MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


ikinci el enjeksiyon makinaları pazarının zorlukları


This is not an official translate. Original version here

Engel

Ikinci el enjeksiyon makineleri için talep şu anda arz aşıyor. Enjeksiyon makine üreticileri için zorluklar Avrupa pazarlarında Asya markaların artan penetrasyon için çeşitli pazarlarda yaşanan teknolojik değişimlere siyasi gelen çoktur.

Enjeksiyon makine sanayi plastik makine pazarda en büyüğüdür. plastik işleme her üç firmadan birinin kendi tesislerinde bir enjeksiyon makinesi vardır. Tipik olarak, enjeksiyon makineleri 10 ila 20 yıllık bir ortalama ömrü, bu ülke ve şirket stratejilerine göre değişir. İspanya'da onlar her 14 yıl bunu yaparken Örneğin, Almanya şirketlerinde ortalama her 10 yılda kendi enjektörlerini değiştirin.

doğru makine seçimi herhangi bir işlemci için önemli bir karar ve son seçim bütçe, son ürün kalitesi, zamanlama ve üretim stratejisi gibi farklı faktörlere göre belirlenir. Avrupa marka hala yüksek hassasiyet seviyelerini ve kalite gerektiren teknik parçalar üretmek için en güvenilir olan bu otomotiv sektöründe yüksek tonajlı enjeksiyon makineleri durumdur. Ancak, elit teknoloji ev sektöründeki küçük parçalar için, örneğin gerekli değildir ürünlerin imalatı için, Asya makine kuvvetle Avrupa fabrikaları giriyor.

Kullanılan enjeksiyon makine alım satım alım ve kullanılmış makine diğer türleri satışı ile karşılaştırıldığında hızlı çevik ve olduğunu. Günümüzde kullanılan enjektörler için talep arzı aşıyor ve iyi durumda makineleri hızla satmak. Bir hafta yeni bir sahibi bulmak için 25 ile 300 ton arasında bir enjektör geçen ortalama süredir. Bu enjektör çoğu ulaşım maliyetleri düşüktür geldikleri fabrikanın yakınında yer değiştirirler. Avrupa içinde, Orta Avrupa pazarı en aktiftir.

Engel Duo ikinci enjektör
Onlar özel izin ihtiyaç ve ulaşım çok daha karmaşık ve masraflı olduğu için vakit Satış yüksek tonajlı enjektörleri için uzundur. Buna rağmen, 400 tondan büyük enjektörler besleme aydır kıt olmuştur. 1000'den fazla ton kullanılan enjeksiyon makineleri eksikliği de bulunmaktadır. 2017 yılında 8 ila 10 büyük enjeksiyon makineleri 1 veya 2 bugün artık oysa satışı her yıl için ortalama çıktı. Enjektörlerin Bu tip genellikle demonte ve taşıma işleri için gerekli deneyime ve hizmetler sunan çünkü böyle MachinePoint olarak şirketlerin işlem yüksek değer katmak budur, uluslararası satılmaktadır.

Geleneksel olarak Avrupa pazarlarında ve şirketlerinde Asya markaların penetrasyonu muhteşem, zaten çok otomotiv sektöründe büyük şirketler içine girmeye başlamıştır. Asyalı markalar arasında Toyo 1300 tona kadar olan elektrik enjektörler ile öne çıkıyor ve onlar büyük bir kabul görüyor. Onlar montaj bitirmek ve makine özelleştirme nerede Haitili ve Bole, hem Çin markalar, sırasıyla Avrupa, Almanya ve Polonya'da gelişmekte fabrikalarda yatırım yaptık. Onların makine fiyatları yeni bir Avrupa markalı kullanılan enjektör benzer onları çok cazip yaparken. onun fiyat rekabeti ek olarak, kısa teslim süresi büyük rekabet avantajı vardır ve her ikisi de yeni ve kullanılmış enjektör Avrupa satıcılar için bir meydan okumadır. artık kısa teslimat süreleri zorunlu değildir, ancak zaman önce, firmalar 1 hafta teslimat süreleri ile, kullanılan piyasaya açmak için kullanılan, Asya makine kullanılan enjektör pazarı ile doğrudan rekabet halindedir. Alıcılar bir marka için yüksek tercihi veya bitiş müşteri gerektirdiği zaman kullanılan ekipman için tercih eğilimindedir. En çok talep kullanılan enjektörler markaları Engel ve Krauss Maffei, Engel Duo ve Krauss Maffei CX olmak tercih modellerdir
*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde