MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Výhody nákupu použitých strojů z továrny do továrny


This is not an official translate. Original version here

Společnost MachinePoint prodává a kupuje použité stroje od továrny do továrny

Investice do průmyslových strojů jsou pro podnikatele vždy vysoké náklady, a proto by se měly provádět s opatrností a prozíravostí.

Pokud jde o nákup použitého stroje, rizika se zvyšují. V těchto případech je velmi důležité znát historii, podmínky a místo, kde stroj pracoval před jeho nákupem. Z tohoto důvodu se společnost MachinePoint zavázala především k prodeji použitých strojů, které jsou stále ve výrobě. Více než 90% strojů, které propagujeme, je ve výrobě nebo je vidět v provozních podmínkách. Většina z nich se stále nachází v původní továrně.

To potenciálním kupujícím umožňuje zjistit, kde stroj pracuje a je v provozu, což výrazně snižuje rizika. Také znát vlastníka stroje je důležité pro řešení pochybností a porozumět údržbě a používání dotyčného stroje.

V rámci sloganu „továrna na továrnu“ MachinePoint podporuje tyto typy transakcí mezi svými zákazníky a odrazuje od nákupu od společností, jejichž obchodním modelem je skladování použitých strojů ve skladech.

Cesar Rodríguez, generální ředitel společnosti MachinePoint, říká: „Ve skladu je velmi obtížné skutečně vidět kvalitu stroje. Mnohokrát byly stroje falešně omlazeny dobrým čištěním a barvou laku, která na první pohled dobře vypadala, ale velmi Daleko od toho, co může být jeho skutečný stav ochrany. Pozice stroje v jeho původní továrně a práce je velmi důležitá, protože nám poskytuje informace o tom, jak byl stroj ošetřen a udržován, a také o kvalitě produktu, který zpracovává. podívejte se na továrny všeho druhu, od těch bezvadných, kde je údržba jejich strojů součástí jejich výrobní strategie, až po továrny, které jsou velmi špinavé a kde stroje velmi rychle stárnou.

Mnoho konkurentů nakupuje velmi levné stroje přímo v aukcích nebo v likvidaci za zoufalých podmínek. Potom je vezmou do svých skladů, kde jsou umyté a levně aktualizované, takže jejich vzhled je velmi atraktivní na prodej. Ale pokud jde o jejich uvedení do výroby, kupující se často setkávají s nepředvídanými obtížemi.

Jiná je práce vykonaná nad dopravci nebo vážnými restaurátory. Tyto mění všechny součásti, které je třeba vyměnit, a mají pověst, kterou je třeba dodržovat při prodeji strojů, které opravily. “

MachinePoint osobně doprovází své zákazníky, aby prohlédli stroje, které chtějí koupit. Shromažďování všech technických informací o stroji může být časově náročné, ale nesmírně nutné. Naším zákazníkům můžeme na požádání poskytnout kontrolní seznam toho, co je třeba revidovat, což může být velmi užitečné. Výlet, vyzvednutí a převod z továrny může také organizovat MachinePoint, takže kupující se musí soustředit pouze na kontrolu, zda je stroj v pořádku.

Doporučujeme našim klientům, aby znovu a znovu zkontrolovali strojní zařízení ve výrobě a následně měli spolehlivého dodavatele s dostatečnými zkušenostmi a profesionalitou k provedení všech nezbytných logistických operací.

Společnost MachinePoint prodává a kupuje použité stroje od továrny do továrny
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás