Zespół MachinePoint zostaje przeszkolony w zakresie rozwiązań sprzętowych Syncro

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

Sojusz MachinePoint Syncro
Lider w zakupie i sprzedaży używanych maszyn dla przemysłu tworzyw sztucznych i napojów, MachinePoint i Syncro, włoski producent urządzeń pomocniczych i systemów sterowania dla linii do wytłaczania, w 2017 roku zakończyli współpracę, aby obie firmy mogły rozszerzyć zakres usług oferują swoim klientom.

W lutym 2019 roku Stefano Nestri, kierownik ds. Rozwoju biznesu Syncro, odwiedził główną siedzibę MachinePoint w Hiszpanii, aby zaprezentować nową markę Syncro-Maguire i rozszerzyć szkolenie zespołu handlowego MachinePoint o najnowsze technologie i produkty Syncro.

Obie firmy mają nadzieję na dalsze zacieśnianie relacji poprzez współpracę na targach, K 2019 kolejne targi, na których obie firmy będą obecne, a każda z nich będzie miała swoje własne stoisko: MachinePoint Hall 12, stanowisko B44, Syncro Hall 10, stanowisko A62.

Produkty Syncro są bardzo interesujące dla klientów MachinePoint, ponieważ pozwalają im ulepszać istniejące maszyny i zwiększać produktywność przy mniejszych nakładach inwestycyjnych niż zakup nowej maszyny. Ponadto sprzęt Syncro jest znany z jakości i łatwej integracji ze wszystkimi typami maszyn, niezależnie od marki i wieku.

Na przykład urządzenia Syntrol Plus zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić pełną kontrolę linii wytłaczania. Jest to interesująca opcja dla producentów, których panele sterowania są przestarzałe lub uległy awarii i nie można ich naprawić. Ponadto produkty Syncro pozwalają zwiększyć godzinową produkcję linii, aby jak najlepiej wykorzystać linie do wytłaczania.

Sojusz MachinePoint - Syncro pozwala Syncro na dalszą promocję swoich rozwiązań dzięki międzynarodowej obecności zespołu handlowego MachinePoint i ich ciągłemu kontaktowi z rynkiem wytłaczania. MachinePoint zaoferuje swoim klientom rozwiązania Syncro w tej samej cenie, co Syncro.

Grupa Syncro dokonała wielu przejęć i strategicznych partnerstw w celu rozszerzenia zakresu produktów, które oferuje swoim klientom.

szkolenie z technologii synchronizacji

Stefano Nestri komentuje: „Tym, co wyróżnia Syncro na tle konkurencji, jest to, że oferta wyposażenia dodatkowego nie ma sobie równych na rynku. Klient może znaleźć wszystkie niezbędne rozwiązania pomocnicze od jednego dostawcy znanego z jakości swoich produktów. Syncro już działa z większością uznani producenci na rynku, którzy wyposażają ich w sprzęt pomocniczy, którego potrzebują do swoich projektów. Producenci maszyn są obecnie głównymi klientami Syncro. Chcemy, aby dzięki sojuszom, takim jak MachinePoint, bezpośrednio dotrzeć do klienta końcowego.

Nasz sojusz z Maguire rozszerza nasz obecny asortyment. Potencjał tego partnerstwa jest ogromny, ponieważ oferuje unikalne rozwiązanie awangardowych systemów sterowania. Na K 2019 chcemy zaprezentować szeroką ofertę globalnej publiczności. Obie firmy będą miały możliwość rozszerzenia sprzedaży na obszary, które nie są ich głównym przedmiotem działalności.

Marco Marchiorello, dyrektor działu tworzyw sztucznych MachinePoint i prekursor sojuszu MachinePoint - komentuje Syncro, „Zespół SynPoint bardzo pozytywnie zaakceptował sprzęt sprzedażowy ze względu na synergię między tymi dwiema firmami i korzyści dla naszych klientów. współpracować z szeroką gamą sektorów w branży tworzyw sztucznych, co zapewnia Syncro dobrą platformę do prezentacji nowych produktów na rynkach, na których nie są one bardzo obecne. To, wraz z naszą międzynarodową obecnością i doświadczeniem handlowym na rynkach poza Europą, czyni nas interesującym partnerem dla firm z atrakcyjnymi produktami, które chcą eksportować na nowe rynki i branże. ”
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie