePoint Group.

  Coca-Cola Enterprises smluvně MachinePoint technologie potravin v říjnu 2010 demontovat, plošinu, zatížení a doprava kompletní stáčecí linky z jejich továrny Marseille. Složitost projektu, aby mohla být provedena v šesti fázích, přičemž linka sám obnažený ve dvou fázích, demontáž v první fázi byl proveden, zatímco zbytek trati byl ještě ve výrobě.

  Plnicí linky obsazené 2500sqm a provozovaných na vrcholu kapacitou 26.500 lahví za hodinu. Vyrobeny in1995, byly přidány nové komponenty a rekonstrukcí se na téměř ročním základě, který důsledně znamenalo, že kontroly byly složitě propojeny tak, že se demontáž velmi složitý úkol.

  "Zvláštní pozornost musela být přijata v první fázi pokračovat v práci a odpojování elektricky bez přerušení nebo zastavení zbytek výrobní linky," uvedl MachinePoint technologie potravin 'projektový manažer. "Bezpečnost je naší nejvyšší prioritou a jsme velmi úzce s Coca-Cola tým se vyhnout rizikům a zachování vnitřní bezpečnosti, zdraví, práce a provozní pravidla, Coca-Cola. Práce v oblasti, která stále vytváří produkty pro spotřebu se přísné předpisy pro bezpečnost potravin představuje další výzvu a znamenalo, že jsme byli omezeni na typy zařízení, které byly použity. Nelze použít motorové provozované zařízení, elektrických a GLP zařízení byli zaměstnáni, který odstranil kontaminace a snížení hladiny hluku ".

  MachinePoint technologie potravin 'závazek provést včas, prvotřídní práce byla spojena s transakcí, které zahrnují vysoké tresty. "Pracovali jsme na velmi napjatém časovém harmonogramu," uvedl Cesar Rodriguez, generální ředitel, MachinePoint Group. "Museli jsme stanovit lhůty se držet, s 15.ledna je konečný termín tak, aby celá plocha byla vyprázdněna, a připravené přijmout nové Sidel plnicí linky. Byli jsme připraveni, se správnými nástroji a organizace, a úzce spolupracuje s Coca-Cola, aby zajistily, že jsme dosáhli cíle každé etapy na čas. Byli jsme blahopřáli vedoucích na Coca-Cola Enterprises, kteří potvrdili, že jsme dosáhli 100% z jejich společného cíle ve velmi dobré, bezpečné a efektivní způsob. "

  Narodil se z partnerství mezi MachinePoint Group a Gemina; MachinePoint technologie potravin se věnuje nabízí kompletní zařízení a proces instalace a projekty na klíč na zpracovatele Agro Potraviny, nápoje a mléčné výrobky odvětví, která se snaží rozšiřovat, aktualizovat nebo upravovat jejich výrobních zařízení. MachinePoint technologie potravin má jedinečnou přidanou hodnotu nabídka, která nabízí možnost integrace použitých strojů do nového projektu nabídku.

  MachinePoint technologie potravin 'sesterské společnosti, MachinePoint použité stroje, kontroluje 80% použitého zařízení v současné době na prodej v Evropě, a má rozsáhlé logistické a technické zkušenosti při přepravě a integraci použitých zařízení úspěšně do nového závodu rozvržení.

  Inženýrské centrum MachinePoint technologie potravin se nachází v Murcia (jižní Španělsko, Evropa) a má více než 5000 m2 určené k inženýrství, automatizace, výroba, úprava, montáž, zkoušení a kontrolu kvality vybavení, které bude později být instalován v naší zařízení zákazníků '.


  MachinePoint Media oddělení
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00  Firemní video