MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


MachinePoint ekibi Syncro ekipman çözümleri konusunda eğitildi


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint Syncro ittifakı
Plastik ve içecek endüstrisi için ikinci el makine alım ve satımında lider olan Ekstrüzyon hatları için İtalyan yardımcı ekipman ve kontrol sistemleri üreticisi MachinePoint ve Syncro, 2017'de her iki şirketin hizmet yelpazesini genişletebilmesi için bir ortaklık kurdu. müşterilerine sunarlar.

Geçtiğimiz Şubat 2019, Syncro'nun İş Geliştirme Müdürü Stefano Nestri, yeni Syncro-Maguire markasını tanıtmak ve MachinePoint'in ticari ekibinin eğitimini en yeni Syncro teknolojileri ve ürünleri ile geliştirmek üzere İspanya'daki merkezini ziyaret etti.

Her iki şirket de fuarlarda işbirlikleri ile ilişkilerini güçlendirmeye devam etmeyi umuyor, her iki şirketin de yer alacağı bir sonraki fuar K 2019 ve her biri kendi standına sahip: MachinePoint Salon 12 Stand B44, Syncro Salon 10 Stand A62.

Syncro ürünleri, mevcut makineleri geliştirmelerine ve üretkenlik kazanmalarına olanak tanıdığından, yeni bir makine satın almaktan daha düşük yatırım yaparak, MachinePoint müşterileri için çok ilginçtir. Ek olarak, Syncro ekipmanı, marka ve yaşa bakılmaksızın, her türlü makine ile kolay entegrasyonu ve kalitesi ile bilinir.

Örneğin Syntrol Plus ekipmanı ekstrüzyon hatlarının tam kontrolünü sağlamak için tasarlanmıştır. Kontrol panelleri eski veya arızalı ve tamir edilemeyen üreticiler için ilginç bir seçenek. Ek olarak, Syncro ürünleri ekstrüzyon hatlarından en iyi şekilde yararlanmak için hatların saatlik üretimini artırmanıza izin verir.

MachinePoint - Syncro birliği, MachinePoint'in ticari ekibinin uluslararası varlığı ve ekstrüzyon pazarı ile sürekli temasları sayesinde Syncro'nun çözümlerini daha da geliştirmesini sağlar. MachinePoint, Syncro çözümlerini Syncro ile aynı fiyata müşterilerine sunacaktır.

Syncro Grubu, müşterilerine sunduğu ürün yelpazesini genişletmek amacıyla bir dizi satın alma ve stratejik ortaklık kurmuştur.

syncro teknoloji eğitimi

Stefano Nestri, “Syncro'yu rakiplerinden farklı kılan, yardımcı ekipman teklifinin pazarda benzersiz olması. Bir müşteri, ürünlerinin kalitesi için tanınan tek bir tedarikçiden gerekli tüm yardımcı çözümleri bulabiliyor. pazarda tanınmış imalatçılara, projeleri için ihtiyaç duydukları yardımcı ekipmanı sağladılar. Makine üreticileri şu anda Syncro'nun ana müşterileridir, MachinePoint gibi ittifaklarla istediğimiz, doğrudan nihai müşteriye ulaşmaktır.

Maguire ile olan ittifakımız mevcut ürün yelpazemizi genişletiyor. Bu ortaklığın potansiyeli çok büyük çünkü avangard kontrol sistemlerinin benzersiz bir çözümünü sunuyor. K 2019'da, küresel bir izleyici kitlesine geniş bir teklif sunmak istiyoruz. Her iki şirket de satışlarını ana işi olmayan alanlara genişletme olanağına sahip olacak.

MachinePoint Plastik Bölümü Müdürü Marco Marchiorello ve ittifakının öncüsü MachinePoint - Syncro, "Syncro ekipmanı, iki işletme arasındaki sinerji ve müşterilerimiz için avantajları nedeniyle, MachinePoint’in satış ekibi tarafından büyük ölçüde kabul gördü. Plastik endüstrisinde geniş bir sektör yelpazesi ile çalışarak, Syncro'ya pek fazla sahip olmadıkları pazarlara yeni ürünler sunmak için iyi bir platform sağlar.Bu, Avrupa dışındaki pazarlardaki uluslararası varlığımız ve ticari tecrübemizle birlikte, bizi yeni pazarlara ve endüstrilere ihracat yapmak isteyen cazip ürünlere sahip şirketler için ilginç bir ortak yapıyor. ”
*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde