MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Výzvy druhé ruky trhu vstřikování strojů


This is not an official translate. Original version here

Engel

Poptávka po použitých vstřikovacích lisů v současné době převyšuje její nabídku. Výzvy pro výrobce strojů injekce je mnoho, od politické technologické změny, které se konají na různých trzích s rostoucím pronikáním asijských značek na evropských trzích.

Vstřikovací stroje průmysl je největší na trhu Plastics Machinery. Jeden ze tří společností, které zpracovávají plasty má vstřikovací stroj ve svých zařízeních. Typicky, vstřikovací stroje mají průměrnou životnost 10 až 20 let, toto se mění na země a strategií společnosti. Například v Německu společnostem měnit jejich vstřikovačů v průměru každých 10 let, zatímco ve Španělsku oni to každých 14 let.

Výběr správného stroje, je důležité rozhodnutí pro jakýkoli procesor, a konečná volba je určena různými faktory, jako je rozpočet, konečné kvality výrobků, načasování a výrobní strategie. Evropské značky jsou stále nejdůvěryhodnějším pro výrobu technických dílů, které vyžadují vyšší úroveň přesnosti a kvality, to je případ vysoké tonáže vstřikování strojů v automobilovém průmyslu. Nicméně, k výrobě produktů, ve kterých se nevyžaduje elitní technologie, například pro malé díly v sektoru domácností, Asian stroje je silně které vstupují do evropských továren.

Nákup a prodej použitých strojů vstřikování je pohyblivý a rychlý ve srovnání s nákupem a prodejem jiných typů použitých strojů. V současné době je poptávka po použitých injekčních uživatelů převyšuje nabídku, a stroje v dobrém stavu prodat rychle. Jeden týden je průměrný čas potřebný vstřikovač mezi 25 a 300 tun najít nového majitele. Většina z těchto vstřikovačů jsou přemístěny v blízkosti svého závodu původu, kde se náklady na dopravu jsou minimální. V rámci Evropy, centrální evropský trh je nejaktivnější.

Engel Duo použité vstřikovač
Prodejní doba je delší pro velké tonáže vstřikovačů, protože potřebují zvláštní povolení, a doprava je mnohem složitější a nákladnější. Dokonce tak, napájení vstřikovačů větší než 400 tun bylo málo měsíců. K dispozici je také nedostatek použitých vstřikovacích lisů s více než 1000 tun. V roce 2017, 8 až 10 velkých vstřikovací stroje nyní vyšel v průměru na prodej každý rok, přičemž 1 nebo 2 dnes. Tyto typy vstřikovačů jsou obvykle prodávány na mezinárodní úrovni, to je místo, kde firmy jako MachinePoint přidat vysokou hodnotu transakce, protože nabízejí zkušenosti a služby potřebné pro demontáž a přepravu.

Pronikání asijských značek v tradičních evropských trhů a podniků je efektní, ale již začaly vstoupit do velkých korporací v automobilovém průmyslu také. Mezi asijskými značkami Toyo vyniká svými elektrickými vstřikovači až 1300 tun, a že vidí velký ohlas. Haitian a Bole, jak čínské značky, které investovaly do rozvojových továren v Evropě, Německu a Polsku, respektive, kde se dokončit montáž a přizpůsobení jejich strojů. Jejich ceny strojů, kdy nové jsou obdobou evropské značkové použité vstřikovače, což je velmi atraktivní. Kromě své cenové konkurenceschopnosti, krátké dodací lhůty jsou významnou konkurenční výhodu a jsou výzvou pro evropské prodejců nových i použitých injekčních uživatelů. Dříve, společnosti používají se obrátit na použitém trhu, když požaduje krátké dodací lhůty, ale teď, s dobou dodání od 1 týdne, Asian stroje je v přímé konkurenci s použitým vstřikovače trhu. Kupující mají tendenci volit s použitou technikou když mají vysokou preferenci pro značku nebo je jejich konečný zákazník vyžaduje. Nejžádanější použité vstřikovače značky jsou Engel a Krauss Maffei, preferované modely pohody Engel Duo a Krauss Maffei CX
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás