MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  İkinci el makinelerin fabrikadan fabrikaya alınmasının faydaları  This is not an official translate. Original version here

  Endüstriyel makinelere yatırım yapmak girişimciler için her zaman önemli bir masrafdır ve bu nedenle ihtiyatlı ve öngörü ile yapılmalıdır.

  İkinci el bir makine satın almak söz konusu olduğunda riskler artar.Bu durumlarda makinanın geçmişini ve satın almadan önce çalışma koşullarını bilmek hayati öneme sahiptir.Bunun nedeni MachinePoint'in halen üretimde olan makineler

  Makinenin nerede çalıştığını görmek ve hatta çalışırken görmek için potansiyel bir potansiyel,

  "Fabrikadan fabrikaya" sloganı altında MachinePoint, bu tür işlemleri müşterileri arasında teşvik eder ve ambarlarda depolanan makinelerin satın alımını cesaretlendirir.

  MachinePoint CEO'su Cesar Rodríguez, "Bir depoda, bir makinenin kalitesini gerçekten görmek çok zor. Çoğu zaman makineler yanlışlıkla iyi bir temizlik ve boya katıyla yenilenerek ilk bakışta güzel bir görünüm kazandı. ancak onun asıl koruma durumu ne olabileceği kadarıyla Bir makineyi orjinal fabrikasında görmek ve çalışmak çok önemlidir, çünkü makineye nasıl işlemden geçirildiğini ve bakımını sağladığı ve işleme tabi tutulan ürünün kalitesi hakkında bilgi verir Makinelerinin bakımının yapıldığı yerden kusursuz olanlardan, üretim stratejilerinin bir parçası olduğu kadar kusursuz olan fabrikaları, karmaşa, çok kirli ve makinenin çok hızlı yaşlandığı fabrikalara kadar birçok fabrikayı gördük. Birçok grup, açık artırmalarda doğrudan çok ucuz makineler satın alıyor. ya da çok kötü şartlarda tasfiye halindeyken, onları depolarına götürürler ve yıkanırlar ve ucuza satışlarından cazip gelirler. stoklarda sıklıkla büyük sıkıntılar yaşanır "Onarımcılar veya ciddi yenileme görevlileri" tarafından gerçekleştirilen iş farklıdır, bunlar değiştirilmesi gereken ve desteklemek için itibara sahip tüm parçaları değiştirirler.

  Makine, müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı taahhüt eder.Müşterilerini, satın almadan önce incelemeye ve menşe fabrikasında üretimde görmek için tekrar tekrar müşterilerine tavsiyelerde bulunur ve daha sonra yeterli deneyime ve profesyonele sahip güvenilir bir tedarikçi gerekli lojistik işlemleri yapmak.

  MachinePoint, kullanılan makineleri fabrikadan fabrikaya satıyor ve satın alıyor

  Tanıtım Filmi