MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


İkinci el makinelerin fabrikadan fabrikaya alınmasının faydaları


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint, kullanılan makineleri fabrikadan fabrikaya satıyor ve satın alıyor

Endüstriyel makinelere yatırım yapmak her zaman girişimciler için yüksek bir masraftır ve bu nedenle dikkatli ve öngörü ile yapılmalıdır.

İkinci el bir makine almaya gelince, riskler artar. Bu durumlarda, makinenin geçmişini, koşullarını ve satın almadan önce nerede çalıştığını bilmek hayati önem taşır. Bu nedenle MachinePoint, esas olarak hala üretimde olan kullanılmış makineleri satmayı taahhüt eder. Tanıtımını yaptığımız makinelerin% 90'ından fazlası üretimde veya çalışma koşullarında görülebilir. Çoğu hala orijinal fabrikalarında bulunmaktadır.

Bu, potansiyel alıcıların makinenin nerede çalıştığını ve çalıştığını görmesini sağlar, bu da riskleri büyük ölçüde azaltır. Ayrıca, makinenin sahibini bilmek, şüpheleri çözmek ve söz konusu makinenin bakımını ve kullanımını anlamak için önemlidir.

"Fabrikadan fabrikaya" sloganı altında, MachinePoint müşterileri arasında bu tür işlemleri teşvik eder ve iş modeli kullanılmış makineleri depolarda saklamak olan şirketlerden satın almayı caydırır.

MachinePoint CEO'su Cesar Rodríguez, "Bir depoda bir makinenin kalitesini gerçekten görmek çok zordur. Çoğu zaman makineler, iyi bir temizlik ve ilk bakışta iyi bir görünüm veren iyi bir görünüm veren bir kat boya ile yanlış bir şekilde gençleştirildi. bir makineyi orijinal fabrikasında görmek ve çalışmak çok önemlidir, çünkü bize makinenin nasıl işlendiği ve bakımının yapıldığı ve işlediği ürünün kalitesi hakkında bilgi verir. makinelerinin bakımının üretim stratejilerinin bir parçası olduğu kusursuzlardan çok kirli bir karmaşaya ve makinelerin çok hızlı eskimiş olduğu fabrikalara kadar her türlü fabrikayı görün.

Birçok rakip, açık artırmalarda veya acınacak şartlarda tasfiye halinde çok ucuz makineler satın alır. Daha sonra onları yıkandıkları ve ucuz bir şekilde güncelledikleri depolarına götürürler, görünümlerini satış için çok çekici bırakırlar. Ancak bunları üretime sokmaya gelince, alıcılar genellikle öngörülemeyen zorluklarla karşılaşırlar.

Farklı, taşımacılar veya ciddi kurtarıcılar tarafından yapılan iştir. Bunlar değiştirilmeleri gereken tüm parçaları değiştiriyor ve elden geçirdikleri makineleri satarken korumak için bir üne sahipler. "

MachinePoint, satın almak istedikleri makineleri incelemek için müşterileriyle birlikte eşlik eder. Makine hakkında tüm teknik bilgileri toplamak zaman alıcı bir iş olabilir, ancak son derece gereklidir. Müşterilerimize revize edilmesi gereken şeylerin talep edilmesi halinde son derece yardımcı olabilecek bir kontrol listesi sağlayabiliriz. Yolculuk, karşılama ve fabrika transferi de MachinePoint tarafından organize edilebilir, bu nedenle alıcıların sadece makinenin uygun olup olmadığını kontrol etmeye odaklanması gerekir.

Müşterilerimize tekrar tekrar, satın almadan önce üretimdeki makineleri incelemelerini ve sonuç olarak gerekli tüm lojistik operasyonları gerçekleştirmek için yeterli deneyim ve profesyonellik ile güvenilir bir tedarikçiye sahip olmalarını öneriyoruz.

MachinePoint, kullanılan makineleri fabrikadan fabrikaya satıyor ve satın alıyor
*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde