MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Tým MachinePoint je vyškolen v oblasti řešení Syncro


This is not an official translate. Original version here

Aliance MachinePoint Syncro

Vůdce v oblasti nákupu a prodeje použitých strojů pro plastikářský a nápojový průmysl, MachinePoint a Syncro, italský výrobce pomocných zařízení a řídicích systémů pro vytlačovací linky, uzavřel partnerství v roce 2017, aby obě společnosti mohly rozšířit nabídku služeb nabízejí svým zákazníkům.

V únoru 2019 navštívil Stefano Nestri, obchodní ředitel Syncro Business Development Manager ve Španělsku, aby představil novou značku Syncro-Maguire a rozšířil školení obchodního týmu MachinePoint o nejnovější technologie a produkty Syncro.

Obě společnosti doufají, že budou nadále posilovat své vztahy prostřednictvím spolupráce na veletrzích, K 2019 na příštím veletrhu, kde budou obě společnosti přítomny, a každá s vlastním stánkem: MachinePoint Hall 12 Stand B44, Syncro Hall 10 Stand A62.

Produkty Syncro jsou pro zákazníky MachinePoint velmi zajímavé, protože jim umožňují vylepšovat stávající strojní zařízení a zvyšovat produktivitu s nižšími investicemi než nákup nového stroje. Kromě toho je zařízení Syncro známé svou kvalitou a snadnou integrací do všech typů strojů bez ohledu na značku nebo věk.

Například zařízení Syntrol Plus je navrženo tak, aby umožňovalo úplné řízení vytlačovacích linek. Je to zajímavá možnost pro výrobce, jejichž ovládací panely jsou zastaralé nebo se zhroutily a nelze je opravit. Kromě toho vám produkty Syncro umožňují zvýšit hodinovou výrobu linek tak, abyste z vytlačovacích linek získali maximum.

Aliance MachinePoint - Syncro umožňuje společnosti Syncro dále propagovat svá řešení díky mezinárodní přítomnosti obchodního týmu MachinePoint a jejich neustálému kontaktu s trhem vytlačování. MachinePoint nabídne svým zákazníkům Syncro řešení za stejnou cenu jako Syncro.

Skupina Syncro uzavřela řadu akvizic a strategických partnerství s cílem rozšířit nabídku produktů, které svým zákazníkům nabízí.

školení o synchronní technologii

Stefano Nestri komentuje: „Co dělá společnost Syncro odlišnou od jejích konkurentů, je to, že její nabídka pomocných zařízení je na trhu bezkonkurenční. Zákazník může najít všechna potřebná pomocná řešení od jednoho dodavatele uznaná pro kvalitu svých produktů. Syncro již pracuje s nejvíce uznávaní výrobci na trhu, kteří jim dodávají pomocné vybavení, které potřebují pro své projekty. Výrobci strojů jsou v současnosti hlavními klienty společnosti Syncro. Co chceme s aliancemi, jako je MachinePoint, je přímý kontakt s konečným zákazníkem.

Naše spojenectví s Maguire rozšiřuje náš aktuální sortiment. Potenciál tohoto partnerství je obrovský, protože nabízí jedinečné řešení řídících systémů avantgardy. Na K 2019 chceme představit širokou nabídku globálnímu publiku. Obě společnosti budou mít příležitost rozšířit svůj prodej do oblastí, které nejsou jejich hlavním předmětem podnikání.

Marco Marchiorello, ředitel divize plastů společnosti MachinePoint, a předchůdce aliance MachinePoint - Syncro komentuje: „Prodejní tým společnosti MachinePoint je díky synergiím mezi těmito dvěma podniky a výhodám pro naše zákazníky velmi akceptován. spolupracuje s celou řadou odvětví v plastikářském průmyslu, což Syncro poskytuje dobrou platformu pro prezentaci nových produktů na trzích, kde nemají přílišnou přítomnost. To spolu s naší mezinárodní přítomností a komerčními zkušenostmi na trzích mimo Evropu, z nás dělá zajímavého partnera pro společnosti s atraktivními produkty, které chtějí exportovat na nové trhy a průmyslová odvětví. “
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás